طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی (Exclusive logo design) به معنای ساخت یک لوگو است که با تخصص طراح به صورتی ساخته می‌شود که صرفا مختص یک کسب و کار مشخص است. به همین دلیل این نوع از آرم بسیار راحت ثبت می‌شود. سرعت به وجود آمدن بیزینس های جدید هر روز افزایش پیدا می‌کند و به تعداد رقیبان شما افزوده می‌شود. این به معنای ضرورت دیزاین لوگو برای کسب و کار شماست که باید هرچه زودتر و با کیفیت عالی انجام شود. شرکت گرافیک سلام گرافیک سال ها در زمینه طراحی آرم فعالیت کرده است و بهترین نشان واره اختصاصی را برای بیزینس ها می‌سازد.

نمونه لوگو اختصاصی

با مشاهده نمونه لوگو زیر می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری طراح لوگوی خود را انتخاب کنید.

چرا طراحی لوگو اختصاصی با سلام گرافیک؟

داشتن سال های سابقه کار اجرایی در رابطه با طراحی لوگو فارسی و همه مدل های نشان واره باعث شده دانش فنی گرافیست های سلام گرافیک با عمل گسترده تر شود. شرکت ما در زمینه ساخت انواع آرم مانند طراحی لوگو آرایشگاه فعالیت می‌کند. 

مشاور لوگو کیه؟
Consulting on making a logo with Salam Graphics

قیمت طراحی لوگو اختصاصی

تعرفه طراحی آرم اختصاصی در داخل کشور 3 میلیون الی 7 میلیون تومان است که اگر طراحی آن را از سلام گرافیک سفارش دهید، لوگویی حرفه‌ای و با کیفیت خواهید داشت.

سفارش لوگو اختصاصی

طراحی آرم اختصاصی نیاز به مهارت گرافیکی، دانش برندینگ و بازاریابی دارد. در سلام گرافیک، مجموعه این موارد برای اجرای سفارش ساخت لوگو به کار گرفته می‌شوند. هر استانداری و قاعده ای که برای دیزاین موفق نشان واره اختصاصی لازم باشد را رعایت خواهیم کرد.

طراحی لوگو هنری با بهترین گرافیست های ایران را از شرکت ما بخواهید.

یک ساعت مشاوره رایگان طراحی logo

مشاوره طراحی لوگو اختصاصی رایگان 

مشاور رایگان طراحی لوگو

ویدیو طراحی لوگو اختصاصی

مشاوره لوگو رایگان دریافت کنید
pic faq

چرا به لوگوی اختصاصی نیاز داریم؟

لوگوی اختصاصی به لوگوی گفته می‌شود که تنها برای ما و مجموعه ما طراحی و پیاده سازی شده باشد و از هیچ المانی که در دیگر لوگوها مورد استفاده قرار گرفته است استفاده نشده باشد. مزیت‌های مختلفی برای استفاده از یک لوگوی اختصاصی وجود دارد که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به کیفیت عالی، استفاده به عنوان عنصری مهم در برندینگ و… اشاره کرد.

لوگوی اختصاصی برند

زمانی که در حال اولویت‌بندی کارهای لازم برای راه‌اندازی کسب و کار خود هستید، ساخت لوگو اختصاصی ممکن است به عنوان یک اولویت بالا به نظر نرسد. همواره زمزمه‌ای آرام به شما می‌گوید که شاید هیچگاه به یک لوگو نیاز پیدا نکنید. اما بهتر است هیچگاه به آن صدا توجه نکنید! طراحی یک لوگو اختصاصی و حرفه‌ای سهم بسیار مهمی در ساخت یک برند موفق خواهد داشت. حال چرا ایجاد لوگو اختصاصی مهم است؟

لوگوی اختصاصی چیست؟

منظور از لوگوی اختصاصی به لوگویی گفته می‌شود که با استفاده از دانش طراح لوگو، به صورت اختصاصی و تنها برای همان کسب و کار طراحی و پیاده سازی شده است. لوگوی اختصاصی قابلیت ثبت دارد.

