طراحی کاتالوگ با هوش مصنوعی

طراحی کاتالوگ با هوش مصنوعی و ابزارهای هوش مصنوعی، یکی از راه‌های کم هزینه و سریع است که می‌توان به استفاده از آن کاتالوگ مورد نظر خود را با سرعت بالای طراحی کرد. ابزارهای هوش مصنوعی معرفی شده با امکانات و توانمندی‌هایی که دارند به خوبی می‌توانند یک کاتالوگ حرفه‌ای را به شما ارائه دهند. حتی در حال حاضر طراحی بسته بندی با استفاده از هوش مصنوعی یکی از روش‌های رایج برای ساخت بسته بندی است.

مزیت‌های استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی کاتالوگ

استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی کاتالوگ پشت و رو در حالت کلی به صورت زیر است.

 • سرعت فوق العاده بالا
 • کیفیت مناسب و عالی
 • قیمت تقریبا رایگان
 • و…

نکات استفاده از هوش مصنوعی برای ساخت کاتالوگ

در هنگام استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی توجه به مواردی باعث می‌شود که کار نهایی زیباتر و شکیل‌تر باشد.

 • هدف گذاری مناسب
 • استفاده از ابزار درست
 • استفاده مناسب از پرامت‌های دقیق برای هوش مصنوعی
 • جمع آوری دقیق اطلاعات

ابزار های طراحی کاتالوگ با هوش مصنوعی

پنج مورد از بهترین ابزار هایی که می‌توانید برای طراحی یک کاتالوگ عالی استفاده کنید:

 1. Canva :Canva یک ابزار طراحی گرافیکی همه کاره است که بسیاری از ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهد. فضای بزرگ ذخیره سازی ابری، رابط کاربری ساده و داشتن ساختار های آماده فراوان برای طراحی از ویژگی های آن هستند.
 2. Adobe Photoshop: برای انجام طراحی های مبتنی بر هوش مصنوعی با فتوشاپ، می‌بایست از قابلیت فایرفلای Firefly فتوشاپ استفاده کرد. با فایر فلای، تبدیل عکس به متن و افکت دادن به متن ها قابل اجراست.
 3. Lucidpress: با ویرایشگر لوسیدپرس به راحتی طرح خود را ایجاد کنید. این ابزار دارای قالب هوشمند تغییر اندازه گرافیکی و دستیار طراحی است.
 4. RelayThat: RelayThat یک ابزار اتوماسیون طراحی بر اساس هوش مصنوعی است که طراحی کاتالوگ را بسیار سریع می‌کند. با تغییر اندازه، برش و تنظیم مجدد عناصر، به سرعت انواع کاتالوگ خود را ایجاد کنید.
2.5/5 - (6 امتیاز)
Picture of کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله