طراحی بسته بندی در ارومیه

طراحی بسته بندی در ارومیه با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. ارومیه یکی از شهرهایی است که محصولات کشاورزی فراوانی دارد. عدم طراحی بسته بندی در ارومیه باعث شده است که میزان درآمد کشاورزان از تولید محصولات کم باشد. شهر ارومیه سوغاتی‌های مختلفی دارد که ارائه این سوغاتی‌ها در بسته بندی مناسب و حرفه‌ای مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه دارد. هزینه طراحی بسته بندی در ارومیه از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 25.000.000 ادامه دارد وابسته به آن که نوع بسته بندی چه باشد، شرکت ارائه دهنده بسته بندی چه شرکتی باشد هزینه این بسته بندی می‌تواند کاهش یا افزایش داشته باشد. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک در ارومیه با ارائه تمامی خدمات طراحی بسته بندی در ارومیه تاکنون توانسته است محصولات مختلفی از قبیل انواع میوه، انواع خشکبار، انواع سوغات و… را بسته بندی کند. اگر نیاز به طراحی بسته بندی ارومیه دارید با شماره 09355054580 تماس بگیرید. 

طراحی با اصول بین المللی

در تمامی بسته بندی‌های انجام شده در شهر ارومیه اصول بین المللی طراحی بسته بندی رعایت می‌شود.

طراحی بر اساس نیاز

بسته بندی‌های طراحی شده توسط سلام گرافیک به صورت کامل بر اساس نیاز مشتری ساخته شده‌اند.

کیفیت جهانی

نیاز به بسته بندی صادراتی دارید؟ تیم سلام گرافیک تا صادرات محصول با شماست. 

hi-graphic

شرکت طراحی بسته بندی در ارومیه

شرکت طراحی بسته بندی در ارومیه با ارائه خدمات متنوع بسته بندی در این شهر علاوه بر افزایش فروش محصولات بسته بندی شده توانسته است مدت زمان قابل نگهداری از این محصولات را تا میزان زیادی افزایش دهد. شرکت سلام گرافیک خدمات متنوعی در زمینه شرکت طراحی گرافیک در شهر ارومیه ارائه می‌دهد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد. 

  • طراحی لوگو در ارومیه
  • طراحی کارت پستال در ارومیه
  • طراحی کارت ویزیت در ارومیه
  • طراحی تراکت در ارومیه
  • و…
طراحی بسته بندی در ارومیه
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

بسته بندی ارومیه

ارومیه مانند هر شهر دیگری دارای سوغاتی‌های مختلفی است، انواع شیرینی، انواع خشکبار و… اگر در بسته بندی مناسب و شیک ارائه نشوند نه تنها فروش مناسبی نخواهند داشت بلکه باعث خواهد شد که مدت زمان ماندگاری سوغاتی ارومیه به میزان قابل توجه‌ای کاهش یابد. تیم طراحی بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 5 سال سابقه در زمینه طراحی انواع محصولات سوغاتی آماده ارائه خدمات خود به شما همشریان ارومیه است. 

چرا طراحی بسته بندی ارومیه؟

ارائه محصولات در بسته بندی مناسب باعث خواهد شد که فروش آن محصول به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند. بسته بندی کردن محصولات می‌تواند مزیت‌های مختلفی داشته باشد که از جمله این مزایا می‌توان به افزایش قیمت قابل فروش، افزایش ماندگاری محصول، ارائه محصول در قالب شیک، حفظ ویژگی‌های محصول برای مدت زمان طولانی، بازاریابی محصول و… اشاره کرد. برای داشتن یک بسته بندی عالی کافی‌ست با استودیو خلاق سلام گرافیک تماس بگیرید.

souvenir

بسته بندی سلام گرافیک در ارومیه

با مشاهده نمونه کار طراحی بسته بندی صورت گرفته از سوی سلاکم گرافیک راحت‌تر تصمیم بگیرید.

shape.png

سفارش طراحی و چاپ بسته بندی محصولات ارومیه

برای سفارش آنلاین بسته بندی محصولات در ارومیه می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر با شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید. طراحان گرافیک ما آماده ارائه مشاوره در حوزه طراحی بسته بندی هستند.

ویدیو

ویدیو اهمیت استفاده از بسته بندی محصولات در ارومیه

اگر فکر می‌کنید اختصاص دادن بودجه برای طراحی بسته بندی محصولات هزینه‌ای اضافه است، این ویدیو را ببینید تا اهمیت استفاده از بسته بندی اصولی را درک کنید.

0000000

0935-505-45-80

پادکست ضرورت بسته بندی محصول در ارومیه

ضرورت بسته بندی محصولات و تاثیر چشمگیر طراحی بسته بندی اصولی بر روی افزایش فروش را از زبان سلام گرافیک بشنوید.

چاپ بسته بندی امروزه تقریبا حدود 50 درصد از تمام چاپ را پوشش می‌دهد. این امر نشان دهنده اهمیت بالای بسته بندی در جذابیت بصری، کیفیت و حفظ کالا است.
یکی از شرکت‌های معتبر که در زمینه طراحی و بسته بندی فعالیت می‌کند و جزو بهترین‌ها قرار گرفته است شرکت سلام گرافیک است. این شرکت خدمات مختلفی را بر اساس و اصول و خلاقیت به مشتریان ارائه می‌کنند.
طراحی و بسته بندی در ارومیه با توجه به سلیقه مشتریان،ر سن، جنس و… متفاوت است. بنابراین باید سعی شود در طراحی هر نوع از بسته بندی‌ها طبق این موارد صورت گیرد. همچنین باید به گونه‌ای باشد که به راحتی توسط مصرف کننده فهمیده شود. واضح بودن لوگو و برند در چاپ بسته بندی از مواردی به شمار می‌رود که بسیار حائز اهمیت است.
  • ایجاد تنوع بر اساس نیاز و سلیقه مشتری
  • استفاده از فناوری‌های مدرن و به روز
  • نظارت دقیق بر روی بسته بندی کالاهای صادراتی
  • شناخت درست از بازار هدف
new faq

قیمت طراحی بسته بندی به فاکتورهای مختلفی وابسته است از جمله این فاکتورها می‌توان به سابقه شرکت طراحی بسته بندی، کیفیت بسته بندی ارائه شده، نوع چاپ و… اشاره کرد. 

در حالت کلی طراحی بسته بندی در ارومیه قیمتش از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 25.000.000 تومان ادامه دارد. توجه داشته باشید که این هزینه تنها یک نرخ میانگین است و برای اطلاع دقیق از طراحی بسته بندی و هزینه‌های آن نیاز است که با واحد پشتیبانی و فروش سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

 

ارومیه محصولات مختلفی در زمینه کشاورزی دارد، ارائه بسته بندی مناسب برای محصولات کشاورزی باعث خواهد شد که میزان سود بیشتری به کشاورزان و همچنین واسط‌های فروش محصولات تولیدی ارومیه برسد. 

4.6/5 - (8 امتیاز)