طراحی لوگو در کرمان

کدام شرکت بهترین شرکت طراحی لوگو در کرمان است؟ خدمات طراحی لوگو در کرمان به چه صورتی انجام می‌شود؟ لوگو نمادی گرافیکی است که برای فعالیت شرکت‌ها، موسسات، کارخانجات، و یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی لوگو در طول انقلاب صنعتی و از قرن 18 میلادی آغاز شد و از همین دوران نیز فرهنگ آرم و نام تجاری رشد بیش‌تری پیدا کرد. با ورود صنایع و کسب و کارهای گوناگون نیاز به لوگو و آرم تجاری برای متمایز کردن هر یک بیش‌تر احساس شد. از این رو با پیشرفت بیش‌تر فناوری طراحی لوگو صنعت تجارت نیز تکامل بیش‌تری پیدا کرد. لوگوها ممکن است به صورت نوشتاری، تصویری، و یا ترکیبی از این دو طراحی شوند. نوع لوگو متناسب با نوع فعالیت کسب و کار و اهداف آن مشخص می‌شود. با طراحی لوگویی حرفه‌ای می‌توانید نظر مشتریان را به خود جلب کرده و در ذهن آن‌ها ماندگار شوید. برای سفارش طراحی لوگو در کرمان می‌توانید با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس بگیرید. در صورتی که نیاز به ساخت لوگو در شهر کرمان دارید همین حالا با ما تماس بگیرید. 

طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ   قیمت طراحی لوگو  

طراحی لوگو در کرمان
سفارش ساخت لوگو در کرمان

شرکت طراحی لوگو در کرمان

در بازار رقابتی امروز به ندرت می‌توانید کسب و کاری را بیابید که لوگویی اختصاصی برای خود نداشته باشد. طراحی لوگو از ضروریات بسیار مهم برای هر کسب و کاری است که در مسیر فروش و بازاریابی از آن استفاده می‌شود. داشتن لوگویی به یاد ماندنی و تاثیرگذار در مراحل اولیه کار اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو توصیه می‌شود که شما نیز از همان ابتدای کار جهت طراحی لوگویی مناسب و حرفه‌ای اقدام کنید. برای سفارش طراحی لوگو در کرمان می‌توانید به شرکت‌های طراحی گرافیک که در زمینه طراحی المان‌های تبلیغاتی نیز فعالیت دارند مراجعه کنید.

چرا طراحی لوگو کرمان

اگر بخواهیم به طور قاطعانه بگوییم، اگر لوگو نداشته باشید فرصتی هم برای ورود به ذهن مخاطب پیدا نخواهید کرد. متاسفانه برخی از افراد تصور می‌کنند که در ابتدای راه نیازی به لوگو نخواهند داشت؛ این در حالی است که یک لوگوی خوب می‌تواند شما را از رقیبانتان جدا کند. اگر از همان ابتدای کار ضعیف شروع کنید هیچگاه به نتیجه دلخواه خود نرسیده و ناچار به صرف هزینه‌های سنگین‌تر در آینده‌ای نزدیک خواهید شد. علاوه بر این امروزه با در نظر گرفتن فعالیت شرکت‌های قدرتمند و بالا رفتن سطح انتظارات مشتریان، داشتن یک لوگوی اختصاصی استانداردی بسیار مهم است که نباید نادیده گرفته شود. لوگو می‌تواند اولین معرف برای کسب و کار شما باشد و به مخاطبان بگوید که شما در زمینه کاری خود کاملا حرفه‌ای و قابل اطمینان هستید. به خاطر داشته باشید که مخاطبان هیچگاه از خدمات و محصولات برندی که لوگوی مناسبی ندارد استفاده نخواهند کرد.

بهترین شرکت طراحی لوگو در کرمان

یکی از مسائل مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که طراحی لوگو کاری کاملاً تخصصی بوده و به تجربه و مهارت در زمینه تبلیغات، گرافیک، بازاریابی، و همچنین مسائل روانشناختی نیاز دارد. از این رو نمی‌توانید از افراد تازه‌کار و کم‌سابقه انتظار طراحی لوگوهای اختصاصی و منحصر به فرد داشته باشید. با توجه به این موضوع توصیه می‌شود که برای سفارش طراحی لوگو در کرمان به بهترین شرکت طراحی لوگو مراجعه کنید تا از کیفیت بالای کار نهایی اطمینان کافی داشته باشید. همکاران ما در سلام گرافیک با سابقه و مهارت بالا در زمینه طراحی لوگوهای اختصاصی در خدمت شما عزیزان هستند.

طبق آمار بیشتر افراد به شرکتی که لوگوی خوب و استانداردی داشته باشد اعتماد می‌کنند. همچنین لوگوی خوب می‌تواند باعث ایجاد روابط تجاری بهتر در میان رقبا یا شرکای بازار شود.

هدف از طراحی لوگو، سرعت بخشیدن به ثبت و ماندگاری لوگو کسب و کار شما در ذهن مخاطبان است.

 1. انجام کارهای مقدماتی
 2. تعدل
 3. سایز
 4. استفاده هوشمندانه از رنگ

لوگو را می‌توان بر اساس استفاده از عناصری مانند نوشتار، شکل و… طراحی کرد. همچنین به سه گروه کلی تقسیم می‌شود.

 1. استفاده از تصویر (آیکون، سمبل، پیکتوگرام) شرکت اپل
 2. استفاده از نوشتار (لوگوتایپ، وردمارک)
 3. ترکیب نوشتار و تصویر (الگوی ترکیبی)
 • فونت‌های نوشتاری
 • فونت‌ها نمایشی
 • فونت‌های دست نوشته
 • فونت‌های تزئینی
 • فونت‌های دندانه دار یا سریف
 • فونت‌های بدون دندانه یا سنس سریف

انتخاب فونت در دنیای طراحی لوگو از اولین و مهم‌ترین گام‌ها به شمار می‌رود. زیرا لوگو در درک مشتریان از برند، نقش مهمی دارد و بهترین و مهم‌ترین پیام‌ها را به مشتریان منتقل می‌کند. همچنین مشتریان به صورت ناخودآگاه با فونتی که در بخش‌های مختلف هویت بصری برند استفاده می‌شود ارتباط برقرار می‌کنند.

شرکت‌های معتبری که در این زمینه مشغول به کارند خدمات دیگری چون طراحی و چاپ سربرگ، پاکت، بروشور و تراکت، انواع کاتالوگ، انواع ساک خرید، طراحی جعبه، لیبل، کارتن و انواع کارت ویزیت را ارئه می‌کنند.

طراحی لوگو استفاده از تمامی زبان‌ها مانند عربی، انگلیسی، فارسی، ترکی، اسپانیایی، روسی، آلمانی و فرانسه را پوشش می‌دهد.

4.7/5 - (3 امتیاز)