طراحی بسته بندی پودر ژله

در طراحی بسته بندی ژله از پوششی دولایه‌ای برای حفظ سلامت محصول استفاده می‌شود. به این صورت که مواد اصلی پودر ژله در پاکتی شفاف از جنس پلاستیک مقاوم قرار می‌گیرد تا از رسیدن رطوبت جلوگیری کند سپس در پاکت مقوایی به عنوان پوشش نهایی، بسته بندی می‌شود. پوشش نهایی بسته به میزان اهمیت و هزینه ای که تولیدکننده در نظر دارد طراحی شده و به دست مشتری می‌رسد. شاید برایتان جالب باشد که می‌توان با یک طراحی پرکشش برای مشتریان میزان فروش محصول را چند برابر کرد. دراغلب طراحی بسته بندی‌های پودر ژله با توجه به کاربری محصول و ویژگی های آن از رنگ های گرم و جذابی که عطر و طعم ژله را به خاطر می آورد استفاده می‌شود. هم‌چنین طراحی بسته بندی مناسب پوشش مقوایی می‌تواند در چینش خوب بسته‌ها در قفسه کمکی زیادی کرده و باعث ایجاد نمایی جذاب در فروشگاه شود و مخاطب را بیش‌تر به خود جذب کند. در تیم طراحی شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، طراحان در تلاش‌اند که با ارائه خدماتی از جمله تنظیم قرارداد طراحی بسته بندی با حفظ حقوق هردو طرف قرارداد همکاری خوبی را با شما عزیزان داشته باشند.

خلاقیت زیاد

طراحی بسته بندی ژله نیاز به خلاقیت و استفاده از رنگ های متنوع دارد. کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک از خلاقیت بالا برای طراحی بسته بندی ژله استفاده می کنند. 

کیفیت بالای کار

سلام گرافیک به صورت متوالی چندین سال است که در حوزه طراحی بسته بندی، طراحی لوگو، طراحی تصویر سازی فعالیت می کند و کیفیت کار در حدی مطلوب است. 

تنوع جنس بسته بندی

طراحی بسته بندی ژله در چند جنس امکان پیاده سازی دارد. طراحی بسته بندی شیشه ای، طراحی بسته بندی پلاستیکی، طراحی بسته بندی فلزی و… جنس هایی است که مجموعه سلام گرافیک برای شما پیاده سازی خواهد کرد. 

نمونه بسته بندی ژله

نمونه کارهای بسته بندی ژله استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک را مشاهده کنید. ایده‌هایی خلاقانه بسته بندی ژله را نظاره گر باشید!

هزینه طراحی پاکت پودر ژله توسط سلام گرافیک

سلام گرافیک طراحی پاکت پودر ژله را در جنس های مختلفی ارائه و پیاده سازی می کند. 

هرکدام از طراحی بسته بندی ها نرخ قیمت مختلفی دارد.  هزینه طراحی بسته بندی پودر ژله از 3.5 میلیون تومان شروع می شود. البته توجه داشته باشید که قیمت طراحی بسته بندی پودر ژله به پارامتر های مختلفی بستگی دارد و باید پس از طی کردن تایم جلسه نرخ اصلی قیمت را برای مشتریان تعیین کنیم. 

می توانید برای مشاوره و نرخ قیمت طراحی بسته بندی پودرژله با کارشناس های سلام گرافیک تماس بگیرید. 

طراحی بسته بندی ژله
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

چرا طراحی بسته بندی پودر ژله با سلام گرافیک؟

کارشناس‌های طراح گرافیک سلام گرافیک در زمینه طراحی بسته بندی چندین سال است که فعالیت می کنند. می‌توانید برای مشاوره طراحی بسته بندی با طراح های سلام گرافیک تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.  سلام گرافیک مشتریان رضایت مند زیادی داشته  است و تجربه زیادی در پیاده سازی طرح های مختلف بسته بندی دارد. 

سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله 

برای سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله در سلام گرافیک، می توانید با کارشناس های طراحی بسته بندی مجموعه در تماس باشید.

مشاوران مجموعه ما پس از راهنمایی های لازم و رفع سوال های شما، سفارش طراحی بسته بندی جعبه پودرژله را ثبت می کنند.  سلام گرافیک، سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله صادراتی را هم انجام می دهد. طراحی بسته بندی صادراتی پودرژله کمی خلاقانه تر و حرفه ای تر پیاده سازی می شود. 

برای طراحی پاکت پودر ژله نیاز به مشاوره دارید؟

طراح و مشاوران مجموعه سلام گرافیک پاسخگوی شما خواهند بود. مشاوره رایگان ساخت بسته بندی پودر ژله با سلام گرافیک را تجربه کنید.

ویدئو استانداردهای جعبه محصول پودر ژله

از استانداردهای ساخت بسته بندی ساخت پودر ژله چه می‌دانید؟ طراحان بسته بندی سلام گرافیک در رابطه با این استانداردها می‌گوید؟

درباره قیمت طراحی بسته بندی پودر ژله بشنوید!

مجتبی ملاکی، کارشناس طراحی بسته بندی مجموعه سلام گرافیک از قیمت طراحی بسته بندی می‌گوید.

هزینه طراحی بسته بندی پودر ژله به نسبت طرح مشخص می‌شود

طراح های سلام گرافیک برای طراحی بسته بندی پودرژله زمانی بین 5 تا 7روزکاری را نیاز دارند. 

g-n

پودر ژله چیست

قرارداد بسته بندی پودر ژله

چرا بسته بندی پودر ژله با مجموعه سلام گرافیک

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید