خدمات چاپ هویت بصری برند با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را از سلام گرافیک بخواهید. منظور از چاپ هویت بصری پیاده سازی کردن فایل طراحی هویت بصری برای چاپ تا ارائه است. عمل چاپ انواع هویت بصری به دقت بالایی نیاز دارد. بر این اساس که چاپ نیز انواع مختلفی نظیر چاپ دیجیتال، چاپ افست و… برای هویت بصری دارد، پیش از سفارش چاپ طراحی هویت بصری بهتر است نوع چاپ موردنظ خود را انتخاب کنید. کیفیت چاپ هویت بصری برند به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی پس از دیگری دارای اهمیت فراوانی است. مجموعه سلام گرافیک با تکیه بر آخرین و به‌روزترین دانش طراحی و چاپ، سفارشات شما را می‌پذیرد. شما برای هویت بصری دیجیتال مانند هویت بصری اینستاگرام نیازی به چاپ ندارید و در مقابل برای هویت سازمانی نیاز خواهید داشت.

چاپ یا همان پرینت هویت بصری تاثیر زیادی در قیمت نهایی هویت بصری دارد، اگر جنس هویت بصری از میان اجناس با قیمت بالا باشد هم هزینه و هم روند چاپ گران‌تر و طولانی‌تر از حالت عادی خواهد شد. برای اطلاع از هزینه پرینت هویت بصری و همچنین درخواست سفارش طراحی هویت بصری با استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک همراه باشید. چاپ هویت بصری شامل چه خدماتی می‌شود؟ چاپ هر یک از اجزای هویت بصری خدماتی است که در حوزه پرینت هویت بصری ارائه می‌شوند. از مهم‌ترین خدمات چاپ هویت بصری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چاپ کارت ویزیت برای هویت بصری
  • چاپ لوگو برای هویت بصری
  • چاپ بسته بندی برای هویت بصری

خدمات چاپ هویت بصری به موارد فوق محدود نمی‌شود بلکه می‌توان آن‌ها را از مهم‌ترین موارد خدمات چاپ هویت بصری یک برند دانست. چگونه بهترین جنس پرینت هویت بصری را انتخاب کنیم؟ انتخاب جنس مناسب برای چاپ اقلام هویت بصری با توجه به معیارهایی چون نوع خدماتی که قرار است چاپ شوند و بودجه کارفرما بستگی دارد. چاپ انواع مختلفی دارد که هر یک از آن‌ها بسته به ویژگی‌های خاص خود، نرخ متفاوتی دارند.

بهترین نوع چاپ هویت بصری

چاپ انواع متفاوتی دارد. چاپ لیتوگرافی یا افست، چاپ دیجیتال و چاپ اسکرین از انواع چاپ هستند. اما کدام یک برای پرینت هویت بصری مناسب‌تر است؟ تعیین بهترین نوع چاپ وابسته به خدمات قابل چاپ است. آیا هدفتان چاپ کارت ویزیت است یا چاپ بسته بندی؟ جنس بسته بندی کاغذی، پلاستیکی یا شیشه‌ای است؟ پاسخ تمامی این سوالات در انتخاب بهترین نوع چاپ برای هویت بصری تعیین کننده است. مورد دیگری که در انتخاب بهترین نوع چاپ تاثیرگذار خواهد بود، تیراژ چاپ است. برای مثال چاپ افست برای تیراژ پایین چندان مقرون به صرفه نیست بنابراین اگر قصد چاپ هویت بصری در تیراژ پایین را دارید، انتخاب نوع افست شاید گزینه مناسبی برای شما نباشد. 

اگر می‌خواهید اقدام به چاپ هویت بصری با قیمت مناسب کنید، چاپ دیجیتال را توصیه می‌کنیم. این نوع چاپ اگر حرفه‌ای و با کیفیت بالا صورت بگیرد، تفاوت فاحشی با چاپ افست نخواهد داشت. این نوع چاپ برای تیراژهای پایین‌تر نیز مناسب است.چنانچه قصد دارید یکی از اقلام هویت بصری مانند چاپ بسته بندی را در تیراژ پایین انجام دهید، چاپ دیجیتال ار انتخاب کنید. چاپ اسکرین نیز نوعی چاپ است که برای چاپ بر روی پارچه، شیشه و چوب انتخاب می‌شود. اگر طراحی لباس فرم یکی از اقلام هویت بصری برندتان است، برای چاپ لوگو بر روی پارچه‌های لباس های فرم، می‌توانید این نوع چاپ را انتخاب کنید. 

قیمت چاپ هویت بصری

جنس چاپ، نوع چاپ و تیراژ چاپ از مهم‌ترین مواردی هستند که قیمت نهایی چاپ و پرینت هویت بصری برند را تعیین می‌کنند. عوامل دیگری چون چاپخانه و سابقه‌ای که در زمینه چاپ دارد نیز می‌تواند به صورت غیرمستقیم بر روی هزینه های چاپ اقلام هویت بصری تاثیر بگذارد. توجه داشته باشید که در حرفه‌ای به نظر رسیدن اجزای هویت بصری، بعد از طراحی نحوه چاپ است که تاثیر بسزایی دارد. بنابراین در انتخاب مجری چاپ هویت برند توجه بیشتری داشته باشید و کیفیت را فدای قیمت نکنید. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های چاپ و همچنین طراحی هویت بصری در تهران، طراحی هویت بصری در مشهد با سلام گرافیک تماس بگیرید.

برای اطلاع از تعریف هویت بصری کافی است مقاله قبل را بخوانید.

4.3/5 - (3 امتیاز)