طراحی بسته بندی در اردبیل

چرا طراحی بسته بندی در اردبیل تا این اندازه مورد اهمیت است؟ بسته بندی‌ در اردبیل به دلیل وجود میوه و محصولات کشاورزی به یکی از اساسی‌ترین نیازهای این استان تبدیل شده است. بسته بندی میوه علاوه بر آن که باعث بالا رفتن مدت زمان ماندگاری می‌شود می‌تواند در بازاریابی و فروش میوه‌ها کمک کننده باشد. بسته بندی در حالت کلی برای اهدافی همچون فروش، ماندگاری کالا، حمل و نقل راحت و… طراحی می‌شود. اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی بسته بندی در اردبیل هستید با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید تا با نمونه کارهای استودیو خلاق سلام گرافیک آشنا شوید.

کیفیت عالی بسته بندی

خدمات ارائه طراحی جعبه و چاپ بسته بندی در شهر اردبیل توسط تیم سلام گرافیک از کیفیت مناسبی برخوردار است. 

ارائه بسته بندی اصولی

عدم رعایت اصول در بسته بندی محصولات شهر اردبیل ممکن است موجب هدر رفتن هزینه و زمانی شود که برای این طراحی صرف کرده‌اید.

بسته بندی اقتصادی

هزینه بسته بندی از جمله موارد مهم است، به دنبال بسته بندی حرفه‌ای با قیمت اقتصادی هستید؟ سلام گرافیک با شماست. 

hi-graphic

چاپ جعبه و بسته بندی در شهر اردبیل

شاید در گذشته تنها هدف طراحی بسته بندی محافظت از محصول و حفظ سلامت محصول تا رسیدن به دست مشتری بوده است. اما در دنیای پر رقابت امروز طراحی بسته بندی محصولات غذایی در اردبیل یا دیگر محصول‌ها دارای جنبه‌های تبلیغاتی و بازاریابی است. امروزه یکی از ارکان اصلی فروش یک محصول ارتباط مستقیمی با نحوه بسته بندی آن محصول دارد. اگر اصول طراحی بسته بندی به خوبی رعایت شود نیمی از مسیر را برای فروش محصول خود طی کرده‌اید. خدمات بسته بندی و طراحی آن در اردبیل ممکن است از سوی شرکت‌های طراحی گرافیک زیادی ارائه شود اما اگر به دنبال طراحی خاص‌تری برای بسته بندی محصولات خود هستید باید از یک تیم باتجربه‌تر کمک بگیرید. اردبیل یکی از شهرهایی است که صنایع دستی و سوغاتی‌های زیادی دارد از همین‌رو همواره طراحی بسته بندی صنایع دستی در این شهر مورد توجه است.

اگر می‌خواهید محصولات و صنایع دستی خود را در قالب سوغاتی‌های این شهر به فروش برسانید می‌توانید برای طراحی بسته بندی محصولات خود از استودیو خلاق سلام گرافیک کمک بگیرید. 

طراحی بسته بندی در اردبیل
%
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
%
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
%
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
%
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

طراحی بسته بندی انواع میوه در اردبیل

شهر اردبیل به دلیل وجود محصولات سرشار کشاورزی به یکی از 12 استان برتر تولید کننده انواع میوه در کشور تبدیل شده است. عدم وجود شرکت طراحی بسته بندی در اردبیل باعث شده است که علاوه بر آن که حمل و نقل محصولات با مشکلات مختلفی رو به رو شود، میوه‌ها قابلیت صادراتی بودن خود را به دلیل حمل نامناسب و همچنین عدم بازاریابی در دیگر کشورهای همسایه از دست بدهد.

طراحی بسته بندی عسل اردبیل

عسل اردبیل یکی از محصولات بسیار معروف این منطقه است که علاوه بر شهرهای داخلی به کشورهای همسایه نیز صادر می‌شود. طراحی بسته بندی برای صادرات به مراتب از ارزش و اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است چراکه شما قرار است محصولتان را به کشوری صادر کنید که هیچ شناختی از شما و کیفیت و سلامت محصولی که تولید کرده‌اید ندارند. اگر اصول طراحی بسته بندی محصول را نیز رعایت نکرده باشید احتمال اینکه محصول شما مورد توجه آن‌ها قرار بگیرد و به آن اعتماد کنند بسیار پایین خواهد بود.

اولین چیزی که مشتری از محصول شما می‌بینید دیزاین بسته بندی آن است. اگر به خوبی نتوانید از پس طراحی جعبه یا کارتن محصولات خود بر آید، محصولتان شانس زیادی را برای دیده شدن در میان محصولات رقیب از دست خواهد داد. توجه داشته باشید که بطور مثال طراحی بسته بندی صنعتی با طراحی بسته بندی با طراحی بسته بندی محصولات غذایی در اردبیل متفاوت است پس باید از تیمی برای طراحی بسته بندی محصول خود کمک بگیرید که آموزش طراحی بسته بندی در اردبیل را به خوبی دیده باشند.

souvenir

طراحی بسته بندی در شهر اردبیل

تبلیغات سلام گرافیک نمونه کارهای موفق آن است!

shape.png

سفارش طراحی بسته بندی در شهر اردبیل

نیاز به طراحی بسته بندی در شهر اردبیل دارید؟ می‌خواهید محصولتان فروش چندین برابری را تجربه کند؟ خدمات طراحی بسته بندی گروه طراحی بسته بندی سلام گرافیک را از دست ندهید. بسته بندی محصولات خود را به تیم تخصصی بسپارید. استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک در خدمت شماست. 

ویدیو اهمیت بسته بندی برای محصولات اردبیل

چرا تمامی محصولات تولیدی برای فروش نیاز به بسته بندی دارند؟ سلام گرافیک این سوال بسیار مهم را در قالب یک ویدئو با زبانی ساده پاسخ داده است. 

05139999999

05139999999

0935-505-45-80

پادکست بسته بندی محصولات در اردبیل

آیا ویژگی‌های یک طراحی بسته بندی اصولی و باکیفیت را می‌دانید؟ قبل از سفارش طراحی بسته بندی این ویژگی‌ها را از زبان سلام گرافیک بشنوید.

به طور کلی یک بسته بندی مناسب می‌تواند توجه افراد را به خود جلب کند و به جذابیت آن بیفزاید. همچنین می‌تواند به خوبی اطلاعات یک محصول را نشان دهد. اما به کارگیری طرح مناسب، رنگ، نقش، تصویر و و تناسب بسته بندی با محصول از موارد مهم به شمار می‌روند.

یکی از مواردی که در بیشتر بسته بندی ها دیده می‌شود توضیحات چگونگی استفاده از محصولات یا درست کردن آن است. همچنین در مواد خوراکی مواد تشکیل دهنده آن و اطلاعات دیگر  بر روی بسته درج می‌شود.
از دیگر موارد مهم د ر بسته بندی که مشتری را جذب می‌کند اطلاعات درج شده بر روی آن است. این اطلاعات به فروش محصولات بسیار کمک می‌کند. زیرا مشتریان می‌توالنند از طریق آن از اطلاعات محصولی که انتخاب کرده‌اند مطلع شوند سپس تصمیم به خرید بگیرند.
  • کیفیت و مقاومت
  • طراحی خلاق
  • شناسایی بازار هدف و ایجاد طرح متناسب
  • به کارگیری طراح‌های گرافیکی خاص به همراه رنگ مناسب
  • استفاده از رنگ‌های شاد و روشن
  • حفظ کارایی و ویژگی‌های محصول
  • استفاده راحت برای مشتری
  • دارای اطلاعات مهمی نظیر طرح، نام تجاری و کیفیت محصول
new faq

یکی از اساسی‌ترین اقداماتی که برای حفظ و نگهداری خشکبار در مدت زمان طولانی‌تر باید انجام داد، ارائه بسته بندی خشکبار و آجیل است. بسته بندی باعث می‌شود که محصول با همان کیفیت اولیه خود برای مدت زمان طولانی‌تری نگهداری شود. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک با سابقه بسیار طولانی در ساخت انواع جعبه خشکبار و آجیل آماده ارائه بسته بندی‌های خلاقانه در شهر اردبیل است. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی و اطلاع از هزینه طراحی بسته بندی  می‌توانید با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

4.4/5 - (9 امتیاز)