طراحی بسته بندی در بحرین

طراحی بسته بندی در بحرین با قیمت مناسب. بحرین یکی از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس است که علاوه بر قوانین عادی که برای استانداردهای بسته بندی در نظر دارد، استانداردهای GCC یا همان Gulf council countries  که به معنای شورای همکاری خلیج فارس است را نیز باید رعایت کند. اما از آنجاییکه بسیاری از این موضوع مطلع نیستند، بسته بندی‌های محصولات خود را با توجه به این استانداردها تهیه نکرده و در نتیجه صادرات آن‌ها با شکست مواجه می‌شود. از این رو تصمیم گرفتیم اطلاعات دقیق‌تری از این حوزه را در اختیار شما قرار دهیم. کشورهای بحرین، عربستان صعودی، قطر، امارات، عمان و کویت در این شورای همکاری عضو می‌باشند. تفاوتی ندارد که نیازمند طراحی بسته بندی در تهران هستید یا طراحی بسته بندی در بحرین خدمات طراحی بسته بندی ما برای سراسر دنیا قابل استفاده است. برای اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

0

0

0

0

0

0

نمونه کارهای انجام شده

0

0

سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

درباره بحرین

به عنوان یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس، بحرین یکی دیگر از کشورهای ثروتمند عربی است که چیزی حدود 1.5 میلیون نفر جمعیت دارد. البته جالب است بدانید که نیمی از این جمعیت، اتباع خارجی هستنند! یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های بحرین متشکل شدن این کشور از 33 جزیره مختلف است که بیشتر آن شامل بیابان‌های مختلف می‌باشد. نفت و گاز طبیعی، ماهی و مروارید از منابع این کشور است اما دلیل اصلی ثروتمند بودن این ناحیه، تبدیل شدن آن به یک بانک نفتی بین‌المللی است. اگر شما هم تمایل دارید به این کشور ثروتمند صادرات داشته باشید، بد نیست بیشتر در مورد قوانین و برچسب گذاری‌های آن بدانید.

0

0

قوانین برچسب گذاری روی بسته‌ بندی محصول در بحرین

کشورهای شورای همکاری خلیج فارس استانداردهای مشترک طراحی بسته بندی برای کالاهای وارداتی را اعمال می‌کنند. برچسب‌های مواد غذایی باید شامل نام محصول و نام تجاری، تاریخ تولید و انقضا ، کشور مبدا، نام و آدرس تولید کننده، وزن خالص در واحدهای متریک و لیستی از مواد تشکیل دهنده به ترتیب نزولی اندازه باشد.

البته نکات دیگری نیز باید رعایت شود که به شرح زیر است:

  1. تمام چربی‌ها و روغن‌ها (از جمله ژلاتین) که به عنوان مواد تشکیل دهنده استفاده می‌شوند باید به طور خاص بر روی برچسب مشخص شوند.
  2. محصولات گوشت خوک یا محصولات حاوی گوشت خوک باید به وضوح در برچسب مشخص شود.
  3. محصولاتی که حاوی آثاری از گوشت خوک هستند که به درستی برچسب گذاری نشده‌اند توقیف شده و احتمالاً برای مدت زمان مشخصی از واردات آینده منع می‌شوند.
  4. 4.       کالاهای ساخت آمریکا باید به وضوح با عنوان “ساخت آمریکا” مشخص شوند تا تحت درمان با FTP واجد شرایط درمان بدون عوارض باشند.
  5. اگر محصولی به صورت ذبح حلال برای صادرات فراهم شده است، باید برچسب حلال روی بسته بندی لحاظ شود.

زبان روی بسته بندی محصولات بحرین

طراح بسته بندی باید با در نظر گرفتن نوع محصول مورد نظر طرحی را برای آن انتخاب کند که کاملا مناسب و مرتبط با آن باشد. و درنهایت لازم است تمام اطلاعاتی که مشتری به جهت خرید محصول به آن نیاز دارند بر روی بسته بندی حصول قرار بگیرد.

چنانچه محصول ارسالی شما یک محصول خاص دارویی یا غذایی است که برای مصارف خاص مورد تایید است، گواهینامه‌های بهداشتی و تاییدیه‌های لازم را داشته باشد. این نکته را فراموش نکنید که نحوه مصرف و نحوه نگهداری محصول نیز باید روی بسته بندی محصول لحاظ شود.

همان‌طور که خواندید یکی از فاکتورهای بسیار مهم در موفقیت صادرات محصولات مختلف به کشورهای دیگر، نحوه طراحی بسته بندی این محصولات است. اگر می‌خواهید محصولتان را به کشوری چون بحرین صادر کنید باید با قوانین بسته بندی کالاها در این کشور آشنا باشید. اگر قوانین طراحی بسته بندی در کشورهای خارجی را نمی‌دانید نگران نباشید چراکه شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک بسته بندی محصولاتتان را با تسلط کامل بر روی تمامی این قوانین طراحی می‌کند. خدمات دیگری چون طراحی لوگو یا کارت ویزیت را نیز می‌توانید از استودیو خلاق سلام گرافیک دریافت کنید.

BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
  • اتود دستی

0

دیگر خدمات
4.5/5 - (8 امتیاز)