طراحی بسته بندی نرم افزار

طراحی بسته بندی نرم افزار حرفه‌ای می‌خواهید؟ فروش نرم افزار خود را با طراحی بسته بندی حرفه‌ای و خاص چندین برابر کنید. خدمامت طراحی بسته بندی نرم افزار با شرکت سلام گرافیک. نرم افزارها مجموعه‌ای از کدهای برنامه نویسی هستند که اجرای دستورات خاصی توسط کامپیوتر را تسهیل می‌کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که اولین کامپیوترها با سیستم عامل داس کار می‌کرد و کاربر ناچار بود حتی برای کوچکترین استفاده از کامپیوتر، چندین خط کدنویسی انجام بدهد. اما اختراع ویندوز که رابط بین نرم افزارها و سخت افزارهاست، امکان کار با کامپیوتر را به آسانی و در محیط گرافیکی جذاب برای عموم فراهم کرد، زیرا نرم افزارها این امکان را به کاربر می‌دهد تا با چند کلیک ساده مجموعی از چندین فرمان را که قبلا کدنویسی شده است، اجرا کند. خدمات طراحی بسته بندی این نرم افزارها متناسب با کارکردی که دارند انجام می‌شود به شکلی که کاربر حتی اگر قبلا از آن نرم افزار استفاده نکرده باشد، با مشاهده و مطالعه مطالب روی بسته بندی، نسبت به کاربرد آن اطلاعات کافی کسب نمایند. همین حالا با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید تا از قیمت طراحی بسته بندی با خبر شوید.

0

0

0

hi-graphic
چند نمونه بسته بندی نرم افزار انجام شده

اهمیت طراحی بسته بندی انواع نرم افزار

نرم افزارها در انواع زیادی عرضه شده‌اند برای مثال می‌توان از انواع بازی‌های کامپیوتری، نرم افزارهای مهندسی، برنامه‌های طراحی، امنیت و آنتی ویروس‌ها، نرم‌افزارهای اداری و غیره نام برد که تنها بخش کوچکی از انواع و اقسام برنامه‌های کامپیوتری هستند. نرم افزارها به دو صورت مجازی و فیزیکی خریداری می‌شوند. در حالت مجازی کاربر با مراجعه به سایت عرضه کننده، نرم‌افزار مورد نظر را خریداری و دانلود می‌کند. در حالت دوم، نرم افزار روی لوح فشرده رایت شده و به صورت فیزیکی در فروشگاه‌های مرتبط عرضه می‌شود.

در حوزه فروش انواع سی دی نرم افزار، بسته بندی و طراحی آن برای خریدار مهم است چون با کمک تصاویر روی بسته، یک دید کلی از کاربردها و قابلیت‌های نرم افزار به مخاطب داده می‌شود. این دید اولیه و کلی، بر تصمیم مشتری برای اقدام به خرید تاثیر مستقیم می‌گذارد. علاوه بر عکس، رنگ و شکل بسته که متناسب با نوع نرم افزار و کارآیی آن طراحی می‌شود، نوشته‌های روی این دست از کالاها نیز جایگاه ویژه دارد. زیرا نرم‌افزار یک محصول مجازی است و مشتری در لحظه خرید نسبت به محتوای آن اشراف ندارد. نمی‌تواند آن را ببیند، لمس و یا بو کند.. بنابراین برای کسب اطلاعات درباره محتوای آن به متن روی بسته بندی روی می‌آورد. به این ترتیب باید از نوشتاری مختصر و مفید استفاده کرد که جوابگوی سوالات ذهنی خواننده باشد.

طراحی بسته بندی نرم افزار
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

نکات موثر در انتخاب بسته بندی نرم افزار

نرم افزارهای کامپیوتری که به صورت لوح فشرده عرضه می‌شوند به چند شکل قابلیت بسته بندی دارند، از جمله پاکتهای کاغذی، کاور سی دی، جعبه‌های مقوایی، قابهای پلیمری، کریستال و …. تمامی این بسته بندی‌ها باید امکان حفاظت از لوح فشرده در مقابل ضربات فیزیکی را داشته باشند تا از ایجاد شکشتگی، ترک خوردگی و خش بر روی آن جلوگیری شود. بنابراین جنس بسته بندی و درنظر گرفتن نکات حفاظتی به اندازه جاذبه های گرافیکی حائز اهمیت است.

اگر شما مهندس برنامه نویس کامپیوتر هستید و یا شرکت تولیدی نرم افزار دارید لازم است قبل از عرضه محصولات خود در دنیای آکنده از اطلاعات و فناوری، زمان و حساسیت زیادی به انتخاب نوع طراحی بسته بندی نرم افزارهای خود اختصاص بدهید تا بتوانید نزد طیف گسترده‌ای از کاربران محبوب شوید. در واقع برای دستیابی به شهرت در سطح بین المللی لازم است طرح اختصاصی خود را داشته و برای عرضه محصولات نرم افزاری با یک تم مشخص شناخته شوید. این طرح اختصاصی فقط برای روی بسته بندی محصولات شما کاربرد ندارد بلکه برای معرفی نرم افزارهای خود در فضای مجازی نیز می‌توانید از همین طرح استفاده نمایید. به شکلی که مخاطب با دیدن آن رنگ یا طرح مخصوص، یاد برند شما و لذت کار با محصولات شما بیفتد. همچنین استفاه از تصاویر، شکل بسته بندی و نگاشته‌های آن نیاز به هنر گرافیک و تجربه طراحی بسته بندی به صورت تخصصی دارد. تیم حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک می‌تواند در رسیدن به این مهم شما را یاری کند.

souvenir

طراحی اختصاصی بسته بندی نرم افزار

کامپیوتر و استفاده از آن بخشی از زندگی روزمره تمام مردم دنیا شده است. کمتر کسی می‌تواند ادعا کند که به کدهای کامپیوتری و نرم‌افزارها نیاز ندارد. حتی اگر به طور مستقیم با رایانه سروکار نداشته باشد، استفاده از موبایل یا خرید از فروشگاه و پرداخت با کارت بانکی با کمک نرم افزارها انجام می‌شود. در واقع لزوم برنامه‌های کامپیوتری در تک تک امور زندگی انسانها رخنه کرده است. از این رو شرکتهای بزرگ کامپیوتری به بررسی این نیازها پرداخته و نرم افزارهای مختلف و متنوعی را تولید کرده‌اند. برنامه‌هایی که گستره وسیعی از کاربران را در نظر گرفته است. برخی به شدت عمومی هستند مانند مجموعه آفیس که مرتبط با امور اداری همچون تایپ و … است و برخی کاملا تخصصی بوده و برای گروه خاصی از کاربران تهیه می‌شود مثلا نرم افزارهای مهندسی عمران یا برنامه‌های کامپیوتری هوافضا و همچنین نرم افزارهای هنری، گرافیکی و …

طراحی بسته بندی نرم افزارهای مختلف بر پایه اختصاصی یا عمومی بودن آن متفاوت است:

  • انواع نرم افزارهای عمومی از آن جهت که تولیدکنندگان بیشتری داشته و رقابت شدید است، به طراحی گرافیکی خاص و جذابیت بیتشر نیاز دارد تا بتواند جلب توجه کند. به خصوص انواع بازی‌های کامپیوتری که توسط گروه‌های سنی کودکان تا جوانان مورد استقبال قرار می‌گیرد، به جذابیت بصری بالایی نیاز دارد تا هیجان بازی را به نمایش بگذارد.
  • طراحی بسته بندی نرم افزارهای تخصصی در رشته‌های مختلف توسط شرکتهای معدودی به تولید می‌رسد و حتی برخی نرم افزارها که بسیار اختصاصی هستند صرفا توسط یک شرکت نرم افزاری و به صورت سفارشی تولید می‌شود. در این گروه از برنامه‌های کامپیوتری هم جذابیت طرح بسته بندی اهمیت زیادی دارد اما علاوه بر آن باید به کارآیی نرم افزار بر روی بسته بندی به شکلی خاص تاکید شود.

کاربرد طراحی بسته بندی نرم افزار

بعضی از شرکت های نرم افزاری که خدمات طراحی نرم‌افزار را انجام می‌دهند برای ارائه محصولات خود به بازار نیازمند این هستند که طراحی بسته بندی انجام دهند. مدل طراحی بسته بندی نرم‌افزار در سایت های خارجی و داخلی وجوددارد. اما اینکه کدام طراحی مناسب شماست به خلاقیت طراح گرافیک مربوط است.همچنین طراحی بسته بندی نرم افزار باعث رشد برند و هویت شما می‌شود چراکه از طراحی لوگو انجام شده سازمان شما در طراحی آن استفاده می‌شود و این باعث شناخته تر شدن لوگوی شما می‌شود.

طراحی بسته بندی نرم افزار توسط یک طراح گرافیک ماهر و خلاق انجام می‌شود.برای اطلاعات بیشتر در مورد طراح گرافیک، مقاله طراح گرافیک کیست را مطالعه کنید.

در طراحی بسته بندی جلد نرم افزار میتوان از تکنیک تصویر سازی، طراحی هویت بصری، طراحی اینفوگرافیک و یا حتی طراح می‌تواند به صورت خلاقانه از  استفاده از طراحی پیکتوگرام نیز بهره ببرد.

new faq
دیگر خدمات
4.6/5 - (15 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *