طراحی بسته بندی در بیرجند

طراحی بسته بندی در بیرجند با قیمت مناسب، شهر بیرجند یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی و مرکز این استان است. وجود محصولات مختلف کشاورزی از عناب، زعفران و زرشک باعث شده است که این استان به یکی از اصلی‌ترین استان‌های ایران برای صادرات زعفران و زرشک تبدیل شود. طراحی جعبه محصول در بیرجند به دلیل وجود محصولات نام برده شده یکی از اصلی‌ترین نیازهای این استان است. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک در حال حاضر به یکی از بهترین شرکت‌های طراحی گرافیک آماده ارائه انواع خدمات طراحی بسته بندی در استان خراسان جنوبی است. برای دریافت خدمات طراحی بسته بندی و اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی در خراسان جنوبی با شماره 09355054580 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای دریافت خدمات طراحی بسته بندی در تهران با شماره شرکت گرافیکی سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

0

شرکت طراحی بسته بندی در بیرجند

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک با 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک خدمات متنوعی را در حال حاضر ارائه می‌دهد. از جمله خدمات شرکت سلام گرافیک در بیرجند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

طراحی بسته بندی در بیرجند

بسته بندی خاص در بیرجند

نیاز به بسته بندی خاص و حرفه‌ای در شهر بیرجند دارید؟ شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک آماده ارائه خدمات طراحی بسته بندی در بیرجند، طراحی لوگو در بیرجند، سفارش هویت بصری در بیرجند و… را از ما بخواهید. همین حالا با ما تماس بگیرید. 

بسته بندی شیک در بیرجند

 

اولین اقدام برای سفارش ساخت بسته بندی محصولات تماس با شماره 09355054580 است. پس از برقراری تماس همکاران ما اطلاعات لازم در رابطه با بسته بندی در اختیار شما قرار خواهند داد.

09355054580

 

بسته بندی تقش تعیین کننده‌ای در بازار و همچنین گسترش آن دارد. و باعث برقراری ارتباط و جذب مشتریان می‌شود.

  • قرار گرفتن قطعات بسته بندی محصولات چند تیکه به صورت یک جا در یک بسته
  • استفاده از کارتن مناسب، ضربه گیر و بالشتک بسته بندی در اطراف کالا، فوم پیج کردن، استفاده از کاورهای پلاستیکی چسب دار و… به جهت بسته بندی مناسب
  • پوشاندن کامل محصولات شکستنی مانند کالاهای شیشه‌ای، کریستال‌ها و آینه توسط ضربه گیر
  • عدم ارسال کالا در صورت نداشتن هیچ گونه پوشش محافظتی
faq

فردی که به عنوان طراح بسته بندی طرح‌های مختلفی را به جهت طراحی بسته بندی محصولات به کار می‌برد، برای اینکه در پایان کار به نتیجه بهتری برید باید تودهای مختلفی را به کار بگیرد.

عوامل مختلفی در طراحی بسته بندی نقش دارند. که اولین آن در نظر گرفتن گروه سنی مخاطبین است. باید با توجه به این موضوع رنگ و مدل بسته بندی محصولات را نیز انتخاب کنید.

4.3/5 - (12 امتیاز)