طراحی بسته بندی خاویار

طراحی بسته بندی خاویار فرآیندی است که با استفاده از تجهیزات و متریال باکیفیت محصول خاویار در جعبه یا بسته‌ای لاکچری قرار می‌گیرد تا در مقابل آسیب‌های فیزیکی و محیطی مصون باشد و همچنین نظر مشتری را برای خرید برانگیزد.خاویار از جمله محصولات خوراکی بسیار مفید است که به صورت عمده از ماهیان دریای خزر به دست می‌اید. این محصول در سرتاسر دنیا از ارزش بسیار بالایی برخوردار بوده و معمولا وعده غذایی افراد سطح بالا محسوب می‌شود. واضح است که بسته بندی این محصول نیز باید با آن تناسب داشته و کاملاً شیک و لاکچری باشد. تنها در این صورت است که می‌توانید مطمئن باشید مشتریان از آن استقبال کرده و خرید محصول شما را به دیگر محصولات رقبا ترجیح می‌دهند. مطمعنا با مفهوم بسته بندی آشنا هستید؟ بسیاری از شرکت‌ها و مراکز پرورش ماهی خاویار این محصول را در قوطی‌های فلزی بسته بندی می‌کنند. جنس بسته بندی باید طوری باشد که به خوبی از محصول درون خود محافظت کرده و علاوه بر این ظاهری شکیل و جذاب نیز ایجاد کنند.  همکاران ما در استودیو سلام گرافیک با تکیه بر سال‌ها تجربه کار تخصصی و مهارت خود می‌توانند بهترین بسته بندی را برای محصولات خاویار شما طراحی کنند.

نمونه بسته بندی لاکچری خاویار

خاویار بیشتر مصرف صادراتی دارد از این رو هنگام مشاهده نمونه بسته بندی و جعبه خاویار باید به دنبال شاخصه‌هایی که آن را لوکس و مطابق با سلیقه مشتری خارجی می‌کند باشید. در زیر چند نمونه بسته بندی خاویار صادراتی را مشاهده می‌کنید.

طراحی بسته بندی خاویار برای صادرات

طراحی بسته بندی خاویار صادراتی توسط تیم سلام گرافیک انجام می شود. طراح های بسته بندی سلام گرافیک پروژه های مختلفی را در زمینه طراحی بسته بندی صادراتی گرفته اند. 

طراحی بسته بندی خاویار صادراتی نیاز به طراح های حرفه ای دارد که از قبل در زمینه صادرات بسته بندی هایی را طراحی کرده باشند. 

سلام گرافیک طراحی بسته بندی پسته صادراتی و طراحی بسته بندی زعفران صادراتی را انجام داده اند. 

طراحی بسته بندی خاویار

انواع بسته‌بندی خاویار با سلام گرافیک

انواع بسته بندی خاویار توسط شرکت سلام گرافیک به صورت حرفه ای پیاده سازی می‌شود.

سلام گرافیک سعی کرده است تا طراحی بسته بندی خاویار را با زمان و دقت بیشتری انجام دهد زیرا برخی از خاویار ها صادرات می‌شوند و شکیل بودن بسته بندی بسیار اهمیت دارد. معمولا بسته بندی خاویار در قوطی‌های فلزی یا بسته‌های شیشه‌ای وکیوم شده انجام می‌شود.

قیمت طراحی بسته‌بندی خاویار در سلام گرافیک

قیمت بسته بندی خاویار در سلام گرافیک به عواملی مثل پیچیدگی طرح، حقوق طراح بسته، زبان بسته بندی خاویار و … بستگی دارد. سلام گرافیک برای هر بودجه‌ای بسته خاویار طراحی می‌کند.

دریافت مشاوره برای ساخت بسته خاویار

نیاز به دریافت مشاوره ساخت بسته از کارشناس‌های طراحی بسته‌بندی خاویار دارید؟

می توانید با کارشناس‌های بسته بندی مجموعه سلام گرافیک تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

طراحی جعبه های بسته بندی خاویار نیاز به اصول دارد!

برای اطلاع از اصول بسته بندی خاویار ویدیوی کارشناس گرافیکی مجموعه سلام گرافیک، مجتبی ملاکی را ببینید.

قوانین مختلفی برای بسته بندی خاویار وجود دارد 

برای اطلاع از قوانین ساخت بسته خاویار می توانید پادکست کارشناس های طراحی بسته بندی را گوش کنید.

طراحی بسته بندی و پیاده سازی آن نیاز به حداقل 5 روز زمان کاری دارد. بسته بندی سه بعدی خاویار از ساخت بسته مینیمال زمان بیشتری می‌برد.

قیمت طراحی بسته بندی خاویار به نسبت کیفیت و طرح کار متفاوت است. در صورتیکه نیاز به تهیه گسترده بسته بندی باشد قیمت افزایش پیدا می‌کند.

طراحی پکیج غلات

قرارداد بسته‌بندی خاویار

پیش از نهایی کردن هر نوع سفارش گرافیکی توصیه می‌شود بین طرفین قراردادی منعقد شود که به فرآیند طراحی و حقوق طرفین شکلی قانونی و رسمی ببخشد و هیچ یک اجازه تخطی از مفاد قرارداد را به خود ندهند. از جمله مفاد قرارداد ساخت بسته خاویار می‌توان به مبلغ پیش پرداخت، شرایط فسخ قرارداد، موضوع قرارداد، زمان عقد قرارداد و تعهدات کارفرما و طراح گرافیک اشاره کرد.

بهترین نوع چاپ بسته بندی محصول خاویار

چاپ بسته بندی اصول و قواعد ویژه خود را دارد. بهترین چاپ برای محصول خاویار باید طوری باشد که محصول را به خوبی به مصرف‌کننده معرفی کند و از هر گونه آسیب به دور نگه دارد. با توجه به این که خاویار محصولی لاکچری محسوب می‌شود کیفیت چاپ بسته آن نیز باید بسیار بالا باشد و انتظارات مصرف‌کننده لوکس را برآورده کند. از چاپ آفست، چاپ فلکسوگرافیو چاپ دیجیتال می‌توان برای چاپ بسته خاویار استفاده کرد.

خاویار چیست؟

خاویار که به مروارید سیاه مشهور است، یک ماده غذایی با ارزش غذایی بسیار بالاست که به عنوان پیش غذا استفاده می‌شود و قیمت بسیار بالایی دارد. خاویار یک میان وعده لاکچری است که از تخمک‌های نابارور ماهی‌های خاویاری تشکیل شده و در درمان بیماری‌های قلبی، فشار خون و چشم استفاده می‌شود. خاویار بیشتر در دریای خزر و دریای سیاه صید می‌شود.

بسته خاویار چیست

چرا بسته‌بندی خاویار با سلام گرافیک بهترین گزینه است؟

سلام گرافیک سابقه طولانی در ساخت انواع بسته‌بندی دارد و رضایت مشتریان افتخار این مجموعه است. در سلام گرافیک برای هر سلیقه و نیازی خدمات بسته‌بندی انجام می‌شود و اهداف بسته‌بندی خوب را برآورده می‌کند. طراحان گرافیکی این مجموعه جز برترین طراحان بسته‌بندی کشوری محسوب می‌شوند که بر تمامی ابزارهای بسته بندی مسلط بوده و ساخت بسته با فتوشاپ را با بلاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند. همچنین این مجموعه سفارشات داخلی و خارجی را از سراسر کشور و جهان قبول می‌کند و امکان دورکاری در این مجموعه فراهم است. ساخت بسته‌بتدی برای کشور هلند در رزومه این شرکت به چشم می‌خورد. همچنین برای بسته‌بندی در بجنورد و ساخت جعبه بسته در اصفهان می‌توان از خدمات این مجموعه استفاده کرد.

جدیدترین طراحی لیبل برای محصول خاویار

طراحی آنلاین لیبل خاویار باید به‌گونه‌ای باشد که تمامی استانداردهای سازمان غذا و دارو در آن رعایت شود و اطلاعات درستی را در مورد محصول به مشتری منتقل کند تا از خرید خود اطمینان کافی داشته باشد. در طراحی لیبل محصولات غذایی باید به این نکته توجه کرد که جنس لیبل طوری باشد که مخدوش نشود و علائم بسته‌بندی آن از بین نرود. در کنار انتقال درست اطلاعات باید طرحی خلاقانه برای لیبل خاویار در نظر گرفته شود که توجه مشتری خارجی و داخلی را در نگاه اول به خود جذب کند. از جمله اطلاعاتی که باید بر روی لیبل خاویار درج شود می‌توان به شرکت و کشور تولیدکننده خاویار و  زمان صید خاویار اشاره کرد. می‌توانید نمونه‌های لیبل را مشاهده و برای برچسب محصول خاویار ایده بگیرید.