کاربردهای لوگوی اختصاصی

استفاده از لوگوهای اختصاصی این امکان را به شما می‌دهد که لوگوی خود را در هر محیط و هر فضایی استفاده کنید. در اختیار داشتن یک لوگوی مختص به خود به نوعی بازاریابی به حساب می‌آید و همین مورد باعث می‌شود که بدون هزینه اضافی، مخاطب شما را با یک لوگوی حرفه‌ای در خاطر داشته باشد.

لوگو می‌تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند، تاثیر اولیه عمیقی بر مشتریان گذارد، به تشکیل هویت برند شما کمک کند، به ماندگار شدن کسب و کارتان کمک کند، شما را از دیگر رقیبان مجزا کند، و همچنین اعتماد و وفاداری مشتریان را نیز نسبت به کسب و کارتان افزایش دهد.

 • لوگو اختصاصی هویت شما را نشان می‌دهد

لوگو می‌تواند قدرت و مالکیت شما را به خوبی نشان دهد. آرم کسب و کار شما باید روی تمام محصولات، بیزینس کارت ها، نامه‌ها، و همچنین وبسایت‌ و شبکه‌های اجتماعی‌تان درج شود. لوگو می‌تواند به تمام مخاطبان در سرتاسر جهان بگوید که شما که هستید و محصولات و خدماتتان چه مزایایی برای مشتریان و مصرف‌کنندگان خواهند داشت. لوگو اختصاصی شما باید با توجه به ارزش‌ها، اهداف، و نوع خدماتتان طراحی شود.

 • لوگو برند شما را از رقیبان مجزا می‌کند

یک لوگو نه تنها هویت شما را نشان می‌دهد، بلکه می‌تواند کسب و کارتان را از دیگر رقبا مجزا کند. یک لوگوی حرفه‌ای باید در عین ارسال پیام مورد نظر به مخاطبان، کاملا متفاوت باشد. لوگوی اختصاصی شما به مخاطبان می‌گوید که چرا کسب و کارتان یونیک و منحصر به فرد است. ممکن است ده‌ها کسب و کار دیگر خدمات و محصولات مشابه شما را ارائه دهند، اما این شما هستید که ارزش‌های بیش‌تری را به مخاطبان ارائه داده و آن را به خوبی در لوگوی خود منعکس کرده‌اید. در یک کلام، لوگوی شما می‌تواند هم ارزش‌هایتان را منعکس کند، و هم دلیل متفاوت و بهتر بودن شما نسبت به رقبایتان را به خوبی نشان دهد.

 • مخاطبان شما انتظار یک لوگوی اختصاصی دارند

لوگوی شما اولین چیزی است که مخاطبان به هنگام هرگونه ارتباط با کسب و کارتان به آن توجه می‌کنند. لوگو باید در مرکز تمام ابزارهای مارکتینگ و المان‌های تبلیغاتی باشد. اگر یک لوگوی اختصاصی نداشته باشید، فرصت ماندگار کردن برند و کسب و کارتان را از دست خواهید داد.

5/5 - (2 امتیاز)

5 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   منظور از طراحی لوگو شخصی لوگویی هست که به صورت اختصاصی برای شما و کسب‌وکار شما طراحی می‌شه. پس در مرحله اول ما باید اطلاعاتی راجع‌به نوع بیزینس شما، ماهیت کسب‌وکارتون، طیف مشتریانتون و… داشته باشیم تا بتونیم لوگویی کاملا اختصاصی برای شما طراحی کنیم که جزئیات این لوگو دقیقا مطابق با ویژگی‌های بیزنیس و برند شما باشه. در ضمن شما می‌تونید این لوگوی اختصاصی رو به صورت رسمی ثبت قانونی کنید.

  2. سلام. برای ساخت لوگو اختصاصی ابتدا باید درباره فعالیت مجموعه و حوزه کاری اطلاعات کافی را داشت و اینکه در چه رنج سنی و یا چه سطح تحصیلاتی قرار دارند و همچنین اطلاع از رنگ اختصاصی مجموعه میتواند عوامل موثر در طراحی لوگو اختصاصی باشد

  1. سلام. هرنوع طراحی اختصاصی که مرتبط به حوزه کاری شما باشد و به صورت اختصاصی طراحی شود میتواند شما را نسبت به دیگ رقبا متمایز کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *