طراحی بسته بندی زیتون

چگونه طراحی بسته بندی زیتون در درصد فروش بیش‌تر این محصول تاثیر میگذارد؟ قرارداد طراحی بسته بندی آن شامل چه جزئیاتی است؟ بسیاری از مشتریان ازخرید محصولاتی که بسته بندی درستی ندارند و اطلاعات کافی در مورد محتویات درون بسته بر روی آن درج نشده است، خودداری میکنند. به همین منظور اگر تمایل دارید با جذب مشتری بیشتر به سود نهایی بیشتری برسید. یک بسته بندی حرفه ای کمک فراوانی به کسب و کارتان کرده و تجارت شما را به سود قابل توجهی خواهد رساند. زیتون به دلیل کشت زمانبر و قیمت نسبتا بالایی که دارد ازجمله محصولات مصرفی به حساب نیامده و لازم است تولیدکنندگان به تبلیغاتش نگاه ویژه‌ای را داشته باشند. انتخاب یک طراحی جذاب برای بسته بندی زیتون که این محصول و فواید بی‌شمارش را به خوبی به مخاطبین معرفی کند کمک بسزایی به ترغیب مشتری برای خرید می‌کند. طراحان متخصص ما در شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با تضمین انجام متناسب ترین طراحی برای محصولات شما، آمادگی خود را برای ارائه خدماتی از جمله مشاوره رایگان طراحی بسته بندی با رویکرد افزایش فروش و هم‌چنین با قیمت طراحی بسته بندی مناسب به شما عزیزان اعلام می‌نماید.

بسته بندی انواع محصول

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک ارائه دهنده انواع طراحی بسته بندی آماده ارائه خدمات طراحی بسته بندی به صورت 360 درجه است. 

تضمین کیفیت طراحی

بسته بندی‌های ارائه شده توسط شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک دارای تضمین کیفیت و همچنین تضمین طراحی هستند. کیفیت را با ما تجربه کنید.

بسته بندی شیک

نیاز به طراحی بسته بندی آجیل، بسته بندی خرما، بسته بندی صنعتی، بسته بندی سوغاتی و… شیک دارید، کافی است همین حالا با شرکت بسته بندی سلام گرافیک تماس بگیرید. 

چرا طراحی بسته بندی زیتون اهمیت دارد؟

در نظر گرفتن طراحی بسته بندی برای محصولات، اهمیت شمارا نسبت به آن محصول مشخص می‌کند. طراحی بسته بندی زیتون، علاوه بر شکیل شدن محصول به فروش بیشتر کمک می کند. زیرا طراحی کردن یک بسته بندی جذاب باعث می شود تا محصول شما در معرض دید باشد. 

طراحی بسته بندی زیتون، توسط تیم سلام گرافیک به صورت حرفه ای انجام می شود. طراحان مجموعه سلام گرافیک فعالیت طراحی بسته بندی خود را طی 10 سال پیش آغاز کرده اند و امروزه با تعدادزیادی نمونه کار و سابقه خدمات حوزه گرافیکی را ارائه می دهند. 

طراحی بسته بندی زیتون، با استفاده لوگوی برند یا رنگ سازمانی به برندینگ کسب و کار شما کمک می کند. 

نتیجه استفاده از طراحی بسته بندی حرفه ای زیتون، افزایش فروش و برندینگ قوی است. 

طراحی بسته بندی زیتون
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

چرا طراحی بسته بندی زیتون در سلام گرافیک؟

کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک، تجربه طراحی بالایی در این زمینه دارند. علاوه بر حوزه طراحی بسته بندی، در زمینه طراحی تصویرسازی، طراحی کاراکتر، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ و … فعالیت می کند. 

طراح های بسته بندی سلام گرافیک، سعی کرده اند مشتریان رضایت مندی را از آن خود کنند. البته تاکنون در این زمینه موفق بوده اند و مشتریان راضی زیادی با مجموعه سلام گرافیک کار کرده اند. 

کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک

مجتبی ملاکی با چندین سال سابقه کار در زمینه طراحی بسته بندی به عنوان مدیر ارشد دپارتمان سلام گرافیک مشغول به کار است.

آزاده مومنی کارشناس طراحی بسته بندی سلام گرافیک که به صورت تخصصی بر روی حوزه بسته بندی کار می کند. 

در حوزه طراحی بسته بندی زیتون، مجتبی ملاکی و آزاده مومنی چندین پروژه گرافیکی و بسته بندی را پیاده سازی کرده اند.

souvenir

به دنبال مشاوره طراحی بسته بندی زیتون هستید؟

مشاوران و طراحان مجموعه سلام گرافیک آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. 

طراحی بسته بندی زیتون صادراتی

در این ویدیو، محتبی ملاکی از طراحی بسته بندی زیتون صادراتی می‌گوید: 

زیتون های صادراتی از نظر شکیل بودن باید درجه یک باشند تا نظر مخاطب هارا به خود جلب کند. 

از این نظر طراحی بسته بندی زیتون صادراتی، باید توسط تیم حرفه ای انجام شود. 

سلام گرافیک پس از فعالیت 10 ساله در حوزه طراحی بسته بندی، این حرفه را به صورت تخصصی انجام می‌دهد.

هزینه طراحی بسته‌بندی 

پادکست زیر توسط طراحان طراحی بسته بندی سلام گرافیک ضبط شده است. نرخ قیمت های طراحی بسته بندی زیتون را می توانید از فایل صوتی زیر بشنوید.

طراحی بسته بندی تقریبا بین 10 تا 12 روز کاری انجام می شود. 

تعرفه طراحی بسته بندی زیتون بنا به کیفیت و طرح کار متفاوت است. می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق طرح بسته بندی خود، با کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک تماس بگیرید. 

g-n

دیگر خدمات ​

5/5 - (1 امتیاز)