طراحی بسته بندی در بجنورد

طراحی بسته بندی در بجنورد با نرخ مناسب، نیاز به طراحی بسته بندی در بجنورد دارید؟ بهترین شرکت طراحی بسته بندی در بجنورد کدام شرکت است؟ شرکت‌های مختلفی در حال حاضر خدمت بسته بندی و چاپ ارائه می‌کنند. شرکت سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک و بسته بندی به یکی از شناخته‌ شده‌ترین شرکت‌های فعال در حزوه طراحی گرافیک در بجنورد تبدیل شده است. ارائه محصول در قالب بسته بندی مناسب علاوه بر آن که به بالا رفتن قیمت فروش محصول کمک می‌کند می‌تواند بهترین روش برای بازاریابی محصول باشد.

طراحی بسته بندی خاص در بجنورد

شرکت طراحی و بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک در حال حاضر به یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و بسته بندی در بجنورد تبدیل شده است. این شرکت با ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی و چاپ بسته بندی توانسته است خدمات مختلفی به مجموعه‌های مختلف ارائه کند. از جمله این خدمات می‌توان به خدمات زیر اشاره کرد.

طراحی بسته بندی در بجنورد

چرا طراحی بسته بندی در بجنورد

ارائه محصول در قالب درست و مناسب باعث می‌شود که علاوه بر بالا رفتن فروش محصول، میزان سود بیشتری به فروشنده و تولید کننده محصول برسد. بسته بندی اگر به درستی انجام شود مشتریان با میل و رغبت بیشتری به سمت خرید محصول می‌روند. شهر بجنورد با وجود محصولات تولیدی بالا و همچنین وجود سوغاتی‌های فراوان به یکی از شهرهایی تبدیل شده است که نیاز به بسته بندی در آن زیاد است. 

اصول طراحی بسته بندی در بجنورد

هدف اصلی بسته بندی محصولات حفظ سلامت و ساختار محصول مورد نظر تا رسیدن آن به دست مشتری است. از همین‌رو طراحی بسته بندی نباید به گونه‌ای صورت بگیرد که این اصل فراموش شود. یک بسته بندی اصولی بسته بندی است که علاوه بر حفاظت از محصول جنبه‌های بازاریابی و تبلیغ محصول را نیز به همراه داشته باشد. از دیگر اصول طراحی بسته بندی در بجنورد می‌توان به کاربردی بودن آن اشاره کرد. بنابراین به کار بردن خلاقیت زیاد برای طراحی بسته بندی نیز نباید موجب غیرکاربردی شدن این بسته بندی شود. بسته بندی هر محصولی باید دقیقا متناسب با ظاهر، ابعاد و ماهیت محصول طراحی شده باشد.

نمونه‌های ساخت بسته بندی در بجنورد

نمونه های بسته بندی در بجنورد توسط سلام گرافیک پیاده سازی شده است. بسته بندی سوغاتی در بجنورد یکی از مورد نیاز ترین بسته بندی ها است. شهر بجنورد سوغاتی های زیادی دارد که برای ارائه و فروش آنها نیاز به طراحی بسته بندی است. بسته بندی آبنبات، بسته بندی کشک، بسته بندی خشکبار از سری نیازهای بسته بندی در بجنورد است. بسته بندی گیاهان دارویی در شهر بجنورد یکی دیگر از نیازهای رایج درطراحی بسته بندی است که باید بسته بندی مخصوص خود را داشته باشد. این نوع محصولات نیاز به دو بسته بندی و طراحی دارد. بسته بندی ثانویه که برروی محصول قرار می گیرد. بسته بندی ثانویه طراحی خاصی ندارد و تنها نیاز به برش و چاپ حرفه ای دارد. در بسته بندی اولیه باید از طراح و متخصص حرفه ای کمک بگیرید

سفارش طراحی بسته بندی محصولات در بجنورد

اگر به دنبال یک شرکت حرفه‌ای در زمینه طراحی بسته بندی محصولات هستید با شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید. تیم سلام گرافیک آماده مشاوره رایگان طراحی بسته بندی به شما عزیزان هستند.

ویدیو تاثیر بسته بندی در بازاریابی محصول

روش‌های متعددی برای بازاریابی و افزایش فروش یک محصول وجود دارد که تنها یکی از موثرترین آن‌ها طراحی بسته بندی برای محصولات است. میزان اهمیت و تاثیر بسته بندی در فروش محصول را در ویدیو مشاهده کنید.

پادکست اهمیت کاربردی بودن بسته بندی در بجنورد

بسته بندی یک محصول بیش از هر چیزی باید کاربردی باشد. برای درک بهتر لزوم کاربردی بودن بسته بندی محصولات پادکست زیر را گوش دهید.

امروز بسته بندی محصولات مختلف با توجه به اینکه با خلاقیت و طراحی‌های خاص همراه است بسیار اهمیت پیدا کرده است  و می‌تواند گامی مناسب برای فروش بهتر محصولات به شمار رود.
بله، کیفیت یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند به فروش محصول کمک کند و نظر مشتری را برای خرید کردن جلب کند. زیرا مشتریان قبل از خرید یک محصول ابتدا به بسته بندی آن توجه می‌کنند.
 1. شناسایی نام تجاری
 2. جایه‌جایی راحت محصول و حفظ آن در برابر آسیب‌های احتمالی
 3. ارائه اطلاعات مختلف و مرتبط با محصول به مشتری
 4. ذخیره سازی آسان محصول در منزل
 5. استفاده راحت از محصول

سوالات متداول در رابطه با طراحی بسته بندی در بجنورد

faq

هزینه طراحی بسته بندی در بجنورد به پارامترهای گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

 • شرکت طراحی کننده بسته بندی
 • کیفیت کار طراحی بسته بندی
 • نوع محصول قابل بسته بندی
 • سابقه شرکت
 • نوع طراحی
 • و…

در حالت کلی می‌توان گفت طراحی بسته بندی در بجنورد  قیمتش از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 40.000.000 تومان ادامه می‌یابد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

پس از اینکه از مشاوره رایگان طراحی بسته بندی در بجنورد استفاده کردید، می توانید پروژه خود را به ما بسپارید. سفارش طراحی بسته بندی محصول در بجنورد به صورت دورکار پیاده سازی می شود. توجه داشته باشید که پس از توافق در مراحل و قیمت بسته بندی، قرارداد بسته بندی سلام گرافیک را مطالعه کنید.

4.3/5 - (10 امتیاز)