طراحی بسته بندی لوازم التحریر

طراحی بسته بندی لوازم التحریر (Stationery packaging) باید چگونه باشد تا فروش لوازم التحریر بیشتر شود؟ طراحی بسته بندی حرفه‌ای لوازم التحریر را به کدام شرکت طراحی بسته بندی بسپاریم؟ منظور از بسته بندی کردن لوازم التحریر، بسته بندی کردن محصولاتی از قبیل، کتاب، سرکن، پاک کن، مداد، خودکار و… است. ساخت و دیزاین بسته بندی برای محصولات و لوازم التحریر، به دلیل نوع مخاطب و مشتری، می‌تواند فروش خوبی را برای مجموعه به ارمغان بیاورد. برای ثبت سفارش طراحی جعبه لوازم التحریر کافی است با شماره 09355054580 تیم گرافیک تماس حاصل کنید.

نمونه بسته بندی لوازم التحریر

مشاهده نمونه کارهای بسته بندی همیشه باعث دید بهتر و همچنین پیدا کرده ایده‌های بهتری برای ساخت بسته لوازم التحریر می‌شود، بهترین نمونه کارهای بسته بندی لوازم التحریر طراحی شده توسط استودیو سلام گرافیک ببینید.

مواردی که در هنگام چاپ و طراحی بسته بندی لوازم التحریر باید به آن توجه کرد

موارد گوناگونی وجود دارد که می‌تواند زیبایی و کارایی یک محصول را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد. از جمله مواردی که می‌تواند زیبایی و حرفه‌ای بودن یک محصول را برایمان به اثبات برساند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • جذابیت بسته بندی لوازم مدرسه
 • قابلیت استفاده مجدد از بسته بندی لوازم التحریر
 • طراحی جعبه لوازم التحریر
 • کاربرد مناسب
 • و…
بسته بندی لوازم تحریر کیوت

طراحی جعبه لوازم التحریر

معمولا لوازم التحریر جزئیات زیادی دارد و هر کدام دارای بسته بندی و جعبه است. همه این لوازم در یک پک جعبه مادر از جنس محکمی قرار گرفته است. استفاده از رنگ بندی در طراحی بسته بندی و جنس بسته بندی مناسب در جعبه مادر لوازم التحریر بسیار مهم است.

کاربرد بسته بندی لوازم التحریر

لوازم تحریر در هر خانه مصرف دارد و حضور آن الزامی است. اما فقط همین کاربرد نیست، از لوازم التحریر برای کادو دادن، استفاده در سازمان، استفاده در مکان های عمومی، استفاده در مدارس، مهد کودک، دانشگاه ها و … بیشترین استفاه را دارد. اما چگونه متوجه فرق آنها باید شد؟
آیا بسته بندی لواز التحریر دانشگاه با بسته بندی لوازم مهد کودک در یک سبک و رنگ است؟ قطعا خیر!استفاده از تکنیک ها و اصول طراحی بسته بندی مواردی است که شما باید در طراحی بسته بندی در نظر بگیرید. برای مثال طراحی بسته بندی محصولی چون لوازم التحریر با بسته بندی یک محصول خوراکی مانند خدمات طراحی بسته بندی عسل متفاوت است.

بسته بندی عمده لوازم التحریر

اگر نیاز به بهترین شرکت طراحی گرافیک دارید که روند طراحی بسته بندی لوازم التحریر شما را به بهترین نحوه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد، شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک آماده ارائه خدمت مناسب به شماست. همین حالا از خدمات ما بهرمند شوید.

هزینه طراحی بسته بندی لوازم تحریر

چیزی که باعث می‌شود شما یک شرکت را برای طراحی بسته بندی محصولات خود انتخاب کنید، علاوه بر تجربه،هزینه طراحی بسته بندی است. اینکه از چه نوع کاغذ و پلاستیکی در چاپ استفاده می‌شود در قیمت نهایی طراحی بسته بندی بسیار تاثیر گذار است. مجتبی ملاکی در رابطه با هزینه‌های ساخت یک بسته بندی لوازم التحریری می‌گوید.

همه لوازم تحریرها نیاز به بسته بندی دارند؟

اگر تولدی کننده هستید، پیشنهاد می‌‎کنیم حتما پادکست ساخت بسته بندی لوازم التحریر را گوش کنید.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی، در حال حاضر به یکی از شرکت‌های فعال در حوزه بسته بندی لوازم التحریر تبدیل شده است.

وابسته به نوع طراحی و همچنین شرکت طراح بسته بندی، این امکان وجود دارد که بسته بندی بین 4 تا 10 روز زمان نیاز داشته باشد. برای اطلاع دقیق وارد وب سایت شوید. 

faq

انواع چاپ لوازم التحریر

لوازم تحریر زیر مجموعه زیادی دارد و شامل انواع نوشت افزار، کاغذ، کلاسور، قلم، بوم، تراش و… می‌شود که بیان کردن همه اینها خارج از وقت است. اما باید در نظر داشته باشید اگر شما برای افزایش فروش محصولات خود اگر به بسته بندی نیاز دارید هرکدام از اینها در مدلهای مختلفی طراحی و چاپ می‌شود.

رایج ترین آن بسته بندی کاغذی است اما از بسته بندی پلاستیکی و بسته بندی فلزی نیز استفاده میکنند اما هزینه بیشتری را در می‌گیرد.

طراحی بسته بندی مداد

 مدادها دارای انواع مختلفی هستند، مداد گلی، مداد رنگی و مداد مشکی، همچنین برخی از مدادها برای طراحان حرفه‌ای ساخته شده است و گونه‌ای دیگر از مدادها کارکرد تست زنی دارند که با عنوان مداد تست زنی شناخته می‌شوند. طراحی بسته بندی مداد از هر نوع آن می‌تواند علاوه بر افزایش زیبایی این محصول، تاثیر بسیار زیادی در سالم ماندن مداد داشته باشد. به همین خاطر در زمان ساخت بسته بندی مداد باید توجه ویژه‌ای به نوع مداد و همچنین شیوه بسته بندی آن داشت.

طراحی بسته بندی خودکار

برندهای مختلفی در حال حاضر اقدام به ساخت خودکار می‌کنند. یکی از راه‌هایی که می‌توان سهم بیشتری از فروش خودکار را گرفت، استفاده از بسته بندی مناسب و حرفه‌ای است. طراحی بسته بندی خودکار اگر به صورت حرفه‌ای و مناسب باشد می‌تواند فروش و جذب مشتری فوق العاده‌ای را رقم بزند.

طراحی بسته بندی پاک کن

بسته بندی کردن پاک کن روشی است که تولید کنندگان لوازم التحریر به وسیله آن سعی می‌کنند تا محصول خود را در میان دیگر محصولات برجسته کنند.

طراحی بسته بندی تراش

تراش‌های مختلف با قیمت‌های گوناگون در بازار وجود دارد که از جمله این تراش‌ها می‌توان به تراش‌های بزرگ اشاره کرد. عدم وجود بسته بندی مناسب برای تراش‌ می‌تواند خسارت‌های مختلفی را روی دوش شما بگذارد.  شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک ارائه دهنده انواع بسته بندی آماده ارائه خدمات ساخت و طراحی انواع تراش است.

طراحی بسته بندی خط کش

طراحی بسته بندی خط کش به ویژه خط کش‌های T از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. خط کش‌ها مخصوصا خط کش‌های پلاستیکی نیاز به بسته بندی خاصی دارند که در زمان حمل و نقل خط کش دچار آسیب دیدگی نشود. طراحی بسته بندی خط کش خود را به بهترین شرکت طراحی گرافیک بسپارید.

انواع چاپ لوازم التحریر

سفارش طراحی جعبه برای لوازم التحریر

اگر نیاز به طراحی ثبت سفارش طراحی جعبه لوازم التحریر دارید کافی است با با تماس حاصل کنید.

مشاوره طراحی و ساخت جعبه لوازم التحریر

نیاز به مشاوره طراحی بسته بندی دارید؟ استودیو سلام گرافیک در خدمت شماست. 

طراحی لیبل لوازم التحریر

یکی از راه‌های کاهش هزینه طراحی، استفاده از لیبل است. در طراحی و دیزاین لیبل لوازم التحریر توجه به برخی از موارد باعث می‌شود که روند فروش محصول به میزان زیادی افزایش داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی بیشتر و بهتر حتما از نمونه لیبل‌های طراحی شده توط سلام گرافیک دیدن کنید.

طراحی لیبل لوازم التحریر

ایده مناسب برای ساخت بسته لوازم التحریر

چند پیشنهاد اگر دوس دارید، ایده‌های حرفه‌ای و جذابی برای ساخت بسته لوازم التحریر خود پیدا کنید. 

 1. مشاهده نمونه کارهای گرافیکی 
 2. صحبت با طراحان گرافیک
 3. دیدن نمونه‌های رقبا

ویژگی‌های یک بسته و جعبه لوازم التحریر

ویژگی یک بسته بندی مناسب و خوب لوازم التحریر باید دارای ویژگی‌های زیر باشد. 

 1. استفاده از جنس بسته بندی مناسب
 2. کیفیت طراحی عالی
 3. قیمت ارزان و اقتصادی
 4. استفاده از رنگ‌های مناسب

ویژگی های جعبه لوازم و تحریر

لوازم التحریر چیست

لوازم تحریر یا وسایل نگار، به مجموعه‌ای از وسایل گفته می‌شود که هر فرد در دوران تحصیل خود به آن نیاز خواهد داشت. 

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *