طراحی بسته بندی نرم افزار

طراحی بسته بندی نرم افزار حرفه‌ای می‌خواهید؟ فروش نرم افزار خود را با طراحی بسته بندی حرفه‌ای و خاص چندین برابر کنید. خدمامت طراحی بسته بندی نرم افزار با شرکت سلام گرافیک. نرم افزارها مجموعه‌ای از کدهای برنامه نویسی هستند که اجرای دستورات خاصی توسط کامپیوتر را تسهیل می‌کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که اولین کامپیوترها با سیستم عامل داس کار می‌کرد و کاربر ناچار بود حتی برای کوچکترین استفاده از کامپیوتر، چندین خط کدنویسی انجام بدهد. اما اختراع ویندوز که رابط بین نرم افزارها و سخت افزارهاست، امکان کار با کامپیوتر را به آسانی و در محیط گرافیکی جذاب برای عموم فراهم کرد، زیرا نرم افزارها این امکان را به کاربر می‌دهد تا با چند کلیک ساده مجموعی از چندین فرمان را که قبلا کدنویسی شده است، اجرا کند. خدمات طراحی بسته بندی این نرم افزارها متناسب با کارکردی که دارند انجام می‌شود به شکلی که کاربر حتی اگر قبلا از آن نرم افزار استفاده نکرده باشد، با مشاهده و مطالعه مطالب روی بسته بندی، نسبت به کاربرد آن اطلاعات کافی کسب نمایند. همین حالا با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید تا از قیمت طراحی بسته بندی با خبر شوید.

نمونه بسته بندی نرم افزار

اهمیت طراحی بسته بندی انواع نرم افزار

نرم افزارها در انواع زیادی عرضه شده‌اند برای مثال می‌توان از انواع بازی‌های کامپیوتری، نرم افزارهای مهندسی، برنامه‌های طراحی، امنیت و آنتی ویروس‌ها، نرم‌افزارهای اداری و غیره نام برد که تنها بخش کوچکی از انواع و اقسام برنامه‌های کامپیوتری هستند. نرم افزارها به دو صورت مجازی و فیزیکی خریداری می‌شوند. در حالت مجازی کاربر با مراجعه به سایت عرضه کننده، نرم‌افزار مورد نظر را خریداری و دانلود می‌کند. در حالت دوم، نرم افزار روی لوح فشرده رایت شده و به صورت فیزیکی و در با طراحی جعبه نرم افزاری در فروشگاه‌های مرتبط عرضه می‌شود. 

طراحی بسته بندی نرم افزار

سفارش طراحی بسته‌بندی نرم‌افزار

اهداف بسته بندی نرم افزار چیست؟ در حوزه فروش انواع سی دی نرم افزار، بسته بندی و طراحی آن برای خریدار مهم است چون با کمک تصاویر روی بسته، یک دید کلی از کاربردها و قابلیت‌های نرم افزار به مخاطب داده می‌شود. این دید اولیه و کلی، بر تصمیم مشتری برای اقدام به خرید تاثیر مستقیم می‌گذارد. علاوه بر عکس، رنگ و شکل بسته که متناسب با نوع نرم افزار و کارآیی آن طراحی می‌شود، علائم طراحی بسته‌بندی  روی این دست از کالاها نیز جایگاه ویژه دارد. زیرا نرم‌افزار یک محصول مجازی است و مشتری در لحظه خرید نسبت به محتوای آن اشراف ندارد. نمی‌تواند آن را ببیند، لمس و یا بو کند.. بنابراین برای کسب اطلاعات درباره محتوای آن به متن روی بسته بندی روی می‌آورد. به این ترتیب باید از نوشتاری مختصر و و با رعایت فونت مناسب بسته‌بندی استفاده کرد که جوابگوی سوالات ذهنی خواننده باشد. جهت ثبت سفارش دیزاین بسته نرم افزار به سایت سلام گرافیک مرتجعه و در چند کلیک ساده سفارش خود را ثبت کنید.

نکات موثر در انتخاب بسته بندی نرم افزار

نرم افزارهای کامپیوتری که به صورت لوح فشرده عرضه می‌شوند به چند شکل قابلیت بسته بندی دارند، از جمله پاکتهای کاغذی، کاور سی دی، جعبه‌های مقوایی، قابهای پلیمری، کریستال و …. تمامی این بسته بندی‌ها باید امکان حفاظت از لوح فشرده در مقابل ضربات فیزیکی را داشته باشند تا از ایجاد شکشتگی، ترک خوردگی و خش بر روی آن جلوگیری شود. بنابراین جنس بسته بندی و درنظر گرفتن نکات حفاظتی به اندازه جاذبه های گرافیکی در دیزاین بسته بندی نرم‌افزار حائز اهمیت است.

طراحی اختصاصی بسته بندی نرم افزار

کامپیوتر و استفاده از آن بخشی از زندگی روزمره تمام مردم دنیا شده است. کمتر کسی می‌تواند ادعا کند که به کدهای کامپیوتری و نرم‌افزارها نیاز ندارد. حتی اگر به طور مستقیم با رایانه سروکار نداشته باشد، استفاده از موبایل یا خرید از فروشگاه و پرداخت با کارت بانکی با کمک نرم افزارها انجام می‌شود. در واقع لزوم برنامه‌های کامپیوتری در تک تک امور زندگی انسانها رخنه کرده است. از این رو شرکتهای بزرگ کامپیوتری به بررسی این نیازها پرداخته و نرم افزارهای مختلف و متنوعی را تولید کرده‌اند. برنامه‌هایی که گستره وسیعی از کاربران را در نظر گرفته است. برخی به شدت عمومی هستند مانند مجموعه آفیس که مرتبط با امور اداری همچون تایپ و … است و برخی کاملا تخصصی بوده و برای گروه خاصی از کاربران تهیه می‌شود مثلا نرم افزارهای مهندسی عمران یا برنامه‌های کامپیوتری هوافضا و همچنین نرم افزارهای هنری، گرافیکی و … .سلام گرافیک از اهمیت نرم‌افزار در دنیای امروزی اطلاع دارد و می‌کوشد طراحی تخصصی بسته نرم افزار را با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا مانند رنگ مناسب طراحی بسته‌بندی و استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی بسته‌بندی مثل طراحی بسته‌بندی با فتوشاپ اقدام به طراحی جعبه نرم افزار می‌کند.

کاربرد طراحی بسته بندی نرم افزار

بعضی از شرکت های نرم افزاری که خدمات طراحی نرم‌افزار را انجام می‌دهند برای ارائه محصولات خود به بازار نیازمند این هستند که طراحی پکیجینگ نرم افزار اختصاصی انجام دهند. مدل طراحی بسته بندی نرم‌افزار در سایت های خارجی و داخلی وجوددارد. اما اینکه کدام طراحی مناسب شماست به خلاقیت طراح گرافیک مربوط است.همچنین طراحی بسته بندی نرم افزار باعث رشد برند و هویت شما می‌شود چراکه از طراحی تخصصی لوگو انجام شده سازمان شما در طراحی آن استفاده می‌شود و این باعث شناخته تر شدن لوگوی شما می‌شود.

برای آشنایی با ویژگی‌های یک بسته نرم افزار خوب گوش فرا دهید

طراحان سلام گرافیک در انواع حوزه‌ها تخصص دارند طراحی حرفه‌ای  بسته نرم افزار نیز یکی از این حوزه هاست. اگر دوست دارید برای نرم‌افزاری که طراحی کرده‌اید یک پکیج زیبا ارائه دهید به این پادکست گوش فرا دهید.

طراحی بسته بندی نرم افزار توسط یک طراح گرافیک ماهر و خلاق انجام می‌شود.برای اطلاعات بیشتر در مورد طراح گرافیک، مقاله طراح گرافیک کیست را مطالعه کنید.

