طراحی بسته بندی اسباب بازی

طراحی بسته بندی اسباب بازی به فرآیندی گفته می‌شود که برای انواع اسباب بازی مثل عروسک، ماشین کنترلی، توپ و … بسته‌ای طراحی می‌شود که نظر مخاطبان خصوصا کودکان را جلب کند و همچنین از اسباب بازی خصوصا در زمان حمل و نقل محافظت نماید. بهترین شیوه ارائه اسباب بازی به چه صورتی است؟ اسباب بازی‌ها یکی از سرگرمی‌های دنیای کودکانه است. استفاده از طراحی بسته بندی برای محصولات بازی کودکان به ویژه اسباب بازی‌ها یکی از راه‌هایی است که می‌تواند شیک بودن این محصولات را به خوبی افزایش دهد. بسته بندی کردن محصولات بازی برای کودکان یکی از روش‌های جذب کودک و افزایش فروش این محصولات است. استودیو سلام گرافیک با تجربه طولانی در زمینه طراحی گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی بسته بندی است. برای دریافت مشاوره طراحی بسته بندی و همچنین مبلغ طراحی بسته بندی کافی است با ما تماس حاصل کنید تا روند صفر تا بستن قرارداد بسته بندی را برایتان تشریح کنیم.

نمونه بسته بندی اسباب بازی

چند نمونه بسته بندی اسباب بازی حرفه‌ای مشاهده کنید. به فرم قالب بسته بندی توجه کنید، نحوه باز شدن بسته بندی و همچنین جنس بسته بندی محصولات مناسب برای محصولات اسباب بازی که کودکان با آن سر و کار دارند را نظاره گر باشید. 

چرا طراحی بسته بندی اسباب بازی اهمیت دارد

بسته بندی یا جعبه ایی که برای اسباب بازی در نظر گرفته شده است، در جلب نظر کودک اهمیت بسیاری دارد. طراحی بسته بندی اسباب بازی باید به قدری با ظرافت و زیبایی طراحی شود تا کودک مایل به خرید آن شود. سمیرا خادم و سارا دستمالچیان دو کارشناس طراحی تصویر سازی کودک هستند که در طراحی بسته بندی اسباب بازی دستی خواهند داشت. 

طراحی بسته بندی اسباب بازی باید از ترکیب رنگ های متنوع و شاد استفاده شود تا به فروش بیشتر محصول کمک کند. هرمحصولی اعم از اسباب بازی و… وقتی برای طراحی بسته بندی به آن اهمیت بدهید، تضمین کیفیت محصول خود را به مشتری می‌رسانید. 

طراحی بسته بندی اسباب بازی

چرا طراحی بسته بندی اسباب بازی با سلام گرافیک؟

طراحان و کارشناس های مجموعه سلام گرافیک، با سابقه 9 ساله خود در زمینه طراحی بسته بندی، تجربه زیادی از این حوزه دارند و از ابزارهای بسته بندی پیشرفته استفاده می‌کنند.

سلام گرافیک توانسته است بیش از چندین مشتری رضایت مند را از آن خود کند. 

نیاز به مشاوره طراحی بسته بندی دارید؟

کارشناس های طراحی بسته بندی در زمینه گرافیک سابقه زیادی دارند. در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره بسته بندی اسباب بازی دارید، می توانید سوال و ابهام خود را با کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک مطرح کنید.

سمیرا خادم، مجتبی ملاکی و آزاده مومنی از کارشناس های طراحی گرافیک مجموعه سلام گرافیک هستند که پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. 

سفارش طراحی بسته بندی اسباب بازی

جهت رفع سوال و ابهام های خود می‌توانید با شماره 09150554525 تماس بگیرید یا در شبکه های اجتماعی سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بر تمامی اهداف بسته بندی مسلطند و شما را جهت ثبت سفارش یاری می‌دهند.

ویدئو اصول بسته بندی اسباب بازی

اسباب بازی توسط کودک انتخاب می‌شود که بسته بندی مناسبی داشته باشد، این مناسب بودن بسته بندی به چه معناست؟ مجتبی ملاکی طراح ارشد بسته بندی در رابطه با اصول و قوانین بسته بندی صحبت می‌کند که باعث افزایش ضریب انتخاب محصول اسباب بازی شما توسط کودک و والد می‌شود.

پادکست بسته بندی استاندارد اسباب بازی با چه متریال و جنسی؟

یک بسته بندی استاندارد اسباب بازی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ مجتبی ملاکی در رابطه با ویژگی‌های یک بسته بندی خوب برای اسباب بازی می‌گوید. بهترین جنس بسته بندی و لایه بسته بندی اسباب بازی را بشناسید.

