طراحی بسته بندی در گرگان

چرا طراحی بسته بندی در گرگان پراهمیت است؟ تاکنون حین خرید یک محصول به تاثیر بسته بندی آن فکر کرده‌اید؟ و یا تاکنون پیش آمده است که بسته بندی غیراصولی و نامناسب یک کالا موجب عدم خرید آن محصول از سوی شما شده باشد؟ حتما برای شما نیز پیش آمده است! چرلکه این روزها طراحی بسته بندی محصولات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و رقابت شدید کسب و کارهای برای طراحی بسته بندی‌هایی حرفه‌ای‌تر این موضوع را به خوبی اثبات می‌کند.  بسته بندی‌های محصولات علاوه بر آنکه شرایط حمل و نق آن محصول را فراهم می‌کنند و از آن در برابر ضربه یا آسیب‌های فیزیکی محافظت می‌کنند، نقش تبلیغاتی نیز دارند. شما با طراحی بسته بندی در گرگان برای محصولات خود نه تنها می‌توانید کالای تولیدی خود را