طراحی بسته بندی صابون

طراحی بسته بندی صابون افزایش فروش را در پی خواهد داشت. صابون یکی از محصولات بهداشتی است که برای ارائه محصول مناسب و قابل تایید در وزارت بهداشت نیاز است که جنس بسته بندی صابون به صورت مناسب و درست انتخاب شود، در صورتی که طراحی جعبه بسته بندی صابون به صورت درست انجام نشود و از نوع جنس مناسب استفاده نشود، طراحی بسته بندی صابون با مشکل رو به رو خواهد شد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با ارائه انواع طراحی بسته بندی صابون آماده ارائه مشاوره رایگان طراحی بسته بندی به شما همراهان گرامی است. در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با طراحی بسته بندی صابون و همچنین نرخ طراحی بسته بندی صابون یا اطلاع از روند قرارداد طراحی بسته بندی کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

نمونه طراحی بسته بندی صابون

مجموعه طراحی بسته بندی سلام گرافیک، نمونه بسته بندی های مختلفی از صابون پیاده سازی کرده است که در این قسمت قرارداده ایم . این نمونه بسته بندی صابون با استفاده از ابزارهای حرفه ای بسته بندی طراحی شده است. 

انواع طراحی بسته بندی صابون

طراحی جعبه صابون به روش های مختلفی انجام می‌شود. از جمله طراحی بسته بندی جعبه صابون تکی، طراحی بسته بندی صابون چندتایی، طراحی بسته بندی صابون مایع که با توجه به سفارش کارفرما مشخص می‌شود. هرکدام از بسته بندی ها با استفاده از اهداف خاص بسته بندی، طراحی می شود. 

بعضی از بسته بندی های صابون به صورت بسته بندی صنعتی در کارخانه های تولیدمی‌شود. امام بازهم به یک طراح گرافیک برای طراحی آن نیازمند است.

توجه داشته باشید که هرطراحی بسته بندی باید از قوانین طراحی بسته بندی پیروی کند. 

طراحی بسته بندی صابون

قیمت بسته بندی صابون 

قیمت طراحی بسته بندی به طور کلی با توجه به شرکتی که طراحی را انجام می دهد محاسبه می‌شود. اما قیمت طراحی بسته بندی صابون علوه بر پارامتر های گفته شده بسته به اینکه کارفرما چه مدل یرا در نظر دارد نیز متفاوت است. به طور مثال برای بسته بندی صابون های مایع باید از بسته بندی شیشه ای و استوانه ای استفاده می‌شود یا برای صابون های قالبی از بسته بندی مقوایی استفاده می‌شود و در نهایت پیرو همه اینا ممکن است با بسته بندی نایلونی پیچیده شود و یا با طراحی لیبل کالا اطلاعات سازنده را روی ان درج کنند.

اصول طراحی بسته بندی صابون

صابون ماده ای است که در برابر حرارت و همچنین رطوبت حالت خود را از دست می‌دهد و دیگر کارایی اصلی خود را ندارد. بنابراین استفاده از بسته بندی مرغوب و مناسب محصول می‌تواند در حفظ و نگهداری صابون بسیار کمک کننده باشد. استفاده و پیاده سازی اصول طراحی بسته بندی در بسته بندی های مختلف، می توانید مزیت های زیادی را برای کارفرما فراهم کند. 

بسته بندی صابون مایع

مشاوره بسته بندی صابون

شاید شما به عنوان یک تولید کننده و یا سازنده صابون نیازمند این باشید که برای بسته بندی خود نیاز به مشاوره و راهنمایی نیاز داشته باشید. تیم طراحی سلام گرافیک، مشاوره رایگان بسته بندی را ارائه می دهد.

ایده بسته بندی صابون

ایده بسته بندی مدرن صابون و اجرا یآن توسط یک تیم خلاق می‌تواند هزیه های شمارا خیلی کاهش دهد و باعث رشد و پیشرفت شما شود.  پس از داشتن ایده های جدید نترسید و آنها را پیاده سازی کنید.

بسته بندی صابون ابرو هم یکی از پر طرفدارین محصولات آرایشی بهداشتی است که می‌توان از بسته بندی آرایشی و بهداشتی استفاده نمود.

