طراحی بسته بندی روغن موتور

طراحی بسته بندی روغن موتور (Motor oil packaging design) به چه عواملی بستگی دارد؟ قیمت طراحی بسته بندی روغن موتور چه حداقل و حداکثری دارد؟ روغن موتور از جمله محصولاتی است که تولید کنندگان توجهی خوبی به طراحی بسته بندی آن نسبت به مابقی صنایع دارند. در چنین شرایطی داشتن یک بسته بندی با طراحی حرفه‌ای برای پیشی گرفتن از رقیبان دیگر برای موفقیت بسیار مهم می‌باشد. پس لازم است صاحبان صنایع با سپردن این بخش از کار به طراحان متخصص و با سابقه کافی زمینه لازم برای سود بیشتر را برای خود فراهم کنند. بسته بندی روغن موتور باید با توجه به ویژگی‌های این محصول و هم چنین ایده اصلی کمپانی طراحی شود. زیرا امروزه طراحی بسته بندی روغن موتور نقش ویژه ای در تبلیغات، محبوبیت و در نهایت درصد فروش بیشتر محصول ایفا می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از خدمات مختلف همکاران ما در شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک از جمله مشاوره طراحی بسته بندی به صورت رایگان، ارائه قرارداد طراحی بسته بندی با بخش مختلف، بهترین بسته بندی را برای صنعت خود انتخاب کنید.

نمونه بسته بندی روغن موتور

با مشاهده نمونه‌کار بسته بندی روغن موتور به مهارت و دقت دیزاینرهای سلام گرافیک پی ببرید. برای مشاهده نمونه طراحی بسته بندی بیشتر و اعتماد به کیفیت کار با ما تماس بگیرید.

اصول طراحی بسته بندی روغن موتور

هر بسته بندی برای اینکه به مرحله قرارگیری محصول برسد و بتواند وارد بازار شود، باید اصول و مراحلی را طی کند. برای رعایت این اصول، طراحان باید از دانش طراحی و دیزاین انواع بسته و جعبه آگاهی داشته و با رشته طراحی بسته بندی آشنا باشند.

توجه به نوع محصول، ابعاد و سایز محصول، توجه به جنس بسته بندی، رنگ بسته بندی، در نظر داشتن مدل بسته (طراحی بسته بندی اولیه یا ثانویه) و…

طراحی بسته بندی روغن موتور

چرا بسته بندی روغن موتور با سلام گرافیک

متخصصان سلام گرافیک با دانستن تعریف بسته بندی، دیزاین بسته و جعبه محصول روغن موتور را بر اساس نوع و برند آن به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند و تا کنون رضایت مشتریان زیادی را به همراه داشته‌اند. جهت ثبت سفارش بسته‌بندی روغن موتور با ما تماس بگیرید.

چاپ بسته بندی روغن موتور

هر نوع بسته بندی بعد از طراحی و دیزاین، به مرحله چاپ می‌رسد تا روی بسته اصلی قرار گیرد. در هنگام چاپ لیبل بسته بندی پلاستیکی روغن موتور باید موارد و اصولی را رعایت کرد. برای چاپ طرح روی این بسته‌ها دو روش انجام می‌شود:

  • چاپ لیبل پشت چسب دار
  • چاپ IML روی خود قالب روغن موتور

همچنین توجه به رنگ‌های به‌کاررفته در طرح، نوع چاپ و دستگاه چاپ، دیجیتال بودن چاپخانه و دستگاه‌ها، کیفیت و ظرافت طرح و… از جمله عوامل تاثیر گذار در چاپ بسته بندی است.

سفارش طراحی بسته بندی روغن موتور 

طراحان بسته بندی تیم سلام گرافیک آماده دریافت سفارش بسته بندی روغن موتور شما هستند. جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و هرآنچه برای سفارش لیبل روغن موتور نیاز دارید را از ما بخواهید.

طراحی بسته بندی خلاقانه روغن موتور چه تاثیری در فروش بیشتر آن دارد؟

آیا طراحی یک بسته بندی با ایده‌های جدید و خلاقانه در فروش محصول تاثیر دارد؟ چه عواملی باعث رشد میزان فروش روغن موتور می‌شود؟ برای پاسخ به سوال‌هایتان، مجتبی ملاکی، کارشناس طراحی بسته بندی سلام گرافیک در این ویدیو به سوالاتتان پاسخ می‌دهد.

پادکست بسته بندی روغن موتور و چگونگی طراحی آن

چرا نیاز به بسته بندی و چاپ طرح روی بسته روغن موتور داریم؟ طراحی گرافیک بسته‌ها چگونه انجام می‌شوند؟ از صفر تا صد مراحل طراحی بسته و جعبه روغن موتور را از ما بشنوید.

شرکت‌ها و تیم‌های زیادی مانند سلام گرافیک در حوزه دیزاین بسته بندی فعالیت می‌کنند اما سلام گرافیک سال‌هاست در این حوزه حضور فعال و حرفه‌ای داشته است. با مشاهده نمونه‌کارهای بسته بندی روغن موتور به میزان مهارت ما پی ببرید. جهت ثبت سفارش با شماره 09355054580 تماس بگیرید.

