طراحی لوگو در بجنورد

شروع هر کسب و کار همیشه مشکلات مربوط به خود را دارد؛ اما معرفی کسب و کار جدید به عنوان یک برند تجاری موفق کاری مشکل‌تر خواهد بود. در این مرحله است که بسیاری از کسب و کارهای نوپا با شکست مواجه می‌شوند. یکی از موارد مهمی که می‌تواند در زمینه برندسازی و جذب مخاطبان به شما کمک کند طراحی لوگو اختصاصی و حرفه‌ای است. یک لوگوی منحصر به فرد و خاص می‌تواند هویت برند شما را به مخاطبان معرفی کرده و نظر آن‌ها را جلب کند. برای طراحی لوگو در بجنورد می‌توانید به شرکت سلام گرافیک مراجعه کرده و از کیفیت نهایی کار اطمینان کافی داشته باشید.

طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ   قیمت طراحی لوگو  

طراحی لوگو در بجنورد
سفارش ساخت لوگو در بجنورد

شرکت طراحی لوگو در بجنورد

خوشبختانه امروزه با آگاهی همگان از اهمیت بالای طراحی لوگو شرکت‌های زیادی وجود دارند که با استخدام طراحان ماهر و افراد کاربلد در هر حوزه می‌توانند خدمات مربوط به طراحی المان‌های تبلیغاتی به ویژه لوگو را به کسب و کارهای بزرگ و کوچک در هر زمینه‌ای ارائه دهند. این شرکت‌ها پس از دریافت سفارش طراحی لوگو و اطلاع از جزئیات آن تعرفه مربوطه را ارائه می‌دهند. معمولاً هزینه نهایی با توجه به نوع طراحی و میزان حرفه‌ای بودن آن مشخص می‌شود. شرکت‌های معروف و معتبری در ایران وجود دارند که بهترین لوگوها با بهترین کیفیت را به کمک بااستعدادترین طراحان ارائه می‌دهند. شرکت سلام گرافیک نیز با سابقه بالا در زمینه طراحی لوگو و آرم‌های تجاری آماده طراحی و ارائه بهترین لوگوهای برای کسب و کار شما خواهد بود. شرکت سلام گرافیک بهترین شرکت طراحی لوگو در بجنورد آماده ارائه خدمت به شماست.

چرا طراحی لوگو بجنورد

طراحی لوگو برای کسب و کارهای بجنوردی نیز مانند دیگر شهرها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لوگو هویت یک برند است و می‌تواند به صورت غیرمستقیم شخصیت برند را در ذهن مشتری حک کند. با کمک یک لوگو حرفه‌ای و اختصاصی می‌توانید خدمات، محصولات، و اهداف خود را سریع‌تر به مخاطبان معرفی کرده و ماندگاری بیش‌تری در ذهن مخاطبان داشته باشید. لوگو می‌تواند با توجه به هویت و نوع فعالیت کسب و کار شما ترکیبی از حروف، نماد، یا نشانه‌ها باشد. در بسیاری از موارد تصویر یک لوگو اولین چیزی است که با شنیدن نام برند مربوطه در ذهن شما شکل می‌گیرد.

با توجه به این موارد هیچ کسب و کاری نمی‌تواند بدون داشتن یک لوگو منحصر به فرد به اهداف بلندبالای خود دست پیدا کند. برای طراحی لوگو در بجنورد می‌توانید با همکاران ما در سلام گرافیک تماس حاصل کرده و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار خود رقم بزنید.

لوگو ترکیبی از تلفیق لوگوتایپ و لوگو تصویری شکل می‌گیرد. به دلیل ترکیبی بودن به زمان بیشتری برای طراحی نیاز دارد. عکس و نوشته‌ از اجزایی هستند که می‌توانند درکنار یکدیگر و روی هم قرار بگیرند. این اجزا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

لوگو تصویری بهتر از انواع دیگر طراحی در ذهن مشتری ثبت می‌شود و به خاطر سپردن آن کار راحتی برای آن‌ها است. در صورت ارائه خدمات مشخص، به کار بردن یک تصویر مرتبط با آن می‌تواند مفاهیم را به سرعت به مخاطبان انتقال دهد.

فرقی ندارد طراح باشید یا کارآفرین، شما برای پیشرفت کسب و کار خود نیاز دارید انواع لوگو و کاربردهای آن را بشناسید. شما به عنوان یک طراح باید بتوانید طراحی لوگو را طبق آن چیزی که مشتری درخواست کرده است انجام دهید.

 1. قدرتمند و ماندگار در ذهن مشتری
 2. ایجاد انگیزه و جذب مخاطب
 3. انتقال مفهوم درست کسب و کار به مخاطبان
 4. طراحی بدون کپی برداری
 5. امکان ثبت برند در داخل و بین‌المللی
 6. امکان قابلیت چاپ در اندازه‌های مختلف و بر اساس متریال‌های مختلف
 7. طراحی شده بر اساس تفکرات، دیدگاه‌ها و سلیقه مشتری
 • لوگو تصویری
 • لوگو مسکات
 • لوگو مونوگرام
 • لوگو ترکیبی
 • لوگو مینیمال
 • لوگو سه بعدی
 • لوگو امبلم
 • لوگو انتزاعی
 • لوگو تایپوگرافی

لوگوتایپ از انواع لوگو حرفه‌ای محسوب می‌شود که در واقع همان نام تجاری شرکت است. و با طرح و رنگی خاص در لوگو نوشته می‌شود.

لوگو طراحی شده به جهت منحصربه‌فرد بودن و تاثیرگذاری بیشتر باید یکپارچه، منظم و به منظور ثبت برند در ذهن مشتری، مفهوم و هویت برند را به خوبی برساند.

بله، شرکت طراحی سلام گرافیک در زمینه‌های گرافیک، چاپ، طراحی وب سایت، تبلیغات اینستاگرام و مشاوره تبلیغاتی خدمات با کیفیتی را به کاربران ارائه می‌کند.

4.6/5 - (5 امتیاز)