نیاز به گسترده بسته بندی خود دارید؟

از گسترده بسته بندی صابون یا محصول خود چه می دانید؟ اهمیت استفاده و وجود گسترده بسته بندی قبل از پیاده سازی طراحی بسته بندی چیست؟ مجتبی ملاکی از اهمیت گسترده بسته بندی می گوید:

معمولا طراحی بسته بندی توسط شرکت های گرافیکی طراحی می‌شود. شرکت سلام گرافیک با تجربه 10 ساله در حوزه طراحی بسته بندی در مشهد آماده خدمات رسانی به شما دوستان است.

طراحی بسته بندی معمولا یک پوشش کاغذی به همراه بسته بندی لایه دوم نایلونی است که این ممکن است با توجه به سلیقه کارفرما متفاوت باشد.

طراحی پکیج غلات

چاپ بسته بندی صابون

سلام گرافیک، پس از اینکه طراحی بسته بندی صابون را پیاده سازی کند، می تواند مسئولیت چاپ بسته بندی صابون را هم برعهده گیرد. چاپ بسته بندی صابون توسط کارشناس های سلام گرافیک انجام می شود. کارشناس های سلام گرافیک بنا به تجربه ای که در این زمینه دارند، چاپ بسته بندی صابون را به خوبی انجام داده و از کیفیت آن مطمئن هستند. می توانید چاپ بسته بندی محصول خود را به استودیو سلام گرافیک بسپارید. 

بسته بندی مقوایی صابون

مراحل ثبت سفارش بسته بندی صابون

برای سفارش بسته بندی صابون در مجموعه سلام گرافیک لازم است که ابتدا با شماره تلفن 09355054580 تماس بگیرید. می توانید قبل از ثبت سفارش خود، از مشاوره رایگان بسته بندی سلام گرافیک که توسط طراح های بسته بندی انجام می شود، استفاده کنید.

قرارداد بسته بندی صابون

پس از اینکه سفارش خود را به طراح های بسته بندی اعلام کردید، سلام گرافیک برای کارفرما قرارداد طراحی بسته بندی ارسال می کند که در آن به ذکر تمام وظایف طراح پرداخته شده است. ضمن مطالعه قرارداد بسته بندی اگر مشکلی در این قرارداد وجود داشت می توانید با کارشناس های سلام گرافیک در میان بگذارید. 

قوانین طراحی بسته بندی صابون

هر بسته بندی نیاز به رعایت کردن برخی قوانین دارد که مجوز های لازم را از سازمان مربوطه دریافت کند. قوانین بسته بندی صابون می تواند شامل داشتن علامت سازمان غذا و دارو باشد. لازم است بدانید که فضایی در بسته بندی صابون باید خالی باشد تا این نشان در ان بخش قرار بگیرد. 

طراحی بسته بندی صابون

چرا بسته بندی صابون با سلام گرافیک

سلام گرافیک بیش از 9 سال تجربه در زمینه طراحی بسته بندی دارد. کارشناس های بسته بندی سلام گرافیک در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کنند. علاوه بر این موضوع، در صورتی که طراحی بسته بندی شما با مجموعه سلام گرافیک باشد، می توانید چاپ بسته بندی صابون را به طراح های بسته بندی استودیو سلام گرافیک بسپرید. 

طراحی لیبل بسته بندی صابون

برخی اوقات بسته بندی صابون کمی متفاوت تر از دیگر بسته بندی ها است و نیازی به طراحی بسته بندی ممکن است نداشته باشد. منظور از نداشتن وجود طراحی بسته بندی، عدم وجود بسته بندی اولیه و بسته بندی ثانویه است. بهتر است در این نوع بسته بندی ها از طراحی لیبل بسته بندی استفاده کنیم، طراحی لیبل بسته بندی توسط طراح های حرفه ای سلام گرافیک انجام می شود. 

ایده های بسته بندی صابون

صابون چیست؟

صابون شامل نمک های اسید چرب یا پتاسیم در آب است که توسط فرایند شیمیایی تهیه می شود. صابون یک شوینده به حساب می آید که جزء های اصلی آن روغن روان کننده است. صابون ها انواع مختلفی دارند که می توان به صابون پس شور، صابون حلال دار، صابون مول6 و … اشاره کرد. هرکدام از بسته بندی های انواع صابون می تواند متفاوت باشد و جنس بسته بندی به کار گرفته شده با دیگری فرق کند.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *