گرافیک تجاری

برای طراحی گرافیک تجاری چه اقداماتی نیاز است؟ دانستن اصول طراحی گرافیک تجاری به شما کمک می‌کند تا بهترین طرح‌های تجاری را برای سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد کنید. سلام گرافیک با اطلاع از تمامی اصول طراحی، تمامی اطلاعات لازم در حوزه گرافیک تجاری را در این مقاله در اختیار شما قرار می‌دهد.

از گرافیک تجاری (commercial graphic design) چه می دانید؟ آیا اصلا اطلاع دارید که گرافیک تجاری چیست؟ هر حرفه ای نیاز به طراحی گرافیک دارد. اما طراحی گرافیک تجاری چیست و شامل چه چیزی می شود؟ گرافیک تجاری هم یکی از انواع کسب و کار هایی است که نیاز به طراحی گرافیک دارد. طراحی گرافیک تبلیغاتی، طراحی گرافیک صنعتی و … از سری طراحی های گرافیکی است که همانند طراحی گرافیک تجاری حوزه ای جداگانه دارد. کارشناس های سلام گرافیک به صورت حرفه ای در حوزه گرافیک تجاری با استفاده از مهم‌ترین ابزارهای طراحی گرافیک، طراحی های مختلف برای کسب و کارها انجام داده اند.  

طراحی گرافیک تجاری چیست؟

اصول طراحی گرافیک تجاری

گرافیک تجاری چه کاربردهایی دارد؟

گرافیک تجاری برای کسب و کار های تجاری مورد نیاز خواهد بود. برخی از کسب و کار های تجاری به دنبال تبلیغات و طراحی‌های درست و اصولی هستند. یک طراح گرافیک تجاری باید با برخی از اصول گرافیک و اتود زدن در طراحی و همچنین کاربردهای ریدیزاین در گرافیک آشنا باشد. کسی که در رشته طراحی گرافیک به صورت حرفه‌ای تحصیل کرده باشد با مفاهیم گرافیک آشنایی دارد و علاوه بر اینکه می‌داند طراحی گرافیک چیست، با تمام اصول و قواعد آن هم آشنایی دارد.

طراحی گرافیک تجاری تبلیغات، می تواند برای تبلیغات، رونق کسب و کار، فراخوان های مختلف، اطلاع رسانی و … انجام شود. این نوع طراحی باید در حین اینکه اصیل بودن کسب و کار را نمایان می کند، طراحی فوق العاده ای داشته باشد. به کار بردن خدمات طراحی گرافیک در کار سبب افزایش بیننده و سرعت بخشیدن به تحقق اهداف می‌شود.

طرح های گرافیکی امروزه در کسب و کار ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع حوزه های طراحی گرافیک که شامل طراحی گرافیک محیطی و گرافیک تجاری هستند می توان به طراحی کاتالوگ شرکتی، پیاده سازی ست اداری، دیزاین لوگو، طراحی حرفه ای پوستر، طراحی بنر های تبلیغاتی جذاب و… اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم مقاله کاربردهای گرافیک چیست را مطالعه کنید.

تعرفه دیزاین گرافیک تجاری

طراحی گرافیک تجاری حرفه‌ای، شامل بخش های مختلفی از گرافیک است که هرکدام می تواند برای کسب و کار یا تجارت شما کارساز باشد. ابتدا برای مشخص کردن تعرفه های طراحی گرافیک تجاری می توانید مشخص کنید که چه بخش هایی را برای تجارت خود را لازم دارید. طراحی گرافیک تجاری شبکه های اجتماعی، چندان با طراحی گرافیک تجاری سایت تفاوت ندارد. ممکن است در پیاده سازی برخی از طراحی ها، سایز بندی متفاوتی داشته باشد. هرکدام از نمونه کارهای طراحی گرافیک تجاری توسط کارشناس های گرافیک مجموعه سلام گرافیک درج شده است که می توانید به مشاهده آن بپردازید.

هزینه دیزاین انواع گرافیک تجاری یکی از انواع روش‌های کسب درامد از طراحی گرافیک است و دیزاینر با استفاده از علم و دانش و تخصصی که در زمینه‌های مختلف گرافیکی دارد و بعد از آن با کمک یک سیستم مناسب برای دیزاین گرافیک، درامد خود را رقم می‌زند. حقوق دریافتی طراح گرافیک در حوزه گرافیک تجاری بر اساس تعرفه‌های دیزاین محاسبه می‌شود.

اهمیت دیزاین گرافیک تجاری در چیست؟

سفارش طراحی گرافیک تجاری حرفه‌ای

گرافیک تجاری اهمیت بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد و طراحی آن باید توسط طراحان حرفه‌ای انجام شود. شرکت‌های زیادی هستند که در حوزه گرافیک کار می‌کنند و اقدام به استخدام طراح گرافیک می‌کنند؛ اما برای انجام کار دیزاین گرافیک تجاری حرفه‌ای بهتر است ابتدا نمونه‌کارها و رزومه طراحان را مشاهده کنید و سپس قرارداد طراحی گرافیک خود را ثبت کنید. کارشناسان سلام گرافیک با ارائه مشاوره رایگان طراحی گرافیک، سفارش طراحی گرافیک تجاری شما را می‌پذیرند.

طراحی گرافیک تجاری از دیگر طراحی گرافیک ها متفاوت است؟

خیر، طراحی گرافیک تجاری تنها نیاز به رعایت برخی اصول دارد.

گرافیک تجاری شامل پیاده سازی چه حوزه هایی می شود؟

طراحی پوستر، طراحی کاتالوگ، طراحی بنر، طراحی لوگو، طراحی ست اداری و … همگی در درسته گرافیک تجاری می توانند قرار بگیرند.

5/5 - (3 امتیاز)
Picture of کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

8 پاسخ

  1. بعضی نکات مهمی که باید رعایت کرد در مورد طراحی گرافیک تجاری رو میشه توی یک بلاگ جدا بگذارید ؟
    و ایا نمونه کار طراحی گرافیک تجاری رو میشه توی ساتتون قرار بدید‌؟
    متشکر

    1. سلام رضا عزیز وقتتون بخیر بله حتما ممنون از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک میذارید

    1. سلام وقت بخیر خسته نباشید بله تمام حوزه طراحی ما در زمینه تجاری هست و برای برند ها انجام میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله