طراحی بسته‌بندی کاشی، یکی از مسائلی است که امروزه شرکت‌های تولید مصالح ساختمانی با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. این کالای گران‌قیمت به دلیل نوع مواد بکار رفته در تولید آن از خاصیت شکنندگی زیادی برخوردار است. به همین نحوه‌ی بسته‌بندی و انتقال آن به محل موردنظر اهمیت زیادی دارد. امروزه بسته‌بندی کالاها، جزو اصلی‌ترین مراحل تولید و معرفی محسوب می‌شود. در نگاه اول مشتریان مجذوب ظاهر و امنیت بسته می‌شوند. به همین دلیل حرفه‌ای بودن و رعایت تمام اصول لازم در طراحی بسته‌بندی کاشی جزو نکات کلیدی است. باتوجه‌به موضوعات گفته شده سلام گرافیک در تلاش است که بهترین طراحی را برای محصول شما ارائه کند.

سفارش طراحی بسته‌بندی کاشی

اغلب افرادی که با مصالح ساختمانی مانند کاشی و یا سرامیک در ارتباط هستند، با دغدغه‌هایی مانند نقل‌وانتقال، بسته‌بندی امن و ارسال امن روبرو می‌شوند. دراین‌بین یک بسته‌بندی اصولی می‌تواند تمامی این موارد را تضمین نماید. برای برطرف‌شدن این مسئله همکاران ما در سلام گرافیک پذیرای سفارش طراحی بسته‌بندی کاشی هستند. 

قرارداد طراحی بسته‌بندی کاشی

قرارداد طراحی بسته‌بندی کاشی یکی از قراردادهای معتبر و قانونی است که حقوق مشتری و کارفرما را معین می‌کند. در این نوع قراردادها که هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت آنلاین در سلام گرافیک موجود است، مفاد مربوط به هزینه انجام پروژه، مدت اتمام پروژه، نوع کیفیت و متریال به‌کاررفته دربسته بندی مطرح می‌شود. اگر شما علاقه‌مند هستید به‌صورت حضوری این قرارداد را امضا کنید می‌توانید به محل اصلی سلام گرافیک مراجعه و در غیر این صورت از طریق سایت با محتوای اصلی قرارداد آشنا شوید.

نمونه کار طراحی بسته‌بندی کاشی

هر صنعتی برای بسته‌بندی کالاهای خود به سراغ معتبرترین شرکت‌ها می‌رود. اما برای شناخت شرکتی بامهارت کافی باید نمونه کار به‌اندازه‌ی کافی وجود داشته باشد. زیرا میزان رضایت و توجه مشتری در مرحله اول به نوع طراحی بسته‌بندی آن کالا بستگی دارد. طراحی بسته‌بندی کاشی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. سلام گرافیک تمامی نمونه کارهای موجود در زمینه بسته‌بندی محصولات مختلف اعم از کاشی را درون سایت قرار داده و شما به‌راحتی می‌توانید بسته‌بندی موردنظر خود را از ابعاد مختلف نظیر کیفیت، زیبایی و مقاومت بررسی نمایید.

جعبه کاشی سرامیکی

 

قیمت طراحی بسته‌بندی کاشی

معمولاً هر شرکتی که در عرصه‌ی طراحی بسته‌بندی مشغول است، پارامترهای متفاوتی را برای تعیین هزینه طراحی بسته بندی کاشی دخالت دارد. این پارامترها شامل مواردی مانند مواد بکار رفته در ساخت بسته‌بندی، مدت‌زمان لازم برای طراحی و یا نمونه کار انتخاب شده است. اما اولین سؤالی که مخاطبین با آن روبرو می‌شوند این است که هزینه طراحی بسته‌بندی کاشی چقدر است؟ باید بگوییم که سلام گرافیک با نازل‌ترین قیمت‌ها نسبت به سایر رقبای خود آماده‌ی ارائه خدمات به شما مشتریان است. 

ویژگی‌های بسته‌بندی کاشی

اینکه هر نوع بسته‌بندی و نحوه طراحی آن چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد، کاملاً به شرکت تولیدکننده و خود محصول بستگی خواهد داشت. اما چیزی که اهمیت دارد این است که نوع بسته‌بندی و طراحی آن می‌تواند اطلاعات بسیار مهمی را به مشتری منتقل کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بسته‌بندی کاشی، مستحکم بودن آن و امنیت بالا در زمان حمل‌ونقل است. زیرا این کالا از شکنندگی بسیار زیادی برخوردار است. پس نوع بسته‌بندی باید به‌گونه‌ای باشد که سلامت کالا در زمان انتقال آن حفظ شود.

بسته بندی ارزان کاشی سرامیکی

مشاوره طراحی بسته‌بندی کاشی

در تمامی شرکت‌های طراحی بسته‌بندی فردی با تخصص کافی وجود دارد که می‌تواند مخاطب برای انتخاب نوع طراحی بسته‌بندی راهنمایی کند. اما سلام گرافیک با مجموعه‌ای از افراد خبره در زمینه طراحی بسته‌بندی کاشی، شما را در تصمیم‌گیری و انتخاب مناسب‌ترین نوع بسته‌بندی یاری خواهند کرد. لازم است بدانید که مشاوره رایگان بسته بندی به صورت حضوری وآنلاین برای شما امکان پذیر خواهد بود. همچنین این مشاوره به صورت کاملا رایگان انجام میگیرد.

چرا طراحی بسته‌بندی کاشی با سلام گرافیک؟

یکی از مهم‌ترین دلایلی که شرکت‌های تجاری به سراغ سلام گرافیک می‌آیند، کیفیت بالای کار و مدرن بودن ایده‌های بسته‌بندی کاشی است. بروز بودن در طراحی بسته‌بندی کاشی یکی از مهم‌ترین عواملی است که توانسته مشتریان را مجذوب این کالا نماید. همچنین سابقه بسیار درخشان این شرکت در زمینه درست کردن لیبل و انواع بسته بندی توانسته اعتماد تمام مشتریان خود را جلب نماید.

بسته بندی کاشی چیست؟

همان گونه که قبلاً توضیح دادیم تولید محصولاتی مانند کاشی و سرامیک جزو انواع هنر محسوب می‌شود. در نتیجه نحوه انتقال و بسته‌بندی آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. بسته‌بندی کاشی جزو مواردی است که می‌تواند سلامت این کالا در طول مصرف آن تضمین نماید.

طراحی لیبل بسته‌بندی کاشی

اغلب مردم در این تصورند که لیبل لزوماً برای کالاها و محصولاتی که لزوماً جنبه مصرفی دارند بیشتر کاربرد دارد. درصورتی‌که هر نوع کالایی که دارای اصالت و برچسب‌های استاندارد باشد می‌تواند از لیبل بسته‌بندی استفاده کند. اغلب لیبل‌هایی که برای طراحی بسته‌بندی کاشی استفاده می‌شوند، از نوع لیبل پشت چسب‌دار هستند. زیرا این لیبل دارای مقاومت بیشتر و قدرت ثبات بیشتری نسبت به سایر لیبل‌ها است.

بسته بندی خلاقانه کاشی

 ایده برای بسته‌بندی کاشی

به دلیل تنوع بسیار زیادی که در نوع بسته‌بندی کالاها وجود دارد، اغلب افراد دچار سردرگمی می‌شوند. اما بهترین موردی که می‌توان از آن برای بسته‌بندی کاشی استفاده کرد، کارتن‌های مقاوم همراه با سلفون است. اما اگر قصد ایجاد تنوع در نحوه بسته‌بندی کالای خود را دارید نیازی به نگرانی نیست. زیرا در سلام گرافیک ایده‌هایی زیادی برای بسته‌بندی کاشی وجود دارد که شما می‌توانید از آن استفاده نمایید. ایده بسته بندی کاشی را می توانید طبق نظر کارشناس های طراحی یا نمونه کارها بیابید.

5/5 - (2 امتیاز)