طراحی بسته بندی پاستیل

طراحی بسته بندی پاستیل باید به چه صورتی باشد تا فروش این محصول خوشمزه را افزایش دهد؟ بهترین روش طراحی بسته بندی برای پاستیل، استفاده از جنس پلاستیک است. طراحی بسته بندی پلاستیکی باعث می‌شود که پاستیل شرایط نگهداری مناسب را به همراه داشته باشد. بسته بندی کردن پاستیل می‌تواند باعث شود که این محصول علاوه بر حفظ کیفیت خود، مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کند، دلیل این موضوع را هم می‌توان زیبایی بصری در نظر گرفت. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک بیش از هزاران طراحی بسته بندی انجام داد است که می‌توانید نمونه بسته بندی پاستیل را در میان‌ها در همین صفحه مشاهده کنید. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی و همچنین اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی و اطلاع از روند بستن قرارداد طراحی بسته بندی با ما تماس حاصل کنید.

طراحی جعبه های مختلف بسته بندی پاستیل

جعبه های پاستیل طرح و انواع مختلفی دارد که یک طراح متخصص باید بتواند طرح مورد نظر را مطابق مدل بسته بندی تعبیه کند.

سفارش آنلاین طراحی بسته بندی پاستیل

طراحی جعبه یا بسته بندی پلاستیکی پاستیل نیاز به جلسات حضوری ندارد. می توانید به صورت آنلاین اطلاعات مورد نیاز را در اختیار طراحان بگذارید.

قیمت مناسب بسته بندی پاستیل

کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک سابقه درخشان و تبحر زیادی دارند. تعرفه پبسته بندی به نسبت پ کیفیت کار مناسب است. 

نمونه بسته بندی پاستیل

نمونه کار بسته بندی پاستیل‌های طراحی شده توسط استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک را مشاهده کنید. از میان سمپل‌های بسته بندی پاستیل می‌توانید ایده‌های مناسب بسته بندی خود را پیدا کنید.

انواع بسته بندی پاستیل شامل چیست؟

بسته بندی های پاستیل شامل انواع مختلفی است که بنا به مدل آن، طراح باید طرح بسته بندی را پیاده سازی کند. برخی از بسته بندی های پاستیل به به شکل پلاستیکی است که فضای بیشتری را برای طراحی به شما می دهد. در مطلب انواع بسته بندی به این موضوع اشاره کرده‌ایم.

برخی از بسته بندی های پاستیل به صورت قوطی یا جعبه است. بسته بندی های جعبه ای پاستیل فضای کمتری را در بر می گیرد و نیاز است تا مدیریت بهتری برای فضای آن داشته باشند. 

سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

چرا برای طراحی بسته بندی به سلام گرافیک اعتماد کنیم؟

طبق آماری که در این بخش گذاشته ایم، طراحی بسته بندی مجموعه سلام گرافیک طی سال های متعدد پروژه های مختلفی را داشته است. در نتیجه عملکرد مثبتی برای ارائه خدمات طراحی بسته بندی داشته است. 

می توانید با خیال راحت طراحی بسته بندی پاستیل خود را به ما بسپارید. 

علاوه برطراحی بسته بندی، خدماتی از جمله طراحی لوگو، طراحی تصویر سازی، طراحی هویت بصری و … را ارائه می‌دهیم.

ایده‌های طراحی بسته بندی پاستیل

برای طراحی بسته بندی پاستیل، ایده های مختلفی را می توان بر روی آن پیاده سازی کرد.  اول از همه برای طراحی بسته بندی جعبه پاستیل می توانید از برند خود یا رنگ سازمانی استفاده کنید.

نوع دیگری که می توانید از آن برای الگو طراحی بسته بندی پاستیل استفاده کنید، مدل خود پاستیل است. باید تا به حال با پاستیل های مدل بستنی، پاستیل های ماری، پاستیل های خرسی، پاستیل های شکری آشنا شده باشید. می توانید برای طراحی بسته بندی پاستیل از نوع خود پاستیل کمک بگیرید.  ایده دیگری که برای طراحی بسته بندی پاستیل می توانید استفاده کنید، طعم آن است. برای مثال طعم میوه های مختلف را در طراحی جعبه بسته بندی آن به کار بگیرید. 

سفارش طراحی بسته بندی پاستیل

می‌توانید با کارشناس‌های گرافیک مجموعه سلام گرافیک تماس بگیرید تا مراحل ثبت سفارش یا مشاوره ای کوتاه را با شما داشته باشند. 

ویدئو ویژگی‌های یک بسته بندی پاستیل خوب

یک بسته بندی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ وقتی می‌خواهیم ثبت سفارش بسته بندی مناسب داشته باشیم، باید به چه مواردی توجه کنیم؟

مجتبی ملاکی مدیر استودیو سلام گرافیک در رابطه با ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب پاستیل می‌گوید.

پادکست نقش جنس بسته در بسته بندی انواع پاستیل

متریال و جنس بسته بندی برای پاستیل چه نقشی در میزان فروش دارد؟ به چه صورت می‌توان از درست بودن انتخاب نوع جنس بسته بندی برای پاستیل مطمئن شد؟ پادکست زیر را گوش دهید.

سلام گرافیک تمام انواع بسته بندی پاستیل از جمله پلاستیکی، قوطی، جعبه ای و.. را انجام می دهد.

حداقل 5 روز کاری زمان لازم است. 

g-n

طراحی لفاف بسته بندی پاستیل دشوار تر است؟

طراحی لفاف بسته بندی پاستیل همانند دیگر بسته بندی ها سختی هایی را دارد. در ادامه پادکست طراح های بسته بندی سلام گرافیک را بشنوید.

قیمت طراحی لیبل بسته بندی پاستیل با جعبه حدودا چقدر است؟

نرخ قیمت های طراحی بسته بندی پاستیل متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ویدیوی روبه رو را مشاهده کنید.

قرارداد طراحی بسته بندی برای محصول پاستیل

استانداردهای بسته بندی برای پاستیل از نظر بهداشتی

مشاوره ساخت بسته بندی پاستیل

مشاوره بسته بندی پاستیل

پاستیل چیست

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید