طراحی بسته بندی شامپو

طراحی بسته بندی شامپو باید با چه جنسی طراحی شود؟ آیا فروش شامپو می‌تواند ناشی شده از نوع بسته بندی شامپو باشد؟ بسته بندی‌های شامپو موجود در بازار را تا به حال بررسی کرده‌اید؟ چه نوع بسته بندی مناسب شامپو است که فروش چندین برابری را رقم می‌زند؟ شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات بسته بندی آماده ارائه انواع خدمات مشاوره رایگان طراحی بسته بندی، ارائه قیمت دقیق طراحی بسته بندی، نمونه قرارداد طراحی بسته بندی و… است. در صورت نیاز به بسته بندی شامپو کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

طراحی بسته بندی شامپو

بسته بندی یکی از واجبات هر کسب و کاری است. اگر شما مشغول تولید شامپو هستید برای طراحی مدرن و جدید بسته بندی شامپو نیاز بهایده جدید دارید، پس با تیم سلام گرافیک در تماس باشید.

قیمت طراحی بسته بندی شامپو

بسته بندی شامپو با توجه به اینکه برای چه کاربری و چه شهری تولید می‌شود قیمت بسته بندی متفاوتی دارد. برای اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

طراحی بسته بندی شامپو صادراتی

از مهم‌ترین نکات فروش شامپو، صادرات آن است که در بسته بندی متفاوتند. به طور مثال بسته بندی در روسیه با بسته بندی در عراق متفاوت است.

نمونه کارهای انجام شده

چند نمونه کار ما را مشاهده کنید. 

بسته بندی شامپو

اگر برای خرید شامپو به فروشگاه مراجعه کنید، چه مواردی برای شما اهمیت دارد؟چه فاکتوری برای شما اولیت دارد؟برند محصول؟ هویت بصری آن ؟قیمت شامپو؟

قطعا عوامل بسیار مهمی در انتخاب شما تاثیر گذار است. اما شاید بیشتر از همه جلد شامپو یا بسته بندی شامپو شما را به سمت خود جذب کند. طراحی لوگو، استفاده از تصویر سازی و همچنین طراحی لیبل منحصر به فرد باعث می‌شود که شما ان محصول را انتخاب کنید.

طراحی بسته بندی شامپو
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

راهنمای انتخاب بسته بندی شامپو

شما به عنوان یک تولید کننده شامپو برای بسته بندی محصول خود و اینکه چه نوع بسنه بندی مناسب شما است نیاز به مشاروه و راهنمایی دارید. به همین دلیل تیم طراحی بسته بندی سلام گرافیک آماده مشاوره طراحی بسته بندی محصول شما است.

انواع بسته بندی شامپو

همانطور که می‌دانید در یک خانواده افراد مختلفی از شامپوهای مختلفی استفاده می‌کنند که به صورت کلی یک طراح گرافیک میتواند بسته نبد یشامپو را به زیر دسته های زیر تقسیم کند:

  • بسته بندی شامپو مردانه
  • بسته بندی شامپو زنانه
  • بسته بندی شامپو بچه‌گانه
  • بسته بندی شامپو بدن
  • بسته بندی شامپو رنگ 

هر کدام از این شامپو در مدل های مختلفی طراحی و تولید می‌شود که بسته به طراح خلاق و حرفه ای میتواند بسته بندی متفاوت داشته باشد.

souvenir

طراحی بسته بندی شامپو می‌تواند در جنس بسته بندی متفاوت و مدل های مختلفی باشد برای اطلاع از انها با تیم خلاق و حرفه ای سلام گرافیک در تماس باشید.

نکات مهم قبل از طراحی بسته بندی شامپو

مهمترین اصلی که قبل از طراحی شامپو باید به آن توجه کنید، نحوه کاربرد و مصرف آن است. به طور مثال اگر برای کاربرد بچگانه طراحی می‌شود از کاراکتر بسته بندی باید استفاده شود، یا اگر برای شامپوی مسافرتی تولید میشود باید از طراحی مینیمال استفاده شود.

پادکست مشاوره و راهنمایی طراحی بسته بندی شامپو

در بسته بندی شامپو، شما می‌توانید در ذهن مخاطبین ماندگار باشید مثل شامپو تخم مرقی که به واسطه بسته بندی خود در طول زمان معروف شده است.

 بهترین روش طراحی بسته بندی شامپو بر اساس محتویات آن است.مثلا شامپویی که در آن محصولات بدون سولفات است با محصولی که داخل آن اجزای آن باید دیده شود متفاوت است.

g-n
دیگر خدمات
5/5 - (1 امتیاز)