طراحی بسته بندی در اراک

سفارش طراحی بسته بندی در اراک را به کدام شرکت بسته بندی بسپاریم؟ کدام شرکت ارائه دهنده خدمات بسته بندی در اراک می‌تواند محصولات سوغاتی را به بهترین نحوه بسته بندی کند؟ هزینه طراحی بسته بندی در اراک به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به شرکت ارائه دهنده خدمات ساخت بسته بندی در اراک اشاره کرد. قیمت طراحی بسته بندی در اراک از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 30.000.000 تومان ادامه دارد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه ساخت و ارائه خدمات گرافیک بهترین بسته بندی را برایتان رقم خواهد زد. برای سفارش ساخت بسته بندی در اراک با شماره 093505054580 تماس حاصل کنید، شرکت طراحی بسته بندی در اراک سلام گرافیک آماده ارائه خدمات گرافیکی است. 

استان مرکزی به دلیل وجود محصولات و سوغاتی‌های متنوع به یکی از استان‌هایی تبدیل شده است که صنایع بسته بندی در اراک در حال حاضر به یک نیاز اساسی تبدیل شده است. بسته بندی در استان مرکزی توسط شرکت‌های گوناگونی انجام می‌شود. شرکت سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ساخت و پیاده سازی بسته بندی در حال حاضر به یکی از ارائه دهندگان خدمات بسته بندی در اراک تبدیل شده است. نیاز به دیزاین بسته بندی در اراک دارید؟ می‌خواهید بهرتین طراحی بسته بندی اراک را از آن خود کنید؟ تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک آماده ارائه خدمات متنوع به شما و محصولاتتان است. 

طراحی بسته بندی در اراک
سفارش ساخت بسته بندی در اراک

شرکت طراحی بسته بندی در اراک

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 5 سال سابقه طراحی انواع کارهای گرافیکی نظیر طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی پوستر و… در حال حاضر به یکی از شرکت‌های شناخته شده طراحی کننده بسته بندی تبدیل شده است. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک در اراک تا کنون توانسته است بسته بندی‌های مختلفی برای محصولات و سوغاتی‌های استان اراک طراحی و تولید کند.

ارائه خدمات متنوع چاپ بسته بندی محصولات در اراک توسط تیم سلام گرافیک این مجموعه را به یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی بسته بندی در مرکزی تبدیل کرده است. برای دریافت خدمات بسته بندی و چاپ در اراک کافی است با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. 

چرا طراحی بسته بندی در استان اراک

ارائه محصول در قالب بسته بندی مناسب و حرفه‌ای یکی از مهم‌ترین مواردی است که تنها افراد حرفه‌ای و نکته سنج به آن توجه می‌کنند. عدم وجود بسته بندی مناسب برای محصولات تولیدی در اراک باعث می‌شود که علاوه بر فروش بیشتر محصولات، مدت زمان ماندگاری محصولات به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند.

محصولات تولیدی اراک

اراک به دلیل وجود صنعت کشاورزی پیشرفته و وجود انواع صنایع و کارخانه‌های ارائه محصولات مختلف، به یکی از شهرهای ارائه دهنده محصولات کشاورزی، انگور، کشمش، انواع لبنیات، انواع شیرینی‌ها و… تبدیل شده است. وجود این پتانسیل‌ها در شهر اراک باعث شده است که این شهر نیاز جدی به طراحان بسته بندی حرفه‌ای داشته باشد.

بسته بندی و ارائه محصول در قالب مناسب، یکی از راه‌های افزایش فروش است. محصول تولیدی شما پس از چاپ جعبه بسته بندی در اراک و ارسال به بازار فروش چندین برابری را تجربه خواهد کرد.  تفاوت است بین محصولی که با دیزاین و بسته بندی مناسب وارد بازار می‌شود با محصولی که پس از طراحی کارتن در اراک وارد بازار می‌شود. 

خدمات بسته بندی در شهر اراک

خدمات بسته بندی متفاوتی در شهر اراک ارائه می‌شود، در زیر برخی از خدمات بسته بندی محصولات در اراک آورده شده است.

 • طراحی بسته بندی لبنیات در اراک
 • طراحی بسته بندی خشکبار در اراک
 • طراحی بسته بندی میوه در اراک
 • طراحی بسته بندی محصولات صنعتی در اراک
 • طراحی بسته بندی محصول در اراک
 • و…

در صورتی که نیاز به طراحی جعبه در اراک دارید با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. 

بسته بندی سوغاتی اراک

شهر اراک سوغاتی‌های مختلفی دارد، اما متاسفانه شیوه بسته بندی مناسبی برای سوغاتی‌های شهر اراک در نظر گرفته نشده است! از مهم‌ترین سوغاتی‌های اراک می‌توان به انگور، انواع شیرینی، کشمش، گردو، انار و انواع لبنیات اشاره کرد. با ارائه محصولات سوغاتی اراک در بسته بندی‌های زیبا و کارآمد علاوه بر آن که میزان فروش محصولات سوغاتی این شهر بیشتر می‌شود، مسافران و توریست‌ها با خاطره و سوغاتی مناسبی به شهر خود باز می‌گردند.

هزینه طراحی بسته بندی در اراک

شهر اراک یکی از شهرهایی است که محصولات متنوعی دارد، از میوه‌جات گرفته تا انواع محصولات سوغاتی، قیمت بسته بندی در شهر اراک به پارامترهای گوناگونی وابسته است اما در حالت کلی قیمت طراحی بسته بندی از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 30.000.000 تومان ادامه خواهد داشت.

از جمله عوامل تاثیرگذار در تعرفه بسته بندی اراک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نوع بسته بندی
 • کیفیت بسته بندی 
 • شرکت ارائه دهنده خدمات بسته بندی 
 • محصول مورد نظر
 • مقصد و هدف بسته بندی 
 • صادراتی بودن یا مصرف داخلی بودن محصول
 • شیوه طراحی 
 • مدت زمان بسته بندی 
 • و…

 

بسته بندی در موارد مختلفی و با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. نوع بسته بندی یکی از موضوعات مهم است می‌تواند در جذب مشتری و فروش یک محصول تاثیر به سزایی داشته باشد. همچنین در برخی موارد به عنوان محافظ برای محصولی که احتمال آسیب دیدن آن بالا است مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بسته بندی در انواع و اندازه‌های متنوعی نسبت به محصول مورد نظر طراحی می‌شوند که قیمت آن بر اساس نوع آن و ویژگی‌هایی که دارد مشخص می‌شود.

شرکت طراحی گرافیک با تجربه و سابقه طولانی در زمینه بسته بندی به یکی از شرکت‌های شناخته شده تبدیل شده است.

با توجه متفاوت بودن طراحی بسته بندی، برخی از خدمات بسته بندی در اراک برای محصولاتی مانند لبنیات، خشکبار، میوه، محصولات صنعتی و… انجام می‌شود.

تعرفه طراحی بسته بندی در اراک به عوامل مختلفی از قبیل نوع بسته بندی، کیفیت بسته بندی، محصول قابل بسته بندی و… مرتبط است. اما حداقل هزینه بسته بندی در استان مرکزی یک میلیون تومان است. 

برای ثبت سفارش بسته بندی در استان مرکزی کافی است به یکی از دو روش اقدام کنید. 

 1. برقراری تماس با شماره 09355054580 و ثبت سفارش 
 2. پر کردن فرم ثبت سفارشات مجموعه سلام گرافیک