طراحی بسته بندی کفش

طراحی بسته بندی کفش باید به چه روشی باشد تا کفش‌ها علاوه بر حفظ کیفیت توانایی فروش چندین برابری را داشته باشد. کفش یکی از محصولات مورد نیاز تمامی افراد است، آن چیزی که در نگاه اول باعث می‌شود یک کفش در نگاه خریدار مناسب در نظر گرفته شود، طراحی کفش و همچنین نوع طرح بسته بندی است. در صورتی که طراحی بسته بندی کفش به صورت مناسب انجام شود می‌تواند تاثیر به سزایی در میزان فروش محصول داشته باشد. استودیو سلام گرافیک سلام گرافیک با سابقه طولانی در زمینه بسته بندی آماده ارائه مشاوره طراحی بسته بندی در تمامی زمینه‌‌های بسته بندی است. همچنین می‌توانید برای اطلاع از هزینه طراحی بسته بندی و روش بستن قرارداد طراحی بسته بندی با ما تماس حاصل کنید.

نمونه بسته بندی کفش

نمونه بسته بندی کفش که توسط سلام گرافیک طراحی شده است را می توانید در این بخش مشاهده کرده و طرح حدودی خود را انتخاب کنید. 

سفارش بسته بندی کفش

سفارش طراحی بسته بندی کفش با سلام گرافیک به صورت راحت و سریع انجام می شود. لازم است برای ثبت سفارش خود با شماره تلفن 09355054580 تماس بگیرید. 

طراحی بسته بندی کفش

نیاز به مشاوره طراحی بسته بندی کفش دارید؟

برخی از مشتریان سوال یا ابهام هایی در زمینه بسته بندی کفش دارند. می توانید از مشاوره رایگان بسته بندی کفش در مجموعه سلام گرافیک استفاده کنید. 

اصول بسته بندی کفش چیست؟

یکی از مهم ترین اصول بسته بندی کفش، توجه به جفت بودن آن است. فضای کافی برای پیاده سازی بسته بندی مقوایی یا دیگر بسته بندی ها باید وجود داشته باشد. طراح بسته بندی حرفه ای باید از اصول کلی بسته بندی کفش اگاه باشد. 

در قرارداد بسته بندی کفش چه مواردی ذکر می شود؟ 

سلام گرافیک پس از ثبت سفارش، قرارداد بسته بندی کفش را برای شما ارسال می کند. در صورتی که قصد دارید این قرارداد را مطالعه کنید، می توانید به کارشناس های بسته بندی اعلام کنید.

قوانین بسته بندی کفش

از استانداردهای بسته بندی کفش چه می دانید؟ بسته بندی کفش هم مانند دیگر بسته بندی ها نیاز به رعایت کردن برخی قوانین بسته بندی دارد. در این ویدیو به بررسی این قوانین پرداخته ایم. 

ایده یابی برای بسته بندی کفش

چگونه ایده بسته بندی کفش را بیابیم؟ از چه مواردی می توان الهام گرفت؟ 

هزینه بسته بندی کفش حدود 5 تا 10 میلیون تومان است.

زمان پیاده سازی بسته بندی کفش اصولا بین 5 تا 7 روز کاری زمان می برد. 

faq

چاپ بسته بندی کفش

کارفرما و مشتریان سلام گرافیک بر این نظر بودند که چاپ بسته بندی و خروجی کار نهایی هم با کیفیتی بالا انجام شود. در این راستا کارشناس های سلام گرافیک تصمیم گرفتند تا چاپ بسته بندی کفش را خود انجام دهند تا خیال مشتریان از بابت پرینت بسته بندی راحت باشد. 

چاپ بسته بندی کفش

کفش چیست؟

کفش وسیله ای برای حفاظت از پا در برابر عوامل محیطی و آسیب های بیرونی است. کفش از پا محافظت می کند و خطرات را کاهش می دهد.  

کفش چیست

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *