روش‌های مختلفی برای چاپ تصویرسازی وجود دارد و به‌کارگیری هر روش می‌تواند در رسیدن به نتیجه نهایی تغییراتی ایجاد کند. تصویرسازی کاربردهای فراوانی دارد و اصلی‌ترین دلیل استفاده از تصویرسازی، جذب نگاه مخاطبین است؛ بناربراین چاپ تصویرسازی باید با دقت فراوان و با استفاده از انواع تکنیک‌های چاپ تخصصی صورت بگیرد. سلام گرافیک به شما برای رسیدن به بهترین نتایج کمک می‌کند.

چاپ تصویرسازی باید زیرنظر چاپخانه های معتبر و حرفه ای انجام شود؛ زیرا در تصویرسازی از رنگ های مختلف و متنوعی استفاده شده است که نیاز به چاپ بدون نقص دارد.

قیمت چاپ تصویر سازی

از جمله پارامترهای تاثیرگذار بر نرخ چاپ تصویر سازی روشی است که برای پرینت استفاده می‌شود؛ برای مثال لیتوگرافی یکی از تکنیک‌هایی است که نرخ مناسبی دارد. اگر نمی‌دانید کدام روش برای شما گزینه مناسبی است و نیاز به راهنمایی دارید اصلا نگران نباشید. چون امکان مشاوره رایگان با کارشناسانی که در زمینه تخصص دارند، در سایت سلام گرافیک فراهم شده است.

همچنین در صورتی‌که تمایل دارید با روش‌های چاپ رایج مانند چاپ افست و چاپ دیجیتال آشنا شوید، می‌توانید مقالات سایت سلام گرافیک را مطالعه کنید.

یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار بر تعرفه چاپ تصویرسازی میزان مهارت گرافیستی است که کار دیزاین را بر عهده می‌گیرد؛ زیرا معمولاً طراحان حاذق و کاربلد دستمزد گران‌تری دارند. پیچیده بودن طرح، سبک کار و زمان صرف شده برای پروژه نیز در تعرفه طراحی تصویرسازی تاثیرگذار هستند.

سفارش چاپ تصویر سازی

امکان ثبت سفارش چاپ تصویر سازی به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری در وب‌سایت سلام گرافیک فراهم شده است. شما می‌توانید پس از مراجعه به سایت تنها سفارش پرینت تصویر سازی را ثبت نمایید یا این‌که به طور همزمان طراحی و دیزاین تصویر سازی را نیز درخواست کنید. پس از پرداخت مبلغ تصویر سازی، بلافاصله سفارش شما پیگیری می‌شود.

در آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک نرخ‌های مناسبی برای طراحی درنظر گرفته شده که از این طریق می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌های جاری خود صرفه‌جویی نمایید. علاوه‌برآن با ثبت سفارش در حجم بالاتر هزینه پرینت تصویر سازی برای شما ارزان‌تر تمام می‌شود.

شرکت چاپ تصویر سازی

در شرکت سلام گرافیک چاپ انواع تصویرسازی در ابعاد متفاوت و با کیفیت بالا انجام می‌شود. این شرکت با معتبرترین چاپخانه تصویر سازی کشور همکاری دارد، به همین دلیل بهترین نوع چاپ و پرینت تصویر سازی را نه تنها در استان خراسان رضوی بلکه به سراسر ایران ارائه می‌دهد.

خدمات پرینت تصویر سازی

در صورتی‌که می‌خواهید یک چاپ سفارشی و با کیفیت بی‌نظیر داشته باشید، می‌توانید از خدمات منحصربه‌فرد سایت سلام گرافیک بهره ببرید. این مجموعه در حال حاضر با چاپخانه‌هایی قرارداد می‌بندد که از بهترین تجهیزات برای پرینت استفاده می‌کنند، بنابراین کیفیت به حداکثر می‌رسد. برای اثبات این ادعا نمونه تصویر سازی را در سایت مشاهده نمایید تا از کیفیت کار تیم چاپ تصویر سازی اطمینان یابید.

روش‌های پرینت و چاپ تصویر سازی

در حال حاضر روش‌های رایج برای پرینت مواردی نظیر چاپ فلکسی، چاپ پلات و… هستند، اما برای چاپ تصویرسازی تکنیک‌های دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد که عبارتند از:

در این روش قدیمی هنرمند تصویر سازی اقدام به تراشیدن تصویر روی سطح چوب می‌کند. سپس بخش‌های برجسته طرح توسط جوهر مخصوص رنگ‌آمیزی شده و به سطح مورد نظر منتقل می‌شوند.

در روش حکاکی نخست دیزاین روی سطوحی از جنس شیشه، طلا و آهن رسم می‌شود. در مرحله بعد این سطوح را کنده‌کاری می‌کنند و طرح تصویر سازی را روی کاغذ انتقال می‌دهند.

اچینگ از جمله تکنیک‌های چاپ تصویر برداری است که در حال حاضر نیز از آن استفاده می‌شود. در این راه‌کار یک قطعه فلزی را آماده می‌کنند و روی آن را با ماده‌ای مقاوم در برابر اسید پوشش می‌دهند. سپس از طریق سوزن اچینگ طرح دلخواه را روی آن می‌کشند. در مرحله بعد فلز را داخل ظرف حاوی اسید قرار می‌دهند تا بخش‌های کنده کاری شده عمیق‌تر شوند.

چاپ لینو که توسط یک گروه آلمانی ابداع شد، روی لینولئوم انجام می‌گیرد.

در این روش پرکاربرد تیم پرینت تصویر سازی توری را با استنسیل ترکیب کرده و سپس از طریق تیغه‌ای به هم متصل می‌کنند تا روی سطوحی نظیر کاغذ یا پارچه به کار برده شود.

در لیتوگرافی طرح را از طریق یک‌سری ابزارهای مخصوص روی سطوح فلزی یا سنگی می‌کشند. پس از آن با استفاده از پودر تالک دیزاین را پوشش می‌دهند و بعد روی آن را با اسید و صمغ عربی می‌پوشانند. با این کار مواد با هم واکنش نشان می‌دهند و در نهایت دیزاین روی سطح تثبیت می‌شود.

روش‌های معمول برای پرینت تصویر سازی ذکر شد، در سایت سلام گرافیک مقاله مفصلی نیز در مورد چاپ سیلک وجود دارد که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

سایز مناسب برای پرینت تصویر سازی

5/5 - (2 امتیاز)