طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

طراحی بسته بندی دستمال کاغذی (Tissue packaging design) چگونه شکل یک فضا را به خود می‌گیرد؟ چه عواملی در قیمت طراحی بسته بندی تاثیر گذار است؟ بسته بندی دستمال کاغذی فرایند تولید جعبه‌ها و بسته‌های مناسب برای نگهداری و حمل و نقل دستمال کاغذی است. امروزه طراحی روی جعبه دستمال کاغذی آن قدر متنوع شده است که حتی در انتخاب دکوراسیون یک فضا هم تاثیرگذار خواهند بود. البته این تعبیر در نگاه اول بسیار اغراق آمیز به نظر می‌آید. اما لازم است این گونه بیان کنیم که امروزه صاحبان تولید از اهمیت داشتن یک طراحی حرفه‌ای و تاثیر چشم گیر آن در فروش بیشتر با خبر شده اند و با همکاری و سپردن این بخش به طراحان کاربلد و با دانش تنوع فوق العاده‌ای را در ابعاد بسته بندی، فرم و رنگ آن‌ها به وجود آورده اند. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با به کارگیری از طراحان حرفه‌ای و با سابقه در این حوزه و ارائه خدماتی از قبیل مشاوره رایگان طراحی بسته بندی و تنظیم قرارداد طراحی بسته بندی در غالب بخش‌های مختلف آماده همکاری با شما مشتریان عزیز می‌باشد.

نمونه بسته بندی دستمال کاغذی

نمونه کار بسته بندی انواع دستمال کاغذی را از ما بخواهید. با مشاهده نمونه بسته بندی دستمال کاغذی جعبه‌ای و جیبی و… به کیفیت کار تیم سلام گرافیک پی ببرید و با خیال راحت طرح موردنظر خود را سفارش دهید.

سفارش طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

اگر نیاز به هر نوع بسته و جعبه دستمال کاغدی دارید، می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و طرح مدنظر خود را برای دستمال کاغذی طرح‌دار، جعبه دستمال کاغذی رومیزی، دستمال کاغذی جیبی، دستمال کلینکس ساده و… با رعایت دقیق اهداف بسته بندی سفارش دهید.

طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

چرا بسته بندی دستمال کاغذی با سلام گرافیک

سلام گرافیک متشکل از تیمی ماهر و باتجربه از کارشناسان و طراحان انواع بسته‌بندی با رزومه‌ای درخشان است که جدیدترین طرح‌ها را ارائه می‌دهد و توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. برای ثبت سفارش خود به ما اعتماد کنید و با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

اصول طراحی جعبه دستمال کاغذی

هر نوع طراحی نیاز به رعایت اصولی دارد که باید توسط طراح رعایت شود. اصول طراحی جعبه دستمال کاغذی موارد مختلفی دارد که در نتیجه کار تاثیرگذار خواهد بود. طراحان گرافیک و بسته بندی سلام گرافیک با آگاهی از این اصل‌ها و تحصیل در رشته طراحی بسته بندی، به صورت تخصصی اقدام به دیزاین انواع بسته دستمال کاغذی می‌کنند. از جمله این اصول عبارتند از:

طراحی و دیزاین جعبه دستمال کاغذی

قرارداد طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

تیم ما برای جلب اعتماد شما عزیزان جهت داشتن یک سفارش مطمئن، نمونه قرارداد طراحی بسته بندی را در سایت قرار داده است تا شما با مشاهده مفاد آن، نسبت به سفارش بسته دستمال کاغذی خود با خیالی آسوده اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ایده‌یابی برای دیزاین بسته بندی دستمال کاغذی خلاقانه

نیاز به ایده برای بسته بندی دستمال کاغذی دارید؟ آیا می‌خواهید جدیدترین طرح‌ها را به بازار هدف خود ارائه دهید؟ چطور می‌توان ایده‌ای جذاب برای بسته بندی دستمال کاغذی ارائه داد؟ برای دریافت ایده‌های جدید و چگونگی ایجاد ایده بسته بندی خلاقانه برای دستمال کاغذی ویدئو را مشاهده کنید.

مجتبی ملاکی کارشناس طراحی تیم سلام گرافیک، در این ویدیو از ایده‌های بسته بندی دستمال کاغذی می‌گوید.

پادکست روش تعیین قیمت طراحی و چاپ جعبه دستمال کاغذی

هزینه سفارش طراحی جعبه دستال کاغذی چطور محاسبه می‌شود؟ برای تعیین قیمت طراحی بسته بندی، روش‌ها و اصولی وجود دارد که در این پادکست به بررسی آن پرداختیم.

مجموعه سلام گرافیک با کمک گرفتن از جدیدترین دانش طراحی و دیزاین انواع بسته و جعبه برای محصولات و تیمی باتجربه، به یکی از شرکت‌های طراحی و ساخت بسته تبدیل شده و آماده دریافت سفارش‌های شما است.

برای طراحی و تولید جعبه دستمال کاغذی، بنا بر نوع بسته و میزان سختی طراحی و کار گرافیک جعبه، بین 5 تا 7 روز کاری زمان نیاز دارد. برای سفارش با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

faq

چاپ بسته بندی دستمال کلینکس

پس از طراحی و دیزاین بسته دستمال کاغذی با استفاده از ابزارهای طراحی بسته بندی توسط طراح، طرح آماده برای چاپ است. درهنگام چاپ بسته بندی نیز باید نکاتی رعایت شود تا طرح به درستی به نتیجه دلخواه برسد. نوع و جنس بسته بندی، چاپخانه و دیجیتالی بودن دستگاه‌های چاپ، کیفیت طراحی، استفاده از رنگ‌های باکیفیت در چاپ و… از جمله نکات مهم در چاپ بسته بندی دستمال کاغذی است.

بسته بندی دستمال کاغذی جعبه ای

 

استانداردهای طراحی و ساخت جعبه دستمال کاغذی

اگر با دقت به جعبه‌های دستمال کاغذی وجود در بازار نگاه کنید، درمی‌یابید که در طراحی و چاپ آن‌ها استانداردهایی در نظر گرفته شده است. به این دلیل که دستمال کاغذی یک محصول بهداشتی است و رعایت قوانین طراحی بسته بندی بسیار اهمیت دارد، از این جهت باید در ایجاد جعبه و بسته دستمال کلینکس دقت کرد.

در نظر گرفتن ابعاد مناسب برای هر نوع بسته دستمال کاغذی، انتخاب قالب مناسب، حمل آسان محصول، جنس مناسب برای جعبه، رعایت بهداشت در هنگام بسته بندی، درج اطلاعات صحیح از محصول، درج علائم طراحی بسته بندی مانند علامت استاندارد و… چند مورد از استانداردهای طراحی بسته بندی دستمال کاغذی است که باید رعایت شود.

طراحی پکیج دستمال کاغذی 1401

مشاوره دیزاین انواع بسته دستمال کاغذی

همکاری با تیم سلام گرافیک مزایایی را برای شما به همراه دارد. یکی از این مزیت‌ها، دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی پیش از ثبت سفارش است. دیزاین انواع جعبه دستمال اگر با مشاوره از یک شخص متخصص انجام شود، بهترین بازخورد را برای شما خواهد داشت. برای دریافت مشاوره بسته بندی دستمال کاغذی با 09355054580 تماس بگیرید.

طراحی لیبل بسته بندی دستمال کاغذی

اکثر محصولات نیاز به لیبل مناسب دارند که باید به طور حرفه‌ای طراحی شود. یکی از انواع خدماتی که سلام گرافیک ارائه می‌دهد، طراحی لیبل بسته بندی است. با مشاهده نمونه طرح لیبل تیم ما، می‌توانید به کیفیت کار پی ببرید و از سفارش طراحی لیبل بسته بندی دستمال کاغذی مطمئن شوید.

جعبه دستمال کاغذی باکیفیت بالا

دستمال کاغذی چیست؟

به نوعی وسیله تمیزکننده دست و صورت و محیط گفته می‌شود که بافت نرمی دارد و معمولا به رنگ سفید طراحی و تولید می‌شود. دستمال کاغذی یکبار مصرف است و به جای دستمال‌های پارچه‌ای استفاده می‌شود.

https://www.freepik.com/free-photos-vectors/tissue-box

https://www.youtube.com/watch?v=fhQyryhJ38w

4.3/5 - (3 امتیاز)