طراحی لوگو در بندرعباس

هدف از طراحی لوگو تجاری در بندرعباس چیست؟ لوگوها یک نشانه گرافیکی هستند که می‌توانند به صورت نوشتار، سمبل، علامت یا ترکیبی از این موارد طراحی شوند. لوگوها توسط تولیدی‌ها، صنایع مختلف، شرکت‌های تجاری، برندها و کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. هدف از استفاده کسب و کارها از لوگو این است که نوع خدمات و محصولاتشان را سریع‌تر به مخاطبان خود منتقل کنند. لوگوها این قابلیت را دارند که به راحتی در حافظه دیگران ثبت شوند. التبه نباید این موضوع مهم را فراموش کنید که یک لوگو تنها در صورتی در حافظه دیگران باقی می‌ماند که در طراحی آن خلاقیت زیادی به کار گرفته شده باشد.

طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ   قیمت طراحی لوگو  

طراحی لوگو در بندرعباس برای کسب و کارهای این شهر می‌تواند به طریق‌های مختلفی صورت بگیرد. به عنوان مثال برای طراحی لوگو می‌توان از تصاویر (پیکتوگرام، سمبل یا تصویر) استفاده کرد. لوگوی شرکت اپل نمونه بارزی از طراحی این گونه لوگوها است. لوگوتایپ و وردمارک هم نوع دیگری از انواع لوگو است که می‌توانید برای کسب و کار خود طراحی کنید.

طراحی لوگو در بندرعباس
سفارش ساخت لوگو در بندرعباس

ویژگی‌های طراحی لوگو حرفه ای

  1. سنخیت لوگو با برند تجاری؛ یکی از ویژگی‌های یک لوگوی حرفه‌ای این است که میان طراحی لوگو با ماهیت آن کسب و کار باید ارتباطی دوطرفه وجود داشته باشد.
  2. طراحی لوگو باید با مفهوم و ویژگی‌های برند همخوانی داشته باشد.
  3. انتخاب درست رنگ لوگو از دیگر ویژگی‌های طراحی یک لوگوی حرفه‌ای به شمار می‌رود. انتخاب رنگ‌هایی که در طراحی لوگو به کار می‌رود از حساسیت بالایی برخوردار است.
  4. از دیگر ویژگی‌های یک لوگوی خوب انعطاف پذیر بودن آن است. بهترین لوگو از دید مخاطب لوگویی است که بتوانند به راحتی مفهوم آن را درک کنند.
  5. یک لوگو حرفه ای بیش از هر چیزی باید منحصربه‌فرد باشد. منحصر به فرد بودن لوگو به این معنا است که هیچ نسخه کپی یا مشابه با این لوگو وجود نداشته باشد.
  6. داستان‌هایی که پشت لوگوها پنهان شده‌اند می‌توانند جذابیت و ماندگاری آن لوگو را دو چندان کنند.
  7. طراح لوگو حرفه ای می‌داند که سادگی لوگو را باید در اولویت قرار دهد. لوگویی که به صورت حرفه‌ای طراحی شده باشد می‌تواند زیبایی را در عین سادگی به تصویر بکشد.
  8. با طراحی لوگو در بندرعباس می‌توانید مخاطب را تحت تاثیر قرار دهید. تنها در این صورت است که لوگوی شما در حافظه مخاطب باقی خواهد ماند.
  9. لوگو اگر به درستی طراحی شده باشد در هر ابعادی قابل فهم است. بنابراین بررسی کنید ببینید آیا لوگوی شما با کوچک‌تر شدن می‌تواند همان مفهوم را به مخاطب منتقل کند؟
  10. سابقه و تجربه تیم طراحی گرافیک نیز از دیگر ویژگی‌های طراحی یک لوگوی حرفه‌ای است.

شرکت طراحی لوگو در بندرعباس

اگر به طراحی لوگو در شهر بندرعباس فکر می‌کنید ابتدا باید یک شرکت طراحی گرافیک با تجربه در این زمینه پیدا کنید. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه است که خدمات خود از قبیل طراحی لوگو، طراحی بسته بندی، طراحی پیج اینستاگرام، طراحی ست اداری و… را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. برای اطلاع از شرایط و قیمت طراحی لوگو در بندرعباس از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

مجموعه‌ای از بایدها و نبایدها است که با توجه به شرایط مختلف در طراحی لوگو استفاده می‌شود. هدف از اجرای قوانین در طراحی ایجاد نظم و یکپارچه سازی به جهت ماندن در ذهن مخاطبان است.

لوگوهای تصویری از پر طرفدارترین نشانه‌ها است و از نظر حرفه‌ای زمانی که نام شرکت یا سازمانی به خوبی شناخته شده باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت‌ها در ابتدا با لوگوتایپ وارد عرصه تجارت می‌شوند و سپس بعد از انجام تبلیغات و شناخته شدن اقدام به طراحی لوگوی تصویری می‌کنند.

4.7/5 - (3 امتیاز)