طراحی بسته بندی در اراک

سفارش طراحی بسته بندی در اراک را به کدام شرکت بسته بندی بسپاریم؟ کدام شرکت ارائه دهنده خدمات بسته بندی در اراک می‌تواند محصولات سوغاتی را به بهترین نحوه بسته بندی کند؟ هزینه طراحی بسته بندی در اراک به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به شرکت ارائه دهنده خدمات ساخت بسته بندی در اراک اشاره کرد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه ساخت و ارائه خدمات گرافیک بهترین بسته بندی را برایتان رقم خواهد زد. این شرکت در زمینه طراحی تمامی محصولات از جمله بسته‌بندی مواد غذایی، بسته‌بندی فست فود، بسته‌بندی سوغاتی و… فعالیت دارد. برای سفارش ساخت بسته بندی در اراک با شماره 093505054580 تماس حاصل کنید، شرکت طراحی بسته بندی در اراک سلام گرافیک آماده ارائه خدمات گرافیکی است. 

قیمت مناسب

یکی از رویکردهای سلام گرافیک طراحی بسته بندی محصولات با قیمت مناسب است. باکمترین هزینه می‌توانید یک بسته‌بندی جذاب و خاص داشته باشید.

رعایت اصول بسته بندی

بسته بندی هر محصولی باید متناسب با ویژگی‌های آن محصول طراحی شود تا بیشترین بازدهی را داشته باشد. سلام گرافیک سعی کرده تمامی این اصول را رعایت کند.

طراحی بسته بندی خلاقانه

خلاقیت یکی از مهم‌ترین عناصر درمیزان تاثیرگذاری طراحی بسته بندی یک محصول به شمار می‌رود. ایده‌های نو از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سلام گرافیک است.

hi-graphic

بسته بندی محصولات در شهر اراک

استان مرکزی به دلیل وجود محصولات و سوغاتی‌های متنوع به یکی از استان‌هایی تبدیل شده است. به همین خاطر صنایع بسته بندی در اراک در حال حاضر یکی از نیازهای اساسی کسب و کارهای این شهر است. بسته بندی در استان مرکزی توسط شرکت‌های گوناگونی انجام می‌شود. شرکت سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ساخت و پیاده سازی بسته بندی در حال حاضر به یکی از ارائه دهندگان خدمات بسته بندی در اراک تبدیل شده است. نیاز به دیزاین بسته بندی در اراک دارید؟ می‌خواهید بهترین طراحی بسته بندی اراک را از آن خود کنید؟ تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک آماده ارائه خدمات متنوع در زمینه ساخت بسته بندی است.

طراحی بسته بندی در اراک
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

شرکت طراحی بسته بندی در اراک

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 5 سال سابقه طراحی انواع کارهای گرافیکی نظیر طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی پوستر و… در حال حاضر به یکی از شرکت‌های شناخته شده طراحی کننده بسته بندی تبدیل شده است. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک در اراک تا کنون توانسته است بسته بندی‌های مختلفی برای محصولات و سوغاتی‌های استان اراک طراحی و تولید کند.

ارائه خدمات متنوع چاپ بسته بندی محصولات در اراک توسط تیم سلام گرافیک این مجموعه را به یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی بسته بندی در مرکزی تبدیل کرده است. برای دریافت خدمات بسته بندی و چاپ در اراک کافی است با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. 

محصولات تولیدی اراک

اراک به دلیل وجود صنعت کشاورزی پیشرفته و وجود انواع صنایع و کارخانه‌های ارائه محصولات مختلف، به یکی از شهرهای ارائه دهنده محصولات کشاورزی، انگور، کشمش، انواع لبنیات، انواع شیرینی‌ها و… تبدیل شده است. وجود این پتانسیل‌ها در شهر اراک باعث شده است که این شهر نیاز جدی به طراحان بسته بندی حرفه‌ای داشته باشد.

بسته بندی و ارائه محصول در قالب مناسب، یکی از راه‌های افزایش فروش است. محصول تولیدی شما پس از چاپ جعبه بسته بندی در اراک و ارسال به بازار فروش چندین برابری را تجربه خواهد کرد.  تفاوت است بین محصولی که با دیزاین و بسته بندی مناسب وارد بازار می‌شود با محصولی که پس از طراحی کارتن در اراک وارد بازار می‌شود. 

souvenir

نمونه کارهای ساخت بسته بندی در اراک

با نمونه کارهای استودیو خلاق سلام گرافیک بیشتر آشنا شوید

shape.png

سفارش ساخت بسته بندی در اراک

برای یک طراحی شکیل و اختصاصی برای محصولتان می‌توانید از طریق دکمه زیر با استودیو خلاق سلام گرافیک تماس گرفته و پیش از ثبت سفارش طراحی بسته بندی در اراک از طراحان گرافیست ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

ویدیو

ویدیو اهمیت ساخت بسته بندی در اراک

اگر برای بسته بندی محصولات خود طراحی مناسبی در نظر نگرفته‌اید ویدئو اهمیت طراحی و چاپ بسته بندی در اراک را مشاهده کنید. طراح گرافیست سلام گرافیک اهمیت و ارزش ساخت بسته بندی را به زبان ساده بیان می‌کند.

