ویژگی یک تصویر سازی خوب

یک تصویرسازی خوب باید شامل ویژگی هایی باشد تا حرفه ای به نظر برسد. ویژگی های یک تصویرسازی خوب توسط کارشناس های سلام گرافیک به شما ارائه می شود که باید در طراحی تصویرسازی خود از آن استفاده کنید.

به نظر شما ویژگی یک تصویرسازی خوب (good-imaging-feature) چیست؟ تصویر سازی باید چه قابلیت‌هایی داشته باشد تا حرفهای به نظر برسد؟ به طور کلی با مفهوم تصویرسازی آشنایی دارید؟ در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید، می توانید مقاله تصویرسازی چیست را مطالعه کنید.

ویژگی یک تصویر سازی خوب

تصویر ساز حرفه‌ای کیست و چه ذهنیتی باید از پیاده‌سازی تصویر داشته باشد؟ همان‌طور که برای خرید وسیله یا اشیای موردنیاز خود، یک سری ویژگی‌هایی را در نظر می‌گیرید؛ هنگام انتخاب یک تصویرساز حرفه‌ای و مدل‌های تصویرسازی باید ویژگی‌هایی را نسبت به پرسونا و برند خود در نظر داشته باشید. البته نرخ و تعرفه تصویر سازی هم موضوعی پراهمیت است.

ویژگی یک تصویر سازی خوب چیست؟

یک تصویر سازی حرفه‌ای باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشد که بتوان به آن یک تصویر سازی حرفه‌‌ای گفت. توجه داشته باشید که این ویژگی‌ها وابسته به نوع تصور سازی می‌تواند متفاوت باشد. مواردی از قبیل انتقال پیام، بی نقص بودن طراحی، قیمت مناسب و… از جمله این موارد است.

انتقال پیام باکیفیت بالا

منتقل کردن درست پیام از مهم‌ترین ویژگی‌های یک تصویرسازی حرفه‌ای است. تصویرساز باید بتواند با استفاده کردن از عناصر اصلی در لحظه پیام را به کاربر منتقل کند. برای مثال در تصویرسازی کتاب کودکان وتصویر سازی کتاب نوجوان یا تصویر سازی کتاب بزرگسالان باید بتوانید مفهوم را سریع به شخص انتقال دهید.

انتقال پیام با کیفیت بالا در طراحی تصویرسازی

بی‌نقص بودن

هیچ کاری بی‌نقص نیست. نکته مهم این است که طراح، هنگام تصویرسازی دقت بالایی داشته باشد تا بتواند با کمترین خطاکار را تحویل دهد. تصویر سازی باید بتواند مفهوم نویسنده را واضح، ترسیم کند.

خاص و منحصربه‌فرد

هنگامی که یک تصویر سازی با استفاده از ویژگی‌های منحصربه‌فرد طراحی شود، در ذهن کاربران بهتر می‌ماند. منحصربه‌فرد بودن خیلی دور از ذهن نیست. تنها کافیست هنگام پیاده‌سازی تصویر، ویژگی‌های خاص برند یا سازمان را در آن بگنجانید. برای مثال اگر موضوع و مبحث شما اجزای زیادی دارد، از تصویر سازی دوبعدی یا تصویر سازی سه‌بعدی استفاده کنید تا در حین زیبایی  شلوغی اجزا کاربر را اذیت نکند.

تعرفه مناسب

جدا از کیفیت و سبک جذاب، مقرون‌به‌صرفه بودن تصویر سازی هم اهمیت دارد. رنج مناسب قیمت تصویرسازی بین ۲ تا ۵ میلیون تومان است. برای اطلاع از نرخ قیمت دقیق تصویرسازی می‌توانید از طریق لینک  قیمت تصویرسازی  اقدام کنید. توجه داشته باشید که هرکدام از دسته‌بندی‌های تصویر سازی، رنج قیمت متفاوتی دارند. سلام گرافیک در حوزه‌های تصویرسازی کتاب، تصویر سازی تبلیغاتی، تصویرسازی بسته ‌بندی، تصویرسازی مجله، تصویرسازی کتاب کودک و نوجوان و … فعالیت دارد که برای اطلاع از رنج قیمت هرکدام، بر روی لینک موضوعات کلیک کنید.

یک تصویر سازی خوب و حرفه ای باید بتواند مفهوم و پیام را درست به کاربر برساند و از تکنیک‌های تصویرسازی درست استفاده کند تا انتقال پیام را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. ضمن انتقال درست مفهوم، باید توجه داشته باشید که کدام یک از انواع تصویر سازی برای شما بهتر است. سلام گرافیک، سعی کرده است تا با در نظر گرفتن تمام ویژگی‌ها، تصویرسازی عالی و حرفه ای را به شما تحویل دهد.

مهم ترین ویژگی یک تصویر سازی حرفه ای چیست؟

باید بتوانید در یک تصویر، پیام خود را به خوبی منتقل کنید.

ویژگی های یک تصویرسازی خوب باید چه مواردی را در بر بگیرد؟

یک تصویرسازی مناسب و حرفه ای باید به نسبت پرسونای مخاطب پیاده سازی شود.

4.7/5 - (6 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

5 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر بله میشه در هر محلی پیاده سازی کرد به وسیله رنگ و حتی پرینتر هایی که جدیدا وارد دنیای دیجیتال شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله

طراحی حرفه‌ای بیلبورد

طراحی لایت باکس حرفه‌ای

طراحی تابلو برای فروشگاه

طراحی موشن گرافی حرفه‌ای

طراحی استند تخصصی

طراحی سررسید فوری

طراحی منو رستوران

طراحی تقویم حرفه‌ای

طراحی تراکت تبلیغاتی

نمونه کاتالوگ

طراحی کاراکتر خاص

نمونه لوگو

نمونه هویت بصری

نمونه ست اداری

نمونه لیبل

شرکت بسته بندی

ایده برای بسته بندی محصول

انواع روش بسته بندی

خدمات رابط کاربری

سفارش ساک دستی

نمونه استند

نمونه بروشور

نمونه بیلبورد

نمونه موشن گرافی