طراحی بسته بندی در ارومیه

ارومیه یکی از شهرهایی است که محصولات کشاورزی فراوانی دارد. عدم طراحی بسته بندی در ارومیه باعث شده است که میزان درآمد کشاورزان از تولید محصولات کم باشد. شهر ارومیه سوغاتی‌های مختلفی دارد که ارائه این سوغاتی‌ها در بسته بندی مناسب و حرفه‌ای مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه دارد. هزینه طراحی بسته بندی در ارومیه از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 25.000.000 ادامه دارد وابسته به آن که نوع بسته بندی چه باشد، شرکت ارائه دهنده بسته بندی چه شرکتی باشد هزینه این بسته بندی می‌تواند کاهش یا افزایش داشته باشد. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک در ارومیه با ارائه تمامی خدمات طراحی بسته بندی در ارومیه تاکنون توانسته است محصولات مختلفی از قبیل انواع میوه، انواع خشکبار، انواع سوغات و… را بسته بندی کند. اگر نیاز به طراحی بسته بندی ارومیه دارید با شماره 09355054580 تماس بگیرید. 

طراحی بسته بندی در ارومیه
سفارش ساخت بسته بندی در

شرکت طراحی بسته بندی در ارومیه 

شرکت طراحی بسته بندی در ارومیه با ارائه خدمات متنوع بسته بندی در این شهر علاوه بر افزایش فروش محصولات بسته بنید شده توانسته است مدت زمان قابل نگهداری از این محصولات را تا میزان زیادی افزایش دهد. شرکت سلام گرافیک خدمات متنوعی در زمینه گرافیک در شهر ارومیه ارائه می‌دهد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد. 

  • طراحی لوگو در ارومیه
  • طراحی کارت پستال در ارومیه
  • طراحی کارت ویزیت در ارومیه
  • طراحی تراکت در ارومیه
  • و…

برای دریافت خدمات طراحی گرافیک در ارومیه با شماره 09355054580 تماس بگیرید. 

هزینه طراحی بسته بندی در ارومیه

قیمت طراحی بسته بندی به فاکتورهای مختلفی وابسته است از جمله این فاکتورها می‌توان به سابقه شرکت طراحی بسته بندی، کیفیت بسته بندی ارائه شده، نوع چاپ و… اشاره کرد. 

در حالت کلی نرخ طراحی بسته بندی در ارومیه از 500.000 تومان شروع می‌شود و تا 25.000.000 تومان ادامه دارد. توجه داشته باشید که این هزینه تنها یک نرخ میانگین است و برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی بسته بندی نیاز است که با واحد پشتیبانی و فروش سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

بسته بندی سوغاتی ارومیه

ارومیه مانند هر شهر دیگری دارای سوغاتی‌های مختلفی است، انواع شیرینی، انواع خشکبار و… اگر در بسته بندی مناسب و شیک ارائه نشوند نه تنها فروش مناسبی نخواهند داشت بلکه باعث خواهد شد که مدت زمان ماندگاری سوغاتی ارومیه به میزان قابل توجه‌ای کاهش یابد. تیم طراحی بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 5 سال سابقه در زمینه طراحی انواع محصولات سوغاتی آماده ارائه خدمات خود به شما همشریان ارومیه است. 

محصولات تولیدی ارومیه

ارومیه محصولات مختلفی در زمینه کشاورزی دارد، ارائه بسته بندی مناسب برای محصولات کشاورزی باعث خواهد شد که میزان سود بیشتری به کشاورزان و همچنین واسط‌های فروش محصولات تولیدی ارومیه برسد. 

چرا طراحی بسته بندی ارومیه؟

ارائه محصولات در بسته بندی مناسب باعث خواهد شد که فروش آن محصول به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند. بسته بندی کردن محصولات می‌تواند مزیت‌های مختلفی داشته باشد که از جمله این مزایا می‌توان به افزایش قیمت قابل فروش، افزایش ماندگاری محصول، ارائه محصول در قالب شیک، حفظ ویژگی‌های محصول برای مدت زمان طولانی، بازاریابی محصول و… اشاره کرد. تنها برای داشتن یک بسته بندی عالی یک تماس فاصله دارید. 

چاپ بسته بندی امروزه تقریبا حدود 50 درصد از تمام چاپ را پوشش می‌دهد. این امر نشان دهنده اهمیت بالای بسته بندی در جذابیت بصری، کیفیت و حفظ کالا است.

یکی از شرکت‌های معتبر که در زمینه طراحی و بسته بندی فعالیت می‌کند و جزو بهترین‌ها قرار گرفته است شرکت سلام گرافیک است. این شرکت خدمات مختلفی را بر اساس و اصول و خلاقیت به مشتریان ارائه می‌کنند.

طراحی و بسته بندی در ارومیه با توجه به سلیقه مشتریان،ر سن، جنس و… متفاوت است. بنابراین باید سعی شود در طراحی هر نوع از بسته بندی‌ها طبق این موارد صورت گیرد. همچنین باید به گونه‌ای باشد که به راحتی توسط مصرف کننده فهمیده شود. واضح بودن لوگو و برند در چاپ بسته بندی از مواردی به شمار می‌رود که بسیار حائز اهمیت است.

  • ایجاد تنوع بر اساس نیاز و سلیقه مشتری
  • استفاده از فناوری‌های مدرن و به روز
  • نظارت دقیق بر روی بسته بندی کالاهای صادراتی
  • شناخت درست از بازار هدف