------

0935-505-45-80

ایران، اراک

پادکست ساخت بسته بندی در اراک

چرا محصولات نیاز به بسته بندی  دارند؟ آیا هزینه کردن برای طراحی بسته بندی محصول در اراک هزینه‌ای اضافه است؟ از زبان سلام گرافیک بشنوید.

بسته بندی در موارد مختلفی و با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. نوع بسته بندی یکی از موضوعات مهم است می‌تواند در جذب مشتری و فروش یک محصول تاثیر به سزایی داشته باشد. همچنین در برخی موارد به عنوان محافظ برای محصولی که احتمال آسیب دیدن آن بالا است مورد استفاده قرار می‌گیرد.
شرکت طراحی گرافیک با تجربه و سابقه طولانی در زمینه بسته بندی به یکی از شرکت‌های شناخته شده تبدیل شده است.
با توجه متفاوت بودن طراحی بسته بندی، برخی از خدمات بسته بندی در اراک برای محصولاتی مانند لبنیات، خشکبار، میوه، محصولات صنعتی و… انجام می‌شود.

طراحی بسته بندی و قیمت آن در اراک به عوامل مختلفی از قبیل نوع بسته بندی، کیفیت بسته بندی، محصول قابل بسته بندی و… مرتبط است. اما بسته بندی و هزینه آن در استان مرکزی یک میلیون تومان است.

برای ثبت سفارش بسته بندی در استان مرکزی کافی است به یکی از دو روش اقدام کنید.
 1. برقراری تماس با شماره 09355054580 و ثبت سفارش
 2. پر کردن فرم ثبت سفارشات مجموعه سلام گرافیک
سوالات متداول در رابطه با نحوه ساخت بسته بندی محصولات در اراک

ارائه محصول در قالب بسته بندی مناسب و حرفه‌ای یکی از مهم‌ترین مواردی است که تنها افراد حرفه‌ای و نکته سنج به آن توجه می‌کنند. عدم وجود بسته بندی مناسب برای محصولات تولیدی در اراک باعث می‌شود که علاوه بر فروش بیشتر محصولات، مدت زمان ماندگاری محصولات به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند.

خدمات بسته بندی متفاوتی در شهر اراک ارائه می‌شود، در زیر برخی از خدمات بسته بندی محصولات در اراک آورده شده است.

 • طراحی بسته بندی لبنیات در اراک
 • طراحی بسته بندی خشکبار در اراک
 • طراحی بسته بندی میوه در اراک
 • طراحی بسته بندی محصولات صنعتی در اراک
 • طراحی بسته بندی محصول در اراک
 • و…

در صورتی که نیاز به طراحی جعبه در اراک دارید با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

شهر اراک سوغاتی‌های مختلفی دارد، اما متاسفانه شیوه بسته بندی مناسبی برای سوغاتی‌های شهر اراک در نظر گرفته نشده است! از مهم‌ترین سوغاتی‌های اراک می‌توان به انگور، انواع شیرینی، کشمش، گردو، انار و انواع لبنیات اشاره کرد. با ارائه محصولات سوغاتی اراک در بسته بندی‌های زیبا و کارآمد علاوه بر آن که میزان فروش محصولات سوغاتی این شهر بیشتر می‌شود، مسافران و توریست‌ها با خاطره و سوغاتی مناسبی به شهر خود باز می‌گردند.

شهر اراک یکی از شهرهایی است که محصولات متنوعی دارد، از میوه‌جات گرفته تا انواع محصولات سوغاتی، بسته بندی در شهر اراک، قیمتش به پارامترهای گوناگونی وابسته است اما در حالت کلی طراحی بسته بندی  نرخش از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 30.000.000 تومان ادامه خواهد داشت.

از جمله عوامل تاثیرگذار در بسته بندی اراک و قیمت آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نوع بسته بندی
 • کیفیت بسته بندی 
 • شرکت ارائه دهنده خدمات بسته بندی 
 • محصول مورد نظر
 • مقصد و هدف بسته بندی 
 • صادراتی بودن یا مصرف داخلی بودن محصول
 • شیوه طراحی 
 • مدت زمان بسته بندی 
 • و…
4.4/5 - (8 امتیاز)