طراحی بسته بندی ماهی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت. بهترین بسته بندی تن ماهی را از تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک بخواهید.

نمونه بسته بندی تن ماهی

نمونه بسته بندی های تن ماهی زیر، توسط طراح‌های بسته‌بندی سلام گرافیک پیاده سازی شده است.

چاپ بسته بندی تن ماهی

بسته‌بندی تن ماهی مانند دیگر هر مواد غذایی دیگری باید خاص و شکیل باشد تا مشتری با آن در ابتدا ارتباط برقرار کرده و سپس جذب آن شود. این زیبایی به قدری مهم است که میزان فروش شما را با خودش درگیر خواهد ساخت. تن ماهی در بازار معمولا در قوطی‌های کنسروی دیده می‌شود که اکثر شرکت‌ها هم از همین رویه برای فروش محصول خود پیش روی می‌کنند.

چاپ بسته بندی تن ماهی

اصول بسته بندی تن ماهی

در این مرحله ماهی بخارپز شده و یا جوشانده می‌شود تا مقداری پخته شود، پس از این مرحله نوبت به خنک کردن آن به صورت فوق سریع می‌رسد تا هیچگونه فرصت رشد پیدا نکند.

اصول طراحی بسته بندی تن ماهی

قرارداد بسته بندی تن ماهی

قیمت طراحی بسته بندی تن ماهی

عوامل مختلفی می‌توانند قیمت طراحی بسته‌بندی تن ماهی را تعیین کنند، این موضوع بسیار وابسته به نوع بسته بندی آن است و معمولا از 2.000.000 تومان شروع شده و تا 10.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد.

قیمت طراحی بسته بندی تن ماهی

قوانین بسته بندی تن ماهی

قوانین بسته بندی تن ماهی

مشاوره بسته بندی تن ماهی

مشاوره بسته بندی تن ماهی

چرا بسته بندی تن ماهی با سلام گرافیک

ایده یابی برای بسته بندی تن ماهی

ایده یابی برای بسته بندی تن ماهی

طراحی لیبل بسته بندی تن ماهی

لیبل بسته بندی تن ماهی

تن ماهی چیست؟

تون (Thon) یا تونه نامی فرانسوی است که به چند گونه ماهی بزرگ در اقیانوس گفته می‌شود که از خانواده تون‌ماهیان هستند. معمولا این ماهیان را در کنسرو ماهی قرار می‌دهند تا در دراز مدت بتوان از آن‌ها برای تغذیه استفاده کرد. کنسرو ماهی به بسته‌بندی ماهی در قوطی‌های گفته می‌شود که فلزی بوده و هیچگونه هوایی به داخل آن نمی‌تواند نفوذ کند و یکبار در معرض حرارت قرار گرفته‌اند تا مدت نگهداری آن بالا برود.

3.5/5 - (2 امتیاز)