طراحی بسته بندی صابون

طراحی بسته بندی صابون افزایش فروش را در پی خواهد داشت. صابون یکی از محصولات بهداشتی است که برای ارائه محصول مناسب و قابل تایید در وزارت بهداشت نیاز است که جنس بسته بندی صابون به صورت مناسب و درست انتخاب شود، در صورتی که طراحی بسته بندی صابون به صورت درست انجام نشود و از نوع جنس مناسب استفاده نشود، طراحی بسته بندی صابون با مشکل رو به رو خواهد شد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با ارائه انواع طراحی بسته بندی صابون آماده ارائه مشاوره رایگان طراحی بسته بندی به شما همراهان گرامی است. در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با طراحی بسته بندی صابون و همچنین نرخ طراحی بسته بندی صابون یا اطلاع از روند قرارداد طراحی بسته بندی کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

طراحی و اجرا بسته بندی صابون
طراحی و اجرا بسته بندی صابون

امروزه صابون ها به صورت سنتی و صنعتی تولید می‌شود که هر کدام نیازمند بسته بندی است که نیازمند به یک طراح حرفه‌ای است که توسط طراحان شرکت سلام گرافیک انجام می‌شود.

طراحی بسته بندی صابون صادراتی
طراحی بسته بندی صابون صادراتی

اگر تولیدکننده صابون هستید و برای صادرات محصولات خود به بسته بندی شکیل نیاز دارید،مانند بسته بندی در هلند، بسته بندی در عراق، بسته بندی در آذربایجان و… با ما تماس بگیرید. 

انواع طراحی بسته بندی صابون
انواع طراحی بسته بندی صابون

برای بسته بندی صابون و اقلام بهداشتی می‌توان ازبسته بندی کاغذی و مقاوایی، بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی فلزی و یا ترکیب از هر سه برای بسته بندی داخلی و خارجی استفاده کرد.

نمونه کارهای انجام شده

چند نمونه کار ما را مشاهده کنید. 

انواع طراحی بسته بندی صابون

طراحی جعبه صابون به روش های مختلفی انجام می‌شود. از جمله طراحی بسته بندی جعبه صابون تکی، طراحی بسته بندی صابون چندتایی، طراحی بسته بندی صابون مایع که با توجه به سفارش کارفرما مشخص می‌شود.

بعضی از بسته بندی های صابون به صورت بسته بندی صنعتی در کارخانه های تولیدمی‌شود. امام بازهم به یک طراح گرافیک برای طراحی آن نیازمند است.

طراحی بسته بندی صابون
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

قیمت بسته بندی صابون 

قیمت بسته بندی به طور کلی با توجه به شرکتی که طراحی را انجام میدهد محاسبه می‌شود. اما قیمت طراحی بسته بندی صابون علوه بر پاراکتر های گفته شده بسته به اینکه کارفرما چه مدل یرا در نظر دارد نیز متفاوت است. به طور مثال برای بسته بنید صابون های مایع باید از بسته بندی شیشه ای و استوانه ای استفاده می‌شود یا برای صابون های قالبی از بسته بندی مقوایی استفاده می‌شود ودر نهایت ریو همه اینا ممکن است با بسته بندی نایلونی پیچیده شود و یا با طراحی لیبل اطلاعات سازنده را روی ان درج کنند.

مزایا طراحی بسته بندی صابون

صابون ماده ای است که در برابر حرارت و همچنین رطوبت حالت خود را از دست می‌دهد و دیگر کارایی اصلی خود را ندارد. بنابراین استفاده از بسته بندی مرغوب و مناسب محصول می‌تواند در حفظ و نگهداری صابون بسیار کمک کننده باشد.

راهنمای انتخاب بسته بندی صابون 

شاید شما به عنوان یک تولید کننده و یا سازنده صابون نیازمند این باشید که برای بسته بندی خود نیاز به مشاوره و راهنمایی نیاز  داشته باشید. تیم طراحی سلام گرافیک آماده خدمات رسانی هب شما عزیزان است.

بسته بندی صابون چگونه انجام می شود؟

ایده بسته بندی مدرن صابون و اجرا یآن توسط یک تیم خلاق می‌تواند هزیه های شمارا خیلی کاهش دهد و باعث رشد و پیشرفت شما شود.  پس از داشتن ایده های جدید نترسید و آنها را پیاده سازی کنید.

بسته بندی صابون ابرو هم یکی از پر طرفدارین محصولات آرایشی بهداشتی است که می‌توان از بسته بندی آرایشی و بهداشتی استفاده نمود.

معمولا طراحی بسته بندی توسط شرکت های گرافیکی طراحی می‌شود. شرکت سلام گرافیک با تجربه 10 ساله در حوزه طراحی بسته بندی در مشهد آماده خدمات رسانی به شما دوستان است.

طراحی بسته بندی معمولا یک پوشش کاغذی به همراه بسته بندی لایه دوم نایلونی است که این ممکن است با توجه به سلیقه کارفرما متفاوت باشد.

BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
دیگر خدمات
5/5 - (1 امتیاز)