بله، سلام گرافیک در زمینه طراحی بسته بندی اسباب بازی، طراحی های مطلوبی را به کارفرما ارائه داده اند.

زمان پروژه به نسبت طرح پیاده شده و کیفیت کار متفاوت است. می توانید تایم تحویل پروژه خود را از کارشناس یا طراح سلام گرافیک بپرسید.

طراحی پکیج غلات

در سلام گرافیک طراحی بسته بندی چه نوع اسباب بازی انجام می شود؟

طراحی بسته بندی اسباب بازی خانه سازی، طراحی بسته بندی اسباب بازی تفنگ،طراحی بسته بندی پلاستیکی اسباب بازی و … در سلام گرافیک انجام می شود. جهت اطلاع از خدمات بیشتر در زمینه طراحی بسته بندی اسباب بازی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قرارداد بسته بندی اسباب بازی

قرارداد بسته بندی یک فایل قابل ویرایش ورد یا pdf است که در آن مفاد قرارداد از جمله شرایط فسخ قرارداد، اطلاعات تماس طرفین، انتظارات کارفرما به طور کامل شرح داده می‌شود تا هیچ گونه ابهامی برای طرفین باقی نماند و با خیال راحت پس از مطالعه تمامی مفاد، قرارداد را امضا کنند و به سفارش خود جنبه‌ای رسمی و قانونی ببخشند.

هزینه طراحی بسته بندی برای اسباب بازی

قیمت بسته بندی اسباب بازی با توجه به پیچیدگی طرح، تعداد سفارش، جنس بسته بندی، ریدیزاین گرافیکی بسته بندی، زمان لازم برای طراحی بسته بندی، بسته بندی برای صادرات و … متغیر است. 

هزینه بسته بندی اسباب بازی

اسباب بازی چیست

اسباب بازی وسیله‌ای است که تمامی سنین و به ویژه کودکان برای سرگرمی و بازی کردن از آن استفاده می‌کنند. اسباب بازی می‌تواند نقش مهمی در رشد و شکوفایی استعداد کودک داشته باشد. با استفاده از اسباب بازی کودکان مهارت‌های خود را تقویت می‌کنند. از جمله اسباب بازی ‌های معروف می‌توان به عروسک، ماشین کنترلی، پازل و لگو اشاره کرد.

اسباب بازی چیست

ایده های خلاقانه بسته بندی اسباب بازی

طراحی بسته بندی اسباب بازی باید چشم نواز و جذاب باشد به همین منظور استفاده از ایده‌های بسته بندی خلاقانه اهمیت زیادی دارد. بهترین ایده استفاده از رنگ‌های روشن و طراحی تصویرسازی بسته بندی اسباب بازی است. بهتر است تصویرسازی طوری باشد که کودکی در حال بازی با آن اسباب بازی ویژه را نشان دهد یا تصویر خود اسباب بازی باشد. همچنین اگر اسباب بازی قطعه‌های زیادی دارد باید بر روی جعبه اسباب بازی برای آگاهی والدین درج شود.نیازی به عناصر طراحی پیچیده نیست، زیرا کودکان تمایلی به توجه به آن‌ها ندارند. طراحی بسته بندی جوراب با طرح های زیبا توسط ما دیزاین می‌شود.

چاپ بسته بندی اسباب بازی

از آنجایی که مخاطبان اسباب‌بازی ها غالبا کودکان هستند باید جعبه آن طوری باشد که رنگ‌های روشن و متنوعی برای جلب نظر کودکان داشته باشد. به همین منظور باید چاپ بسته بندی اسباب بازی با فناوری‌های چاپی صورت بگیرد که از رنگ‌های زیادی پشتیبانی می‌کنند و فونت بسته بندی هنگام چاپ به هم نریزد. سلام گرافیک در رزومه خود طراحی و چاپ بسته بندی های مختلف از جمله اسباب بازی را دارد و به شما کمک می‌کند به معتبرترین چاپخانه‌های کشور برای چاپ سفارش خود مراجعه کنید.

طراحی لیبل برای بسته بندی

طراحی بسته بندی اسباب بازی باید کودکان را جذب کند. اما، همچنین باید به والدین در مورد اسباب بازی اطلاعات کافی بدهد. والدین می‌خواهند بدانند اسباب بازی برای چه سنی مناسب است، چه چیزی درون جعبه قرار دارد، آیا اسباب بازی شامل قطعات کوچک می‌شود یا خیر، آیا خطرای برای کودکشان دارد یا نه؟ تمامی این موارد باید هنگام طراحی و دیزاین لیبل اسباب بازی لحاظ شود. برای مشاهده نمونه‌های طراحی لیبل به سایت سلام گرافیک مراجعه فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *