طراحی لوگو در گلستان (Logo design in Golestan) با کیفیت و قیمت مناسب برای مجموعه‌های مختلف. شرکت طراحی لوگو سلام گرافیک ارائه دهنده انواع لوگو و خدمات طراحی لوگو در استان گلستان، خدمات متنوعی برای شرکت‌ها و اشخاص حاضر در گلستان در نظر گرفته است. در صورتی که نیاز به طراحی لوگو در شهر گلستان دارید کافی است همین حالا با استودیو طراحی سلام گرافیک تماس بگیرید.

نمونه طراحی لوگو در گلستان

ابتدا چند نمونه طراحی لوگو در گلستان را مشاهده کنید، سپس به مواردی همچون سفارش و مشاوره بپردازید.

انواع طراحی لوگو در گلستان

لوگو دارای انواع زیادی است که هر کدام با توجه به سلیقه، کست و کار و بودجه شما می‌تواند متفاوت باشد. در این قیمت به معرفی انواع لوگو در گلستان می‌پردازیم.

لوگو مونوگرام به لوگوی گفته می‌شود که از یک تا سه حرف در آن استفاده شود و همچنین شامل نام برند باشد، لوگو‌های مونوگرام بیشتر مناسب کسب و کار‌ها و معرفی یک شخص است. برند‌های مانند hp و LG از این نوع لوگو استفاده کرده‌اند.

لوگو تاپ به لوگوی گفته می‌شود که نام برند با فونت و خطی خاص نوشته شود و از عناصر مختلفی در دیزاین آن استفاده می‌شود.

لوگو مینیمال به لوگوی گفته می‌شود که دارای طراحی ساده و به دور از پیچیدگی باشد، این لوگو اصولا در مدل‌های تک رنگ ارائه می‌شود.

قیمت طراحی لوگو در گلستان

هزینه طراحی لوگو در گلستان از 3.000.000 تا 7.000.000 تومان است. این قیمت وابستگی زیادی به نوع انتخاب لوگو شما (طراحی لوگوی تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگوی تایپ) دارد. برای دریافت قیمت دقیق تماس بگیرید.

سفارش طراحی لوگو در گلستان

با سفارش طراحی لوگو در گلستان می‌توانید کسب و کار خود را به مشتری بهتر معرفی کنید. اگر می‌خواهید از روند ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه‌ای در گستان توسط سلام گرافیک مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

شرکت طراحی لوگو در گلستان

بهترین شرکت طراحی لوگو در استان گلستان کجا است؟ اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی لوگو به صورت حرفه‌ای می‌گردید، تیم سلام گرافیک بهترین انتخاب برای شما است؛ زیرا خدمات ارائه شده در مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت است.

مشاوره طراحی لوگو در گلستان

شرکت سلام گرافیک ارائه دهنده مشاوره رایگان طراحی گرافیک، در نظر دارد مشاوره رایگان قبل از طراحی لوگو به همراهان گلستانی خود ارائه دهد، برای دریافت وقت مشاوره و صحبت با طراحان لوگو کافی است با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

4/5 - (1 امتیاز)