بسته‌بندی روغن موتور باید دقیق و با استفاده از مواد باکیفیت تولید و طراحی شود. در طراحی آن حتما باید نوع روغن موتور و برند و شرکت تولیدی در نظر گرفته شود. چاپ اطلاعات صحیح و نحوه استفاده و نگهداری از محصول، چاپ لوگو و آدرس و نام شرکت و… از جمله نکات بسته بندی روغن موتور است.

faq

قرارداد بسته بندی روغن موتور

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک با برخورداری از به‌روزترین دانش دیزاین و انواع طراحی به‌خصوص در حوزه بسته‌بندی روغن موتور، با ارائه قرارداد طراحی بسته بندی که سندی مکتوب بین کارفرما و شرکت طراحی کننده است، از سفارش خود مطمئن شوید. با خواندن مفاد قرارداد طراحی بسته بندی می‌توانید تجربه‌ای عالی از سفارش خود داشته باشید.

استانداردهای طراحی بسته بندی مرغوب روغن موتور

برای دیزاین بسته روغن موتور باید استاندارهایی بر اساس قوانین طراحی بسته بندی تعیین شده در نظر گرفته شود. یک بسته بندی خوب باید به‌راحتی قابل جابه‌جایی و حمل و نقل باشد و بتواند به‌خوبی در دست قرار گیرد. محصول روغن موتور بدنه‌ای پلاستیکی دارد و برای انیکه تاثیری در محتویات روغن موتور نداشته باشد، باید از موادی با کیفیت ساخته شود. داشتن قالب مناسب محصول، حمل آسان بسته بندی، برخورداری از اطلاعات صحیح، دارای نشانه‌های استاندارد و سایر علائم بسته بندی از جمله استاندارهای لازم در داشتن یک بسته باکیفیت و مرغوب برای روغن موتور است.

بسته بندی صادراتی روغن موتور

مشاوره طراحی بسته بندی روغن موتور

یکی از مزایای سفارش بسته بندی روغن موتور و سفارش طراحی لیبل آن به سلام گرافیک، دریافت مشاوره رایگان و مستقیم از کارشناسان ماهر تیم سلام گرافیک است. اگر در نوع طرح خود، ایده طراحی و تصویرسازی بسته بندی و مدل بسته بندی محصول روغن موتور خود مردد هستید و در مورد نحوه بسته بندی، چگونگی طراحی و ثبت سفارش سوال دارید، می‌توانید با شماره 09355054580 تماس بگیرید و تمامی سوالاتتان را از طراحان ما بپرسید و مشاوره رایگان طراحی بسته بندی دریافت کنید.

طراحی لیبل بسته بندی روغن موتور

طراحی لیبل حرفه‌ای یکی از ویژگی‌های یک بسته بندی خوب است و مهم‌ترین اقدامی است که طراحان بسته بندی انجام می‌دهند. برچسب محصول تمامی اطلاعات مرتبط با آن را در خود جای می‌دهد و باید به طور خاص طراحی شود تا هم نظر کاربر را به طراحی خود جلب کند و هم دارای اطلاعات درست باشد. زیبایی و تاثیرگذاری در فروش محصول روغن موتور خود را از ما بخواهید.

ظرف پلاستیکی برای روغن موتور

ایده‌یابی برای طرح بسته روغن موتور

طراحان با استفاده از ابزارهای طراحی بسته بندی اقدام به دیزاین لیبل و بسته‌بندی ثانویه و مادر محصولات روغن موتور می‌کنند. با در نظر داشتن ایده‌های به‌روز و طراحی‌های رقبا، می‌توان به فکر تعویض بسته بندی محصولات و چاپ طراحی‌های جدید افتاد. یکی از اهداف بسته بندی کالا بازاریابی و فروش است. اگر به دنبال ایده بسته بندی جدید برای روغن موتور هستید، کارشناسان گرافیک بسته بندی سلام گرافیک آماده کمک به شما هستند.

روغن موتور چیست؟

روغن موتور یکی از ضروری‌ترین نیازهای هر خودرو و موتور است که استفاده از آن را باید جدی گرفت. از آن‌جایی‌که موتور اصلی‌ترین بخش هر اتومبیل محسوب می‌شود، برای آن‌که بهتر کار کند، باید به خوبی تغذیه شود. تغذیه موتور توسط روغن موتور انجام می‌‌شود. از جمله کاربردها و فواید استفاده از روغن موتور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود عملکرد موتور
  • جلوگیری از زنگ زدن قطعات
  • جلوگیری از گرم شدن چرخه احتراق
  • کاهش و از بین بردن اصطکاک موجود بین اجزای موتور
  • تمیزکردن قطعات
  • افزایش طول عمر و کارکرد موتور

روغن موتور چیست

https://www.ipackdesign.com/lubricant-packaging-design/

https://totalenergies.ae/total-quartz-improved-design-and-packaging

4.2/5 - (5 امتیاز)