ایده‌های جذاب بسته‌بندی خاویار

بدون داشتن ایده بسته بندی حتی اگر محصول بالاترین کیفیت را داشته باشد امکان خرید آن پایین می‌آید. بسیاری از مشتریان زمانیکه وارد مراکز فروشگاهی می‌شوند در نگاه اول جذب ایده طراحی بسته بندی ثانویه و پس از آن بسته بندی اولیه محصول می‌شوند و اگر آن را خلاقانه بیابند امکان دارد بدون توجه به اینکه محصول خاویار برند معروفی دارد یا نه، به سبد خرید خود آن را اضافه کنند. از این رو کار با شرکتی که ایده‌هایی خلاقانه برای بسته‌بندی خاویار داشته باشد نقطه عطف محسوب می‌شود. طراحان سلام گرافیک بهترین ایده‌های را برای اجرای بسته‌بندی خاویار به شما پیشنهاد می‌کنند تا از میان آن بهترین را انتخاب کنید. طراحی کاراکتر جعبه از ایده‌های جذابی است که برای بسته بندی محصولات غذایی مثل خاویار در سلام گرافیک انجام می‌شود.

قوطی وکیوم شده خاویار

 

تاثیر رنگ در بسته بندی خاویار

یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی بسته بندی هر محصولی باید به آن توجه کرد، رنگ بسته‌بندی آن است. رنگ ها و فونت بسته‌بندی اولین چیزی هستند که می توانند مشتری را جذب کنند. می‌دانید که هر رنگ پیام خاصی را منتقل می کند و می‌تواند حس خاصی را در بیننده شما ایجاد کند. با انتخاب رنگ‌های مناسب می‌توانید پیام مورد نظر خود را به مخاطب برسانید و او را به خرید محصول ترغیب کنید.

معمولا در تصویرسازی بسته بندی کالاهای لوکس مثل خاویار از رنگ‌های تیره استفاده می‌شود. رنگ‌های تیره نشان‌دهنده کلاس بالای محصول و شهرت برند باشد.

جدیدترین جعبه خاویار صادراتی

 

سفارش بسته‌بندی خاویار

خاویار یکی از محصولات غذایی لوکس و یکی از گران ترین مواد غذایی در جهان است. این ماده غذایی مورد توجه بسیاری از مردم جهان است و به دلیل فواید فراوانی که برای سلامت بدن دارد مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می‌گیرد. از آنجایی که این محصول کاملا لوکس است، مصرف کنندگان انتظار دارند آن را در بسته‌بندی‌های مجلل ببینند و خریداری کنند. بنابراین بسته بندی خاویار را می توان یکی از سخت‌ترین سفارشاتی دانست که باید دقت و ظرافت فراوان انجام شود.

 ویژگی‌های یک بسته‌بندی خوب باید به دقت در مورد تهیه بسته خاویار اعمال شود زیرا بسته بندی خاویار مهم است و می‌تواند از محصول محافظت کند و آن را با خیال راحت به دست مشتریان برساند. علاوه بر این، بسته بندی مناسب تاثیر زیادی در بازاریابی و تبلیغات خواهد داشت. اگر بسته‌بندی شما لوکس‌تر و زیباتر باشد، افراد بیشتری تمایل به استفاده از محصول داخل آن خواهند داشت. برای سفارش بسته‌بندی محصول خاویار می‌توانید به وبسایت سلام گرافیک مراجعه و در چند گام ساده سفارش خود را ثبت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

2 پاسخ

  1. سلام. با توجه به صادراتی بودن خاویار آیا میتونین بسته بندی متناسب با سلیقه بازارهای صادراتی انجام بدین؟

  2. سلام من به دنبال رنگ و فونت خاص برای بسته بندی خاویار هستم. چطوری میتونم ارتباط بگیرم باهاتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *