طراحی لوگو در قم

لوگو یا همان آرم نشانه‌ای گرافیکی است که نمایانگر هویت و شخصیت یک برند بوده و قادر است فرهنگ سازمانی کسب و کار مورد نظر را به مخاطبان القاء کند. امروزه تمام کسب و کارهای بزرگ و مطرح در سرتاسر جهان از اهمیت بالای لوگو آگاهی داشته و بودجه قابل توجهی را صرف طراحی و ثبت آن می‌کنند. اگر شما نیز می‌خواهید مسیر رسیدن به موفقیت کسب و کار خود را سریع‌تر کنید باید از همین حالا به فکر طراحی لوگویی خاص و منحصر به فرد باشید. بهتر است برای طراحی لوگو در قم به شرکتی معتبر و باتجربه در این زمینه مراجعه کنید. شرکت سلام گرافیک با سال‌ها تجربه حرفه‌ای در این زمینه آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ   قیمت طراحی لوگو  

طراحی لوگو در قم
سفارش ساخت لوگو در قم

شرکت طراحی لوگو در قم

شهر قم یکی از شهرهای محبوب ایران است که صنایع و کسب و کارهای زیادی در آن فعالیت کرده و در کنار دیگر رقبای خود به دنبال موفقیت و جلب نظر مخاطبان هستند. المان‌ها و فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر میزان و سرعت موفقیت این کسب و کارها تاثیر خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین این المان‌ها طراحی لوگو است. با داشتن لوگویی خاص و متناسب با کسب و کار خود می‌توانید هویت و فرهنگ برند خود را به مخاطبان القاء کرده و نظر آن‌ها را به خود جلب کنید. برای سفارش طراحی لوگو در قم باید به شرکت‌های فعال در این زمینه مراجعه کنید. البته بهتر است در این زمینه حساسیت کافی به خرج دهید؛ زیرا اگر کار نهایی از کیفیت کافی برخوردار نباشد از هیچ یک از مزایای لوگو بهرمند نخواهید شد.  

چرا طراحی لوگو قم

بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کارها به دلیل تمایل به حفظ منابع مالی خود وسوسه می‌شوند کار طراحی لوگو را به کلی به تعویق انداخته و یا به سراغ آن نروند. متاسفانه این افراد به خوبی از میزان اهمیت و تاثیرگذاری لوگو باخبر نیستند. داشتن یک لوگو می‌تواند به برند شما هویت بخشیده و موجب تمایز آن میان دیگر رقبا شود. لوگوی ماندگار می‌توان در ذهن مخاطبان شما تثبیت شده و موجب وفاداری بیش‌تر مشتریان شود. همچنین شما می‌توانید نوع فعالیت کسب و کار و پیام‌های خود را نیز در قالب لوگویی خاص به مخاطبانتان القاء کنید. تنها کمی تفکر درباره مزایای لوگو شما را برای داشتن آن تشویق خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که مشتریان هیچگاه به سراغ محصولاتی بی‌هویت و بدون لوگو و نام تجاری نخواهند رفت. 

بهترین شرکت طراحی لوگو در قم

امروزه هر شخصی که تنها کمی تجربه کار با نرم‌افزارهای گرافیکی را داشته باشد توانایی طراحی لوگو را خواهد داشت. اما طراحی لوگو چیزی فراتر از کار با نرم‌افزارهای گرافیکی است. برای طراحی لوگو باید علاوه بر طراحی و گرافیک با علم تبلیغات و بازاریابی و همچنین توصیه‌های روانشناختی آشنا بود تا بتوان محصولی ماندگار، تاثیرگذار، و در عین حال جذاب طراحی کرد. از این رو توصیه می‌شود که برای سفارش طراحی لوگو در قم به بهترین شرکت طراحی گرافیک مراجعه کنید که تجربه کار در زمینه طراحی لوگو و المان‌های تبلیغاتی را نیز داشته باشد. برای سفارش طراحی لوگو حرفه‌ای در قم می‌توانید با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

لوگو از مهم‌ترین عوامل معرفی یک برند در نگاه اول محسوب می‌شود. به طوری که نوع و ترکیب رنگ منحصر به فرد استفاده در طراحی می‌تواند به عنوان هویت آن برند شناخته شود. در واقع شکل و رنگ خاص در لوگو نام برند را به صورت ناخودآگاه در ذهن بیننده تداعی می‌کند.

تلفیقی از تایپوگرافی (نوشتار) و تصویرگری است. طراحی این نوع لوگو بسیار سخت‌تر و نسبت به دیگر لوگوها به زمان بیشتری نیاز دارد.

 1. با منحصر به فرد بودن طراحی لوگو می‌توان به رقابت با دیگر رقبا پرداخت.
 2. لوگو حرفه‌ای تاثیر زیادی در ثبت برند در خاطر مشتری دارد.
 3. در هر جایگاه و رسانه‌ای قابل استفاده است.
 4. مطالبی را در رابطه با اهداف و ارزش‌های شما بیان می‌کند.
 5. بهترین لوگو، ساده‌ترین آن است زیرا اثربخشی و ماندگاری بیشتری دارد.

لوگو برای کسب و کارهایی که به منظور برندسازی و رقابت فعالیت می‌کنند اهمیت زیادی دارد. زیرا اولین تصویری که در ذهن مشتری ایجاد می‌شود همان تصویر بصری با کیفیت است که از لوگو و هویت بصری محصول شروع می‌شود.

طراحی لوگو برای شرکت‌های بزرگ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یک لوگوی مناسب باعث می‌شود کسب و کار برای مدت زمان زیادی در ذهن مشتری بماند. طراحی لوگو به کسب و کار هویت می‌بخشد و آن را توسعه می‌دهد. از مزایای طراحی لوگو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارزشمند کردن برند تجاری
 • قابلیت ثبت لوگو
 • داشتن هویت سازمانی
 • رقابت در بازار جهانی
 • تاثیر مثبت بر روی برندینگ
 • حس اعتماد سازی بیشتر برای مخطب
 • استفاده در تبلیغات
 • متمایز شدن از رقبا

به عوامل مختلفی مانند حرفه‌ای بودن آژانس تبلیغاتی، نمونه کارها، زمان لازم برای طراحی، تعداد اتودها، بررسی برند و کسب و کار، بررسی ابعاد کسب و کار و… بستگی دارد.

در طراحی لوگو حرفه‌ای، نوع لوگو (نوشتاری یا تصویری) و زبان لوگو (فارسی، انگلیسی و هر دو) تاثیری در هزینه نخواهد داشت.

تعداد اتود در مراحل طراحی لوگو از ملاک‌های کیفی محسوب نمی‌شود. ما می‌توانید به تعداد نامحدود بر روی مفهوم انتخابتان اتود داشته باشید.

4.7/5 - (4 امتیاز)