طراحی بسته بندی کود

طراحی بسته بندی کود یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌تواند قیمت فروش کود را چه شیمیایی و چه طبیعی را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک مشاور طراحی بسته بندی و با بیش از 10 سال سابقه مثمر ثمر در طراحی نمونه بسته بندی اقدام به طراحی بسته بندی انواع کود کرده است. اگر تولید کننده کود حیوانی یا شیمایی هستید می‌توانید از خدمات طراحی بسته بندی کود شرکت گرافیک سلام گرافیک استفاده کنید. در طراحی بسته بندی کود شیمیایی آنچه بیش از همه مورد توجه است، نوع بسته بندی و قابلیت حمل آن است. در صورتی که طراح بسته بندی کود توجه‌ای به جنس بسته بندی نداشته باشد مصرف کننده در زمان حمل با مشکلات فراوانی رو به رو خواهد شد. در صورت نیاز به طراحی بسته بندی و دریافت مشاوره طراحی بسته بندی و همچنین اطلاع از تعرفه طراحی بسته بندی کود و روند بستن قرارداد طراحی بسته بندی با ما تماس بگیرید.

نمونه بسته بندی کود 

نمونه بسته بندی کد توسط کارشناس های بسته بندی سلام گرافیک طراحی شده است که در این بخش قرار داده ایم.

مشاوره طراحی بسته بندی کود 

سلام گرافیک قبل از سفارش بسته بندی، مشاوره رایگان بسته بندی کود را برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا در این مشاوره به رفع ابهام و پرسش های مشتریان بپردازد. در جلسه مشاوره بسته بندی می توانید هرگونه سوالی که در زمینه بسته بندی کود دارید، از مشاوران بسته بندی بپرسید. 

طراحی بسته بندی کود

سفارش بسته بندی کود 

برای سفارش بسته بندی کود لازم است با شماره تلفن 09355054580 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. قبل از سفارش بسته بندی، هرگونه سوال یا مسئله ای را می توانید در جلسه مشاوره مطرح کنید. 

قیمت بسته بندی کود 

نرخ هزینه بسته بندی، بنا به طرح بسته بندی کود می تواند متفاوت باشد. برخی از بسته بندی ها، زمان یا علائم بسته بندی بیشتری را نیاز دارند. به طور کلی می توان گفت که هزینه بسته بندی کود از 3 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان متغیر است. 

قیمت بسته بندی کود

طراحی لیبل بسته بندی کود 

گاهی اوقات بسته بندی کود نیاز به طراحی جعبه ندارد و با لیبل بسته بندی، فرایند تبلیغات و محافظت از کود انجام می شود. در برخی اوقات دیگر، ممکن است علاوه بر طراحی جعبه بسته بندی نیاز به لیبل بسته بندی کود هم باشد. برای اطلاع دقیق از بسته بندی کود، بهتر است از کارشناس های بسته بندی کود مجموعه کمک بگیرید. 

چرا بسته بندی کود با سلام گرافیک

سلام گرافیک سابقه 9 ساله در زمینه بسته بندی کود دارد. با مشاهده این ویدیو می توانید از عملکرد های گذشته و کنونی سلام گرافیک مطلع شوید. 

یافتن ایده برای بسته بندی کود

ایده یابی برای بسته بندی کود، نیاز به مشاهده نمونه های مختلف بسته بندی کود دارد. الهام گرفتن از این نمونه ها، کمک زیادی به یافتن ایده می کند. 

مدت زمان طراحی بسته بندی کود، بین 7 تا 10 روزکاری زمان می برد. 

مبلغ بسته بندی کود حدود 2 تا 10 میلیون تومان است. 

faq

چاپ بسته بندی کود 

چاپ بسته بندی کود یکی از نگرانی های مشتریان بود که سلام گرافیک به حل آن پرداخته است. مشتریان سلام گرافیک بر این نظر بودند که چاپ بسته بندی هم پس از اتمام طراحی بسته بندی انجام شود. کارشناس های بسته بندی سلام گرافیک، پس از طراحی بسته بندی بنا به نظر کارفرما به چاپ بسته بندی هم می پردازند. 

چاپ بسته بندی کود 

اصول بسته بندی کود

یک طراح بسته بندی حرفه ای باید به اصول طراحی بسته بندی کود آشنا باشد. 

قرارداد بسته بندی کود

پس از اینکه سفارش بسته بندی کود توسط مجموعه سلام گرافیک ثبت شود، قرارداد بسته بندی کود برای شما ارسال می شود و در آن بخش های مختلف پروژه بسته بندی به صورت جزئی و کامل درج شده است. 

قرارداد بسته بندی کود

 قوانین بسته بندی کود 

هر بسته بندی نیاز به رعایت کردن برخی قوانین بسته بندی و استانداردها دارد. این قوانین شامل درج شدن نشان استاندارد جهانی، نشان سلامت و .. است. 

کود چیست؟

کود به عنوان یه ماده غذایی به بافت گیاهان وارد می شود تا به رشد بهتر آنها کمک کند. کود ها به دو دسته طبیعی و شیمیایی تقسیم می شوند که هرکدام مزایای خود را دارند. 

کود چیست

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *