طراحی لوگو در ایلام

آیا تا کنون برند معروفی را بدون لوگو مشاهده کرده‌اید؟ لوگو یکی از مهم‌ترین اجزای هر کسب و کار است که تاثیر زیادی بر درک مشتریان از برند دارد. به همین دلیل هم طراحی لوگو اختصاصی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که هر کسب و کاری باید آن را در راس امور خود قرار دهد. به طور قطع اختصاصی بودن لوگو و یکتا بودن آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر قصد سفارش طراحی لوگو در ایلام را دارید باید به شرکتی معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید تا از کیفیت کار پایانی مطمئن باشید. شرکت سلام گرافیک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی لوگو و همچنین در اختیار داشتن تیمی متخصص و مجرب از طراحان بااستعداد همواره آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ   قیمت طراحی لوگو  

طراحی لوگو در ایلام
سفارش ساخت لوگو در ایلام

شرکت طراحی لوگو در ایلام

افراد و شرکت‌های زیادی در زمینه طراحی لوگو و المان‌های تبلیغاتی فعالیت دارند. ممکن است تصور کنید که هر یک از این شرکت‌ها قادر به طراحی لوگویی حرفه‌ای برای کسب و کار شما هستند. اما بهتر است توجه داشته باشید که طراحی لوگو کاری کاملا تخصصی است که نیازمند مهارت، تجربه، خلاقیت و دانش در زمینه مربوطه است. متاسفانه بسیاری از طراحان با تجربه و مهارت ناکافی اقدام به طراحی لوگو می‌کنند و در نتیجه کاری بدون کیفیت لازم را ارائه می‌دهند. با توجه به این موضوع توصیه می‌شود که برای طراحی لوگو اختصاصی در ایلام به شرکتی معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید تا خیالتان از بابت کیفیت مناسب کار آسوده باشد.

چرا طراحی لوگو ایلام

طراحی لوگو اختصاصی را می‌توان رمز موفقیت یک برند دانست. لوگو می‌تواند برند شما را به خوبی از دیگر برندهای مرتبط متمایز کرده و آن را به یادماندنی کند. البته بهتر است در این مورد به اختصاصی بودن لوگو تاکید بیش‌تری داشته باشیم. واضح است که لوگوهای مشابه و کپی شده که هیچ خلاقیت و اصالتی در آن‌ها نهفته نیست مزیتی برای کسب و کار شما به دنبال نخواهند داشت. با یک لوگو حرفه‌ای می‌توانید تبلیغاتی پربازده داشته باشید. متاسفانه در بازار کشورمان شرکت‌های بسیاری از اهمیت لوگو غافل هستند؛ در این شرایط اگر به اندازه کافی از میزان اهمیت آرم و نشان تجاری آگاهی داشته و در آن پیشگام باشید به طور قطع سهم عظیمی از بازار را به دست آورده و می‌توانید تعداد مخاطبان خود را افزایش دهید. برای طراحی لوگو در ایلام همین حالا با سلام گرافیک تماس بگیرید.

بهترین شرکت طراحی لوگو در ایلام

سوالی که ممکن است برای بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کارها پیش آید این است که چگونه می‌توانیم بهترین شرکت طراحی لوگو در ایلام را بیابیم؟ به طور کلی مراجعه به بهترین شرکت طراحی لوگو دغدغه‌ای مهم است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. برای آنکه بتوانید از اعتبار و قابل اطمینان بودن شرکت مورد نظر خود مطمئن باشید می‌توانید نمونه کارهای پیشین و سوابق آن را بررسی کنید. معمولاً کیفیت و سبک کاری شرکت‌ها به خوبی در نمونه‌های پیشین آن‌ها مشخص است. علاوه بر این برای اطمینان بیش‌تر می‌توانید با مشتریان پیشین شرکت مورد نظر گفت و گو کرده و درباره نحوه کار شرکت اطلاعات بیش‌تری کسب کنید.

طراحان لوگو برای تکمیل یک طرح مدت زمان سه روز تا یک هفته نیاز دارند.

  • نوشتاری (لوگوتایپ یا مونوگرام)
  • تصویری و علامت اختصاری ( پیکتوگرام و آرم)
  • ترکیبی (نوشتاری- تصویری)
  • معمولا برای مخاطب نسبت به زبان فارسی جذاب‌تر به نظر می‌رسد.
  • زمانی که مخاطب با لوگویی با زبان انگلیسی (فانتزی یا کلاسیک) روبه‌رو می‌شود در ذهن خود برندی شیک را تصور می‌کند.
  • کسب و کاری که در سطح جهانی فعالیت می‌کند بهتر است برای ارتقای سطح کسب و کار آن را با زبان انگلیسی طراحی کند.
  • به دلیل نداشتن نقطه در حروف الفبای آن، در ترکیب کردن حروف با هم و کارهایی از این دست مشکلی در خوانایی لوگو ایجاد نمی‌شود.

شرکت و کسب و کارهایی که از وب سایت برای ارائه محصول یا خدمات خود استفاده می‌کنند، یکی از جاهایی است که طراحی لوگو اهمیت خود را در آن نشان می‌دهد. این دست از کسب و کارها با استفاده از طراحی لوگو به خوبی می‌تواند خود را در فضای اینترنت ب دیگران معرفی کنند.

اینکه کدام یک از این موارد بهتر است به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما اگر برندی در ایران فعالیت می‌کند به دلیل اینکه اکثر مخاطبان ایرانی هستند بهتر است طراحی لوگو با زبان فارسی انجام شود. در غیر این صورت در طراحی انگلیسی می‌تواند تاثیر بیشتری در کسب و کار داشته باشد.

لوگو در سه نوع طراحی می‌شود که انتخاب آن به برخی عوامل مانند حجم کاری، منحصر به فرد بودن اسم، نوع شغل یا خدمات و همچنین عواملی دیگر بستگی دارد.

رنگ‌ها مانند شکل‌ها از نظر روانشناسی موضوعات مختلفی را به ذهن افراد منتقل می‌کنند. این کار پیام‌‌های خوبی برای مخاطب دارد. زیرا با رنگ‌ها در طراحی می‌توان با مخاطبان حرف زد و معنای واقعی را  به ذهن آن‌ها منتقل کرد.

تصور خیلی از افراد این گونه است که چون طراحی لوگو یک چیز بصری است پس یک کار هنری محسوب می‌شود. اما طراحی لوگو هنر نیست؛ وظیفه یک طراح لوگو ایجاد اثر هنری نیست بلکه آن را یک ابزار برای کسب و کار استراتژیک می‌داند. در واقع طراحی لوگو به شرکت‌ها این اجازه را می‌دهد تا در دنیای گسترده‌ای که زندگی می‌کنند قابل شناسایی باشند.

4.7/5 - (6 امتیاز)