در طراحی بسته بندی جلد نرم افزار میتوان از تکنیک تصویر سازی، طراحی هویت بصری، طراحی اینفوگرافیک و یا حتی طراح می‌تواند به صورت خلاقانه از  استفاده از طراحی پیکتوگرام نیز بهره ببرد.

faq

خدمات بسته‌بندی نرم‌افزار

اگر شما مهندس برنامه نویس کامپیوتر هستید و یا شرکت تولیدی نرم افزار دارید لازم است قبل از عرضه محصولات خود در دنیای آکنده از اطلاعات و فناوری، زمان و حساسیت زیادی به انتخاب نوع دیزاین و ساخت بسته بندی نرم افزارهای خود اختصاص بدهید تا بتوانید نزد طیف گسترده‌ای از کاربران محبوب شوید. در واقع برای دستیابی به شهرت در سطح بین المللی لازم است طرح اختصاصی خود را داشته و برای عرضه محصولات نرم افزاری با یک تم مشخص شناخته شوید. این طرح اختصاصی فقط برای روی بسته بندی محصولات شما کاربرد ندارد بلکه برای معرفی نرم افزارهای خود در فضای مجازی نیز می‌توانید از همین طرح استفاده نمایید. به شکلی که مخاطب با دیدن آن رنگ یا طرح مخصوص، یاد برند شما و لذت کار با محصولات شما بیفتد. همچنین استفاه از تصاویر، شکل بسته بندی و نگاشته‌های آن نیاز به هنر گرافیک و تجربه طراحی بسته بندی به صورت تخصصی دارد. تیم حرفه‌ای استودیو سلام گرافیک با ارائه خدمات بسته‌بندی نرم افزار شما را در رسیدن به این امر یاری می‌کند.

خدمات بسته‌بندی نرم‌افزار

انواع بسته‌بندی و دیزاین محصولات نرم‌افزاری

انواع طراحی بسته بندی نرم افزارهای مختلف بر پایه اختصاصی یا عمومی بودن آن متفاوت است:

  • انواع نرم افزارهای عمومی از آن جهت که تولیدکنندگان بیشتری داشته و رقابت شدید است، به طراحی گرافیکی خاص و جذابیت بیتشر نیاز دارد تا بتواند جلب توجه کند. به خصوص انواع بازی‌های کامپیوتری که توسط گروه‌های سنی کودکان تا جوانان مورد استقبال قرار می‌گیرد، به جذابیت بصری بالایی نیاز دارد تا هیجان بازی را به نمایش بگذارد.
  • طراحی بسته بندی نرم افزارهای تخصصی در رشته‌های مختلف توسط شرکتهای معدودی به تولید می‌رسد و حتی برخی نرم افزارها که بسیار اختصاصی هستند صرفا توسط یک شرکت نرم افزاری و به صورت سفارشی تولید می‌شود. در این گروه از برنامه‌های کامپیوتری هم جذابیت طرح بسته بندی اهمیت زیادی دارد اما علاوه بر آن باید به کارآیی نرم افزار بر روی بسته بندی به شکلی خاص تاکید شود.

چاپ بسته بندی نرم افزار

اصول طراحی بسته بندی نرم افزار

اصول طراحی بسته بندی نرم افزار

قیمت دیزاین انواع جعبه نرم افزار

استانداردهای بسته بندی نرم افزار

چرا بسته بندی نرم افزار با سلام گرافیک

طراحی لیبل بسته نرم افزار

طراحی لیبل بسته نرم افزار

ایده‌یابی برای پکیجینگ نرم افزار

نرم افزار چیست؟

قرارداد پکیجینگ دیزاین نرم افزار

مفاد قرارداد طراحی بسته‌بندی شامل نام طرفین قرارداد، تاریخ عقد قرارداد، شرایط فسخ، تاریخ تحویل پروژه، حقوق طراح گرافیک و مواردی از این قبیل می‌شود. در شرکت سلام گرافیم در قالب یک فایل word تمامی این موارد را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم که حاصل تجربه‌ای است که سال‌ها در زمینه عقد قرارداد با طرفین مختلف و خدمات مختلف طراحی بوده است. شما می‌توانید این فایل را دانلود و مطابق با نیاز خود ویرایش کنید.

مشاوره رایگان طراحی جعبه نرم افزار

 افراد عادی با اصول طراحی بسته‌بندی، مانند تاثیر رنگ در طراحی،  فونت طراحی بسته‌بندی و همچنین ابزار طراحی جعبه آشنایی ندارند و به همین جهت به مشاوره نیاز دارند. سلام گرافیک اقدام به ارائه مشاوره رایگان طراحی بسته‌بندی به‌صورت رایگان می‌کند.

نرم افزار طراحی کارتن بسته بندی را بشناسید. 

4.6/5 - (19 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *