طراحی لوگو در تبریز

لوگو آرم یا نشانه تصویری است که نماینده یک برند بوده و هدف از طراحی آن جلب نظر مخاطبان و معرفی شخصیت و هویت برند به آن‌هاست. نقش اصلی یک لوگو شناسایی شخص، محصول، شغل، یا خدمات مورد نظر شماست. لوگو را می‌توان یکی از مهم‌ترین اقداماتی دانست که باید برای تضمین رشد و موفقیت کسب و کار خود به آن توجه داشته باشید. طراحی لوگو باید به دست متخصصی باتجربه و ماهر در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات انجام پذیرد. با مراجعه به بهترین شرکت طراحی لوگو در تبریز می‌توانید از کیفیت بالای کار نهایی اطمینان کافی داشته باشید. شرکت سلام گرافیک با در اختیار داشتن تیمی متخصص و تجربه فراوان در زمینه طراحی لوگو و المان‌های تبلیغاتی آماده ارائه خدمات مربوطه به شما عزیزان است. تنها کافیست همین حالا با متخصصان ما تماس حاصل کنید.

طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ   قیمت طراحی لوگو  

طراحی لوگو در تبریز
سفارش ساخت لوگو در تبریز

شرکت طراحی لوگو در تبریز

تبریز را می‌توان از جمله شهرهای ایران دانست که صنایع مواد غذایی و شیرینی‌پزی آن در میان تمام ایرانیان محبوب و ارزشمند هستند. شیرینی‌های تبریزی و سوغات این شهر به اقصی نقاط ایران صادر شده و در اختیار هموطنان علاقمند قرار می‌گیرند. یکی از مواردی که می‌تواند به افزایش محبوبیت و شناخته شدن بیش‌تر این صنایع کمک کند تبلیغات موثر و مناسب است. یکی از اجزاء مهم تبلیغات طراحی لوگو است. طراحی لوگو ابزاری مهم برای برندسازی و معرفی کسب و کار به مخاطبان است. با داشتن یک لوگو اختصاصی می‌توانید شخصیت و پیام برند خود را به خوبی به مخاطبان القاء کرده و برند خود را در ذهن آن‌ها ثبت کنید. برای طراحی لوگو در تبریز همین حالا با سلام گرافیک تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

چرا طراحی لوگو تبریز

یکی از تصوراتی که میان برخی از افراد وجود دارد این است که می‌توان فعالیت کسب و کار را بدون داشتن یک لوگو اختصاصی آغاز کرده و در آینده برای طراحی لوگو اقدام کرد. بهتر است بدانید که این تصور می‌تواند سرعت توسعه و رشد کسب و کار شما را کاهش داده و ضربه مهلکی به برندتان وارد کند. طراحی لوگو اقدامی است که از همان ابتدای شروع فعالیت باید به آن بپردازید. لوگو به خوبی در ذهن تمام مخاطبان شما ثبت شده و یادآور هویت و شخصیت برند شما خواهد بود. از جمله مزایای مهم طراحی لوگو در تبریز می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • جلب توجه مخاطبان جدید
 • در معرض دید قرار گرفتن برند
 • نشان‌ دادن خاص بودن برند
 • نشان دادن حرفه‌ای بودن کسب و کار
 • افزایش جذابیت بصری برند
 • برقراری رابطه احساسی با مخاطب

بهترین شرکت طراحی لوگو در تبریز

نکته مهمی که باید برای طراحی لوگو در تبریز به آن توجه داشته باشید شرکت طراحی گرافیک است. شرکت‌های زیادی وجود دارند که در زمینه طراحی لوگو و دیگر المان‌های تبلیغاتی فعالیت می‌کنند. اما کدام یک می‌توانند نیازها و انتظارات شما را به خوبی برآورده کنند؟ برای آنکه بتوانید از اعتبار و تخصص شرکت مورد نظر خود مطمئن باشید می‌توانید با مشتریان پیشین مصاحبه و گفتگو کرده و از تجربه آن‌ها استفاده کنید. بدین وسیله می‌توانید با کمی تحقیق و پرس و جو بهترین شرکت طراحی لوگو در تبریز را بیابید.

طراحی لوگو در سه نوع تصویری، نوشتاری (لوگوتایپ) و ترکیبی (نوشتاری- تصویری) انجام می‌شود.

طراحی لوگو اختصاصی در واقع به معنای متفاوت بودن و قدرتمند بودن برند است. تمام لوگوهایی که توسط شرکت سلام گرافیک طراحی می‌شوند کاملا خاص و اختصاصی هستند. لوگو اختصاصی باعث می‌شود برند شما در بین دیگر برندها اعتبار بیشتری داشته باشد. همچنین می‌تواند شما را در زمینه برندینگ جلوتر از رقبایتان قرار دهد.

طراحی این نوع لوگو تلفیقی از تایپوگرافی و تصویرگری است. این نوع لوگو به جهت تکمیل شدن به زمان بیشتری نیاز دارد و سخت‌تر از دیگر لوگوها طراحی می‌شود. زیرا لوگوتایپ و لوگو تصویری مباحثی دارد که در آن استفاده می‌شود. طراحی این دو بخش باید به صورت جداگانه صورت گیرد. به طوری که هماهمنگی محکمی در بین آن‌ها ایجاد شود.

اختصاصی بودن یکی از اصول اصلی طراحی لوگو است. یکی از ویژگی‌های مهم و ضروری در طراحی لوگوی یک برند تمایز ارزشمنداست که نسبت به دیگر برندها برتری بیشتری داشته باشد.

رنگ بخش مهمی از لوگو، برند و نام تجاری سازمان‌ها است. رنگی که برای لوگو (لوگو تایپ، مارک، نشانه، آرم، علامت تجاری و… به کار برده می‌شود یا به عنوان رنگ سازمانی انتخاب می‌شود، تاثیر بسیار زیادی در معرفی شخصیت کاری شرکت و سازمان‌ها دارد. از طرفی باعث ایجاد ارتباطی سریع و تاثیرگذار با مخاطبین می‌شود.

لوگوی جذاب می‌تواند تاثیر زیادی بر روی مخاطب بگذارد و به راحتی قابل تشخیص باشد. لوگوی جذاب در واقع نشان دهنده اعتبار کسب و کاری است که به مشتریان معرفی می‌شود. همچنین باعث می‌شود در ذهن فرد باقی بماند.

 • ایده پردازی و خلاقیت
 • تاثیر در نگاه اول
 • طراحی مدرن
 • داشتن مفهوم
 • سادگی
 • جذابیت
 • رنگ بندی مناسب
 • قابلیت تک رنگ شدن
 • انعطاف پذیری

طراحی لوگو قیمت مشخصی ندارد و تعیین آن به نوع لوگو و ویژگی‌هایش بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی لوگو می‌توانید با کارشناسان طراحی در شرکت سلام گرافیک تماس خاصل فرمایید.

5/5 - (4 امتیاز)