یکی از موضوعاتی که برای فرآورده‌های لبنی و شرکت‌های تولیدی آن‌ها بسیار اهمیت دارد، نوع بسته‌بندی این محصولات است. به‌عنوان‌مثال طراحی بسته‌بندی ماست با حفظ سلامت این محصول ارتباط مستقیمی دارد. به همین دلیل نوع طراحی بسته‌بندی و متریال بکار رفته در آن برای شرکت اهمیت ویژه‌ای دارد. مورد بعدی که در ضمن طراحی باید به آن توجه کرد، شکیل بودن بسته‌بندی است. زیرا مواد غذایی مانند ماست بیشتر مورد مصرف مردم قرار دارند. در نتیجه هرچقدر بسته‌بندی زیباتری داشته باشد، قطعاً میزان فروش بیشتری را نیز تجربه خواهد کرد.

نمونه بسته‌بندی ماست

شما با مشاهده نمونه کار طراحی بسته‌بندی ماست در سلام گرافیک می‌توانید به میزان مهارت طراحان ما در این مجموعه پی ببرید. در این نمونه کارها تلاش شده تا نهایت زیبایی و خلاقیت با ایده‌های خاص دیده شود. البته لازم است بدانید که طراحی بسته‌بندی برای محصولات لبنیاتی مستلزم مهارت و دانش تخصصی لازم در این زمینه است. به همین جهت طراحان ما در سلام گرافیک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی بسته‌بندی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

سفارش طراحی بسته‌بندی ماست

اغلب شرکت‌های تولید لبنیات به سراغ طراحانی می‌روند که از خلاقیت بیشتری در ضمن طراحی بهره‌مند هستند. زیرا هرچقدر در طراحی بسته‌بندی ماست و سایر لبنیات از خلاقیت بیشتری استفاده شده باشد، قطعاً میزان سفارش دریافتی از بازار نیز افزایش خواهد یافت. به همین منظور طراحان ما در سلام گرافیک با نبوغی انباشته از خلاقیت در حال طراحی به‌روزترین نوع بسته‌بندی برای ماست و بسته بندی لبنیات هستند. شما می‌توانید با استودیو سلام گرافیک تمام گرفته و هرچه سریع‌تر سفارش خود را ثبت نمایید.

قرارداد طراحی بسته‌بندی ماست

سلام گرافیک برای مشتریان خود راحت‌ترین گزینه را در میان قرار داده است. درصورتی‌که شما تصمیم به تنظیم سفارش برای طراحی بسته‌بندی ماست دارید، می‌توانید به سایت سلام گرافیک مراجعه کرده و به‌صورت کتبی قراردادی را امضا نمایید. در صورت امکان می‌توانید به‌صورت حضوری مراجعه کرده و در غیر این صورت از طریق سایت تمام مفاد قرارداد بسته بندی را مطالعه کرده سپس نسبت به امضای آن اقدام نمایید.

قیمت طراحی بسته‌بندی ماست

مسئله‌ی بسیار مهمی که در زمان سفارش طراحی بسته‌بندی ماست باید به آن توجه داشت قیمت طراحی بسته بندی است. به همین منظور لازم است بدانید که طراحی‌های سلام گرافیک با قیمتی مقرون‌به‌صرفه برای انجام می‌گیرد. شما می‌توانید هزینه‌های برآورد شده در این سایت را با سایر رقبا مقایسه کنید و میزان تفاوت قیمت را احساس کنید. البته لازم به ذکر است که هر نوع طراحی باتوجه‌به میزان زمان بکار رفته در آن دارای قیمتی متفاوت است.

ویژگی طراحی بسته‌بندی ماست

در گروه لبنیات محصولات بسیار زیادی وجود دارد که هریک دارای بسته‌بندی منحصربه‌فرد خود هستند. اما ویژگی اصلی طراحی بسته‌بندی ماست می‌تواند مواردی مانند شکیل بودن، محکم‌بودن و مدرن بودن باشد. مورد بعدی که باعث می‌شود خیال مشتریان از طراحی‌های سلام گرافیک آسوده باشد تازگی و غیرتکراری بودن نوع طراحی‌ها است.

مشاوره طراحی بسته‌بندی ماست

شما برای انتخاب بهترین گزینه برای محصولات خود به افراد ماهر و باتجربه برای کمک‌گرفتن احتیاج دارید. ما به شما اطمینان می‌دهیم که از مشورت با مشاوره طراحی بسته‌بندی ماست پشیمان نخواهید شد. زیرا مشاوران مجموعه سلام گرافیک باتوجه‌به نوع محصول و نیاز بازار پیشنهادها خود را مطرح می‌کنند. این‌گونه شما می‌توانید حرفه‌ای‌ترین بسته‌بندی را برای محصولات خود داشته باشید.

چرا بسته‌بندی ماست با سلام گرافیک

اینکه شما از چه مجموعه‌ای برای طراحی محصولات خود کمک بگیرید، به سابقه و نوع ارائه خدمات هر شرکتی بستگی دارد. با توجه بازار موجود اگر کسی بخواهد فروش کالایی را در دست بگیرد باید به مواردی مانند نوع بسته‌بندی توجه داشته باشد. سلام گرافیک با استفاده از امروزی‌ترین و ناب‌ترین ایده‌ها توانسته اعتماد مشتریان و بازار طراحی بسته‌بندی ماست را به خود جلب نماید. به همین جهت در طراحی بسته‌بندی در صدر جدول قرار دارد.

