طراحی بسته بندی در شیراز

نیاز به طراحی بسته بندی در شیراز دارید؟ از خدمات طراحی بسته بندی شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک استفاده کنید. کافی است با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. همچنین از لینک‌های زیر می‌توانید نمونه‌‌ها و تعرفه طراحی بسته بندی را ببینید. سلام گرافیک با ایده‌های نو و خلاقانه به همراه بهترین کیفیت خدمات بسته‌بندی در شیراز را ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید با تعیین اهداف بسته‌بندی و مشورت با تیم متخصص طراحی سلام گرافیک بسته‌بندی شکیل و جذاب را برای محصولات خود در شیراز داشته باشید.

کیفیت بسته‌بندی

 جنس بسته‌بندی در چاپ و کیفیت بسته‌بندی تاثیر مستقیم دارد. سلام گرافیک با استفاده از بهترین ابزار طراحی بسته بندی کیفیت بسته‌بندی شما را تضمین می‌کند.

مشاوره پیش از سفارش

یکی دیگر از مزیت ‌های بسته‌بندی سلام گرافیک وجود مشاوران خبره در این حوزه هستند. مشاوران ما در زمینه طراحی بسته‌بندی بهترین ایده‌هارا به شما می‌دهند.

ابزار طراحی

استفاده از ابزار طراحی بسته بندی ابزار طراحی بسته بندی جدید و به روز باعث افزایش کیفیت، فروش محصول و برندسازی آن می‌شود. مهارت استفاده از این ابزارها توسط طراحان سلام گرافیک انجام می‌شود.

hi-graphic
نمونه کارهای انجام شده

چرا در شیراز نیاز به طراحی بسته‌بندی داریم؟

شیراز جزء شهرهای توریستی و گردشگری ایران محسوب می‌شود. اهمیت خرید سوغاتی و یا حتی صادرات محصول به کشورهای مختلف در این شهر احساس می‌شود. استفاده از بسته‌بندی و طراحی در آن باعث می‌شود تا هم نام این شهر در بین گردشگران و توریست‌ها زبان‌زد شود، و هم برندهای موجود در شیراز شناسایی شوند. بکار گیری از بسته‌بندی‌های خاص و نو در افزایش فروش نقش بسزایی دارد. شیرازیان عزیز می‌توانند با سلام گرافیک برای یک ‌بسته‌بندی خاص همکاری داشته باشند.

طراحی بسته بندی در شیراز
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

چگونه یک بسته‌بندی با کیفیت در شیراز داشته باشیم؟

برای کیفیت بسته‌بندی علاوه بر جنس بسته‌بندی نیازمند به یک طراح حرفه‌ای برای خلق یک بسته‌بندی خاص داریم. یک طراح متخصص با رعایت نکات در طراحی بسته‌بندی می‌تواند بسته‌بندی را مرتبط با محصول و استفاده از نماد شهر زیبای شیراز در آن طراحی کند. اگر به‌دنبال یک طراح حرفه‌ای و با سابقه می‌گردید سری به استدیو طراحی گرافیک سلام گرافیک بزنید.

برای داشتن یک طراحی بسته بندی با کیفیت در شیراز به چه مواردی باید توجه کرد؟

طراحی بسته بندی نکات فراوانی دارد که کمک زیادی به بهتر ارائه کردن محصول به مشتری می‌کند.

 • طراحی کاربردی بسته بندی
 • رابطه بسته بندی با محصول
 • رعایت قوانین موجود در طراحی بسته بندی
 • بسته بندی ساده
 • استفاده از رنگ‌های ویژه
souvenir

انواع طراحی بسته‌بندی

سلام گرافیک شما را با انواع طراحی بسته‌بندی در شیراز آشنا می‌کند. شما می‌توانید با مشاهده این نمونه کارها انتخاب آسانی برای طراحی خود داشته باشید. هر محصولی بسته‌بندی‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد. بسته‌بندی‌هایی نظیر پلاستیکی، فلزی، چوبی و… 

 

هدف از طراحی بسته بندی در شیراز چیست؟

 • محافظت از کالا
 • معرفی محصول
 • معرفی شرکت تولید کننده محصول
 • امنیت کالا
 • حمل کردن راحت محصول
 • بازاریابی و فروش

رعایت نکات و قوانین بسته‌بندی در شیراز باعث می‌شود محصول شما اصولی تر و با کیفیت بیشتری در بازار ظاهر شود. قوانین طراحی بسته‌بندی مثل استفاده از ابزار کارآمد، جنس با دوام و طراحی مرتبط با نام برند و محصول است.

می‌دانیم که بسته بندی شیک و حرفه‌ای یکی از راه‌های آسان و جذاب برای اضافه کردن مشتریان است. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک یکی از بهترین شرکت‌های  ارائه راهکارهای بسته بندی در شیراز آماده ارائه خدمات خود به شماست. 

 1. طراحی بسته بندی را برای عرضه چه کالایی به بازار می‌خواهید؟
 2. خریداران محصول شما چه کسانی هستند؟
 3. از روشی برای فروش کالای خود استفاده می‌کنید؟
 4. محصولی که می‌خواهید ب بازار عرضه کنید از چه ویژگی‌هایی برخوردار است؟
 5. آیا محصول شما به بسته بندی مقاومی نیاز دارد؟
new faq

دیگر خدمات

4.5/5 - (11 امتیاز)