طراحی بسته بندی در ایلام

طراحی بسته بندی در ایلام را به ما بسپارید، فرقی ندارد چه محصولی را برای فروش مد نظر دارید، عدم استفاده از بسته بندی مناسب باعث خواهد شد که محصول شما طرفداران زیادی نداشته باشد. محصولات مختلفی در ایلام در زمینه کشاورزی تولید می‌شود که نیاز به بسته بندی دارد. تعرفه طراحی بسته بندی در ایلام به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به شرکت طراحی کننده بسته بندی، کیفیت کار بسته بندی و… اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و همچنین مشاوره رایگان طراحی بسته بندی در ایلام با ما تماس بگیرید.

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک در ایلام

استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک به یکی از برترن شرکت‌های تولید کننده انواع طرح‌های گرافیکی تبدیل شده است. شرکت بسته بندی سلام گرافیک خدمات متنوعی در زمینه طراحی گرافیک ارائه می‌دهد، برای دریافت نمونه کارهای طراحی گرافیک و بسته بندی در ایلام با شماره 09355054580 تماس بگیرید.قیت

طراحی بسته بندی در ایلام

چرا بسته بندی در ایلام مورد نیاز است؟

می‌دانیم که ارائه محصول و کالا در قالب بسته بندی مناسب یکی از راه‌هایی است که باعث افزایش میزان فروش است. ایلام به دلیل وجود محصولات متخلف و همچنین افزایش حجم مسافران به این شهر، وجود بسته بندی مناسب برای محصولات در استان ایلام یکی از بهترین راه‌ها برای به نمایش گذاشتن کالاهای این استان است.

بسته بندی سوغاتی در ایلام

ایلام سوغاتی‌های محلی و صنعتی مخلتفی دارد، ارائه سوغاتی‌ها در بسته بندی مناسب و حرفه‌ای کلید فروش بیشتر و همچنین افزایش میازان بازاریابی است. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه، تاکنون توانسته است سوغاتی‌های مختلفی را چه محلی و چه صنعتی در این استان بسته بندی کند.

بسته بندی سوغاتی ایلام یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. برای مثال طراحی بسته بندی نان، طراحی بسته بندی برنج، طراحی بسته بندی روغن در ایلام برای فروش تاثیرگذار است. 

نمونه کارهای طراحی بسته بندی در ایلام

برای سفارش ساخت بسته بندی در ایلام نمونه طراحی بسته بندی اجرا شده سلام گرافیک را مشاهده کنید. هر کدام از این طراحی بسته بندی ها در شهر ایلام، توسط جنس مختلفی پیاده سازی شده است. برخی از این نمونه کارها طراحی بسته بندی طلقی، طراحی بسته بندی فلزی، طراحی بسته بندی مقوا و … است. 

سفارش طراحی و چاپ بسته بندی در ایلام

اگر مایل به سفارش طراحی بسته بندی محصول به شرکت سلام گرافیک هستید می‌توانید از طریق شماره تماس 09355054580 با ما در استودیو خلاق سلام گرافیک تماس بگیرید. چاپ طراحی بسته بندی توسط مجموعه سلام گرافیک انجام می شود. 

ویدیو لزوم طراحی و ساخت بسته بندی محصولات ایلام

بسته بندی یکی از مهم‌ترین فاکتورها در بازاریابی است. اگر هنوز اهمیت طراحی بسته بندی محصولات تجاری را درک نکرده‌اید ویدیو مقابل را مشاهده کنید. 

پادکست علت ساخت بسته بندی در ایلام

آیا می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانید با ارائه یک بسته بندی منحصر به فرد برای محصولتان مشتریان را تحت تاثیر قرار دهید؟ پاسخ این سوال را از زبان سلام گرافیک بشنوید. کارشناس های سلام گرافیک به آموزش بسته بندی هم می پردازند. 

برای افزایش فروش محصولات بهتر به نمایش گذاشتن آن می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد. قوانینی در طراحی بسته بندی وجود دارد که رعایت آن‌ها می‌تواند به جذابیت محصول بیفزاید. قوانین که در طراحی سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل موارد زیر می‌شود.

 1. شناختن مشتری
 2. شناخت محصول
 3. سادگی در بسته بندی
 4. ثبت برند
 5. استفاده از اتودهای مختلف
 6. آنالیز رقبا
 7. توجه به نوع تولید محصول
 8. چاپ نمونه اولیه
 1. باید مشخص کنید چه کالایی می‌خواهید بفروشید.
 2. کالایی که تولید می‌کنید را به چه افرادی می‌فروشید.
 3. چگونه کالا را به مشتریان عرضه می‌کنید.
 4.  
 5. کالایی که تولید می‌کنید را به چه افرادی می‌فروشید.
 6. چگونه کالا را به مشتریان عرضه می‌کنید.

بسته بندی وابسته به نوع قیمت متفاوتی دارد. به مواردی بستگی دارد و با توجه به آن‌ها تعیین می‌شود. مواردی چون شرکت طراحی کننده بسته بندی، کیفیت کار بسته بندی، نوع بسته بندی، محصول مورد نظر که قرار است برای آن بسته بندی انجام شود. قیمت طراحی بسته بندی را از شماره 09355054580 بخواهید. 

 • بسته بندی شیشه‌ای
 • بسته بندی فلزی یا ظروف فلزی (حلبی)
 • بسته بندی پلاستیکی
 • پاکت‌های کاغذی
faq

هزینه بسته‌بندی در ایلام از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 20.000.000 تومان ادامه پیدا می‌کند. قیمت طراحی بسته بندی در ایلام به موارد مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به شرکت طراحی کننده بسته بندی، کیفیت کار بسته بندی، نوع بسته بندی، محصولی که قرار است بسته بندی برای آن انجام شود و… بستگی دارد.

ایلام محصولات مختلفی در زمینه کشاورزی طراحی و تولید می‌کند که از جمله این موارد می‌توان به برنج، گندم، انواع میوه و… اشاره کرد. ارائه محصولات تولیدی ایلام در قالب بسته‌بندی‌های متنوع و حرفه‌ای باعث می‌شود که بازاریابی مناسبی برای کالاها و محصولات تولیدی ایلام انجام شود. حتی بسته بندی میوه خشک هم با استفاده از بسته بندی پلاستیکی یا بسته بندی کرافت طراحی و پیاده سازی می شود. 

طراح بسته بندی در ایلام

طراح بسته بندی مجموعه سلام گرافیک در اهواز به صورت دورکاری فعالیت می کند. طراح های بسته بندی مجموعه سلام گرافیک بسیار حرفه ای هستند و سال های زیادی در زمینه دیزاین بسته بندی مشغول به کار بوده اند. برخی از بسته بندی های محصولات، از جنس های بسته بندی کمیابی هستند و برای طراحی بسته بندی ان نیاز به متخصص خواهید داشت. برخی از جنس های بسته بندی کمتر در محصولات استفاده می شوند و برای طراحی قطعا باید کارشناس طراحی بسته بندی مسئولیت آن پیاده سازی آن را بر عهده بگیرد. طراحی بسته بندی پلی اتیلن، طراحی بسته بندی کرافت،طراحی بسته بندی پلی استر، طراحی بسته بندی سلولزی و … از سری بسته بندی هایی است که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات ارگانیک مانند برخی از سبزیجات یا خشکبار در ایلام توسط بسته بندی کرافت صورت می گیرد. 

4.4/5 - (9 امتیاز)