طراحی لیبل بسته‌بندی ماست

لیبل یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای درج تبلیغات و یا معرفی محصول محسوب می‌شود. اغلب طراحی لیبل بسته‌بندی ماست به مشتریانی که متقاضی این کالا هستند کمک زیادی خواهد کرد. زیرا با مطالعه این لیبل‌ها تاریخ انقضای محصول، مواد اولیه بکار رفته در آن، نحوه تولید و سیب سلامت را مشاهده خواهند کرد. بنابراین رعایت اصول طراحی تخصصی لیبل از اهمیت بسیاری برخوردار است.

طراحی بسته‌بندی ماست چیست؟

بسته‌بندی محصولات جزو مهم‌ترین مواردی است که در پایان تولید هر محصول مطرح می‌شود. اینکه طراحی بسته‌بندی ماست چیست و یا چگونه انجام می‌گیرد چیزی است که در میزان فروش محصول شما مؤثر خواهد بود. امروزه شرکت‌های تولیدی از ظروف پلاستیکی برای بسته‌بندی محصولات لبنی استفاده می‌کنند. این کار علاوه بر حفظ سلامت کالا، به زیبایی هر چه بیشتر بسته‌بندی نیز کمک خواهد کرد.

ایده برای بسته‌بندی ماست

اغلب مراکزی که وظیفه طراحی بسته‌بندی ماست و سایر لبنیات را برعهده می‌گیرند، به دنبال ایده‌هایی خاص و منحصربه‌فرد هستند. معمولاً شرکتی که ناب‌ترین ایده را مطرح کند برنده این بازی خواهد شد. دراین‌بین سلام گرافیک توانسته با مطرح‌کردن خاص‌ترین ایده‌ برای بسته‌بندی در بین رقبا از جایگاه ویژه‌ای برخوردار گردد. این ایده‌ها می‌تواند شامل مواردی مانند نوع بسته‌بندی و یا مواد بکار رفته در تولید بسته‌بندی باشد. 

چاپ بسته بندی انواع ماست

طراحی یک بسته بندی به تنهایی کافی نیست؛ بلکه نحوه و نوع چاپ هم در کیفیت کار بسیار تاثیرگذار است. در چاپ بسته بندی باید اصولی رعایت شود تا بتوان محصول ماست خود را با بهترین بسته بندی به فروش رساند. نوع دستگاه چاپ، رنگ‌های به کار رفته، نوع چاپ و… از عوامل تاثیرگذار در یک چاپ حرفه‌ای برای بسته بندی ماست است. 

اصول طراحی بسته بندی ماست

یک طراح بسته بندی حرفه‌ای با تمام اصول طراحی بسته بندی آشنایی دارد و می‌داند که چطور و با استفاده از چه راه‌هایی می‌توان بهترین طراحی را به معرض نمایش گذاشت. توجه به سایز بسته بندی اولیه و ثانویه، رنگ‌های مرتبط با طرح، استفاده از فونت مناسب، درج اطلاعات صحیح و مناسب، توجه به قوانین بسته بندی، مدنظر داشتن اهداف بسته بندی و… از جمله اصولی است که باید برای دیزاین انواع بسته بندی ماست رعایت شود.

استانداردهای دیزاین بسته ماست

بسته بندی ماست باید طبق استانداردهای ایمنی و بهداشتی طراحی و تولید شود. مواد به کار رفته در بسته بندی مواد خوراکی، طبق استانداردهای بهداشت جهانی، باید آزمایش شده و باکیفیت باشد تا آسیبی به محصول وارد نکند و در عین حال خواص ماست را حفظ کند.

چرا بسته بندی ماست با سلام گرافیک

سلام گرافیک با برخورداری از کارشناسان و طراحان ماهر و به‌روزترین دانش طراحی بسته و جعبه، به شما در مسیر رسیدن به کسب درامد و افزایش مشتری و جلب رضایت کاربران با طراحی بسته بندی‌های مناسب کمک می‌کند. طراحان ما علاوه بر بسته بندی ماست، کار دیزاین بسته بندی لبنیات، بسته بندی بستنی و… را نیز انجام می‌دهند.

ماست چیست؟

یکی از معروف‌ترین انواع لبنیات، ماست است. ماست یک ماده سفیدرنگ است که از تخمیر شیر توسط باکتری‌ها به وجود می‌آید. در کنار غذاهای ایرانی، ماست به عنوان یک خوراکی سالم و مقوی خورده می‌شود. برای تهیه ماست مراحل مختلفی انجام می‌شود تا به دست مشتری برسد. یکی از این مراحل طراحی یک بسته بندی مناسب برای یک ماست مرغوب است. 

ثبت اولیه سفارش در سلام گرافیک تنها با چند کلیک ساده در وبسایت و یا برقرای تماس امکان پذیر است اما نهایی شدن سفارش شما ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد.

ظروف پلاستیکی از جنس نایلون، متالایزر و پاکت‌های اینبرد لمینتی رایج‌ترین جنس در بسته بندی ماست هستند.
4/5 - (4 امتیاز)