طراحی بسته بندی خیارشور

آیا طراحی بسته بندی خیارشور(Pickled cucumber packaging design) در صادرات این محصول تاثیر گذار است؟ خیارشور به دلیل داشتن طعمی خاص و قابلیت سرو در کنار انواع غذاهای فست فودی و سنتی طرفداران زیادی در بین مردم دنیا دارد. به همین دلیل بستر مناسبی را در داخل و خارج از کشور برای فروش فراهم کرده است. همین تقاضا موجب افزایش رقابت در بین شرکت‌های تولید کننده گردیده است. یک بسته بندی با طراحی حرفه‌ای میتواند برند شما را از دیگر برندهای رغیب متمایز کرده و مسیر صادرات این محصول را برای‌تان هموارتر کند. در طراحی بسته بندی خیارشور از روش‌های مختلفی برای ارائه به مشتریان استفاده می‌شود که هر کدام جنس، مقاومت و قیمت متفاوتی دارند. به عنوان مثال در بسته بندی‌های شیشه‌ای فروش محصول در وزن‌های بیشتر امکان پذیر است.شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، با داشتن طراحان پرسابقه و قیمت طراحی بسته بندی مناسب و ارائه مشاوره طراحی بسته‌ بندی رایگان آماده همکاری با شما صاحبان تولید می‌باشد. برای اطلاع از جزئیات قرارداد طراحی بسته بندی و قیمت طراحی بسته بندی با ما در تماس باشید.

طراحی بسته بندی  خیارشور
طراحی بسته بندی خیارشور

بسته بندی خیارشور از جهت اینکه ممکن است آسیب ببیند بسیار مهم است. به دلیل اینکه در وزن ها مختلف و کاربری متفاوتی بسته بندی می‌شود، در مدل های مختلف طراحی می‌شود.

پلاستیک بسته بندی خیارشور
پلاستیک بسته بندی خیارشور

یکی از روش های پرمصرف، بسته بندی پلاستیکی خیارشور است. این بسته بندی باید دارای چند لایه باشد تا در اثر ضربه آسیب نبیند و همچنین تمام نکات مربوط به آن روی جلد آن ذکر شده باشد.

بسته بندی خیارشور صادراتی
بسته بندی خیارشور صادراتی

یکی از حوزه های فعال در صنعت، صادرات خیارشور است؛ به همین دلیل باید بسته بندی منحصر به فردی برای هر کشور باشد. به طرو مثال بسته بندی در آلمان با بسته بندی در عراق متفاوت هستند.

نمونه کارهای انجام شده

چند نمونه کار ما را مشاهده کنید. 

نحوه بسته بندی ترشی و خیارشورترشی 

ترشی و خیارشور جزو اقلامی هست که هر خانواده برای وعده های غذایی خود مصرف می‌کنند و در اغلب سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد ارگانیک موجود است. تفاوت ترشی و خیارشور در نحوه بسته بندی آنهاست. به طور مثال ترشی و خیارشور که اندازه های بزرگی دارتد را در سطل های بزرگ نگه داری می‌کنند و از طراحی لیبل برای نشان دادن اطلاعات آنها استفاده می‌کنند. ترشی های ریز و کوچک را نیز در شیشه در ابعاد مختلف نگه داری می‌کنند.

بعضا برای بسته بندی زیتون یا خیارشور پکینگ از بطری و پلاستیک هایی با پوشش های آلومنیومی استفاده می‌کنند.

طراحی بسته بندی خیارشور
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

بسته بندی خیارشور خانگی

خیلی از افراد به عنوان شغل اصلی در خانه و یا مغازه های کوچک به تولید و پخش خیارشور می‌پردازند که در هر صورت برای ارائه خدمات بهتر نیازمند بسته‌بندی مناسب هستند. بدین منظور تیم طراحی بسته بندی سلام گرافیک آماده خدمات دهی  است.

دستگاه بسته بندی خیارشور و ترشی

بسته بندی خیارشور جزو بسنه بندی مواد غذایی است و باید نکات بهداشتی در آن رعایت شود، به همین دلیل اغلب در بسته بندی از دستگاه پیشرفته بسته بندی استفاده می‌شود تا کمترین دخالت انسانی در بسته بندی آن باشد.

هزینه طراحی بسته بندی خیارشور

قیمت طراحی بسته بندی خیارشور به عوامل متعددی بستگی دارد که  با توجه به آن مشخص می‌شود. همچنین اینکه از چه نوع تکنیکی برای بسته بندی استفاده می‌شود نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال استفاده از تصویر سازی حرفه ای یا طراحی اینفوگرافیک قیمت های متفاوتی را شامل می‌شود. برای اطلاع از قیمت باتیم طراحی higraphics تماس بگیرید.

انواع طراحی بسته بندی خیارشور

بسته بندی خیارشور به توجه سایز آن در مدل های مختلفی طراحی می‌شود. در بعضی مواقع فقط یک لیبل روی آن چسبیده می‌شود که باید طراحی شود و گاهی اوقات یک بسته بندی شکیل نیازدارد. بسته بندی خیار شور می‌تواند به صورت زیر باشد.

سفارش طراحی بسته بندی خیارشور

در کارخانه های بزرگ معمولا با استفاده از دستگاه بسته بندی خیارشور وکیوم این کار را انجام می‌دهند و برای فروشگاه های خانگی معمولا از بطری و روش های راحتتر که بدون دستگاه می‌توان انجام داد استفاده می‌شود.

با با استفاده از دستگاه های پیشرفته اینکار راه انجام می‌دهند و یا به صورت دستی .

BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
دیگر خدمات
4/5 - (2 امتیاز)