طراحی بسته بندی در بجنورد

طراحی بسته بندی در بجنورد با نرخ مناسب، نیاز به طراحی بسته بندی در بجنورد دارید؟ بهترین شرکت طراحی بسته بندی در بجنورد کدام شرکت است؟ شرکت‌های مختلفی در حال حاضر خدمت بسته بندی و چاپ ارائه می‌کنند. شرکت سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک و بسته بندی به یکی از شناخته‌ شده‌ترین شرکت‌های فعال در حزوه طراحی گرافیک در بجنورد تبدیل شده است. ارائه محصول در قالب بسته بندی مناسب علاوه بر آن که به بالا رفتن قیمت فروش محصول کمک می‌کند می‌تواند بهترین روش برای بازاریابی محصول باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی بسته بندی با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

طراحی چشم نواز

طراحی بسته بندی محصول در بجنورد باید به گونه‌ای باشد که محصول شما را منحصربه‌فردتر نشان دهد.

کیفیت متفاوت

کیفیت طراحی و ساخت بسته بندی در میزان تاثیرگذاری طراحی آن بسته بندی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

خلاقیت در طراحی

تیم سلام گرافیک همواره خلاقیت و نوآوری را چاشنی طراحی‌های خود کرده‌اند.

hi-graphic

طراحی بسته بندی خاص در بجنورد

شرکت طراحی و بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک در حال حاضر به یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و بسته بندی در بجنورد تبدیل شده است. این شرکت با ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی و چاپ بسته بندی توانسته است خدمات مختلفی به مجموعه‌های مختلف ارائه کند. از جمله این خدمات می‌توان به خدمات زیر اشاره کرد.

 • طراحی و چاپ بسته بندی لبنیات
 • طراحی و چاپ بسته بندی خشکبار
 • طراحی و چاپ بسته بندی مواد غذایی
 • طراحی و چاپ بسته بندی میوه
 • طراحی و چاپ بسته بندی چای
 • و…
طراحی بسته بندی در بجنورد
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

چرا طراحی بسته بندی در بجنورد

ارائه محصول در قالب درست و مناسب باعث می‌شود که علاوه بر بالا رفتن فروش محصول، میزان سود بیشتری به فروشنده و تولید کننده محصول برسد. بسته بندی اگر به درستی انجام شود مشتریان با میل و رغبت بیشتری به سمت خرید محصول می‌روند. شهر بجنورد با وجود محصولات تولیدی بالا و همچنین وجود سوغاتی‌های فراوان به یکی از شهرهایی تبدیل شده است که نیاز به بسته بندی در آن زیاد است. برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با بسته بندی و چاپ بسته بندی محصول با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

اصول طراحی بسته بندی در بجنورد

هدف اصلی بسته بندی محصولات حفظ سلامت و ساختار محصول مورد نظر تا رسیدن آن به دست مشتری است. از همین‌رو طراحی بسته بندی نباید به گونه‌ای صورت بگیرد که این اصل فراموش شود. یک بسته بندی اصولی بسته بندی است که علاوه بر حفاظت از محصول جنبه‌های بازاریابی و تبلیغ محصول را نیز به همراه داشته باشد. از دیگر اصول طراحی بسته بندی در بجنورد می‌توان به کاربردی بودن آن اشاره کرد. بنابراین به کار بردن خلاقیت زیاد برای طراحی بسته بندی نیز نباید موجب غیرکاربردی شدن این بسته بندی شود. بسته بندی هر محصولی باید دقیقا متناسب با ظاهر، ابعاد و ماهیت محصول طراحی شده باشد.

souvenir

نمونه‌های ساخت بسته بندی در بجنورد

چند نمونه از کارها را مشاهده کنید.

shape.png

سفارش طراحی بسته بندی محصولات در بجنورد

اگر به دنبال یک شرکت حرفه‌ای در زمینه طراحی بسته بندی محصولات هستید با شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید. تیم سلام گرافیک آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

ویدیو تاثیر بسته بندی در بازاریابی محصول

روش‌های متعددی برای بازاریابی و افزایش فروش یک محصول وجود دارد که تنها یکی از موثرترین آن‌ها طراحی بسته بندی برای محصولات است. میزان اهمیت و تاثیر بسته بندی در فروش محصول را در ویدیو مشاهده کنید.

05139999999

05139999999

0935-505-45-80

پادکست اهمیت کاربردی بودن بسته بندی در بجنورد

بسته بندی یک محصول بیش از هر چیزی باید کاربردی باشد. برای درک بهتر لزوم کاربردی بودن بسته بندی محصولات پادکست زیر را گوش دهید.

امروز بسته بندی محصولات مختلف با توجه به اینکه با خلاقیت و طراحی‌های خاص همراه است بسیار اهمیت پیدا کرده است  و می‌تواند گامی مناسب برای فروش بهتر محصولات به شمار رود.
بله، کیفیت یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند به فروش محصول کمک کند و نظر مشتری را برای خرید کردن جلب کند. زیرا مشتریان قبل از خرید یک محصول ابتدا به بسته بندی آن توجه می‌کنند.
 1. شناسایی نام تجاری
 2. جایه‌جایی راحت محصول و حفظ آن در برابر آسیب‌های احتمالی
 3. ارائه اطلاعات مختلف و مرتبط با محصول به مشتری
 4. ذخیره سازی آسان محصول در منزل
 5. استفاده راحت از محصول

سوالات متداول در رابطه با طراحی بسته بندی در بجنورد

new faq

هزینه طراحی بسته بندی در بجنورد به پارامترهای گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

 • شرکت طراحی کننده بسته بندی
 • کیفیت کار طراحی بسته بندی
 • نوع محصول قابل بسته بندی
 • سابقه شرکت
 • نوع طراحی
 • و…

در حالت کلی می‌توان گفت طراحی بسته بندی در بجنورد  قیمتش از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 40.000.000 تومان ادامه می‌یابد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

دیگر خدمات

4.6/5 - (9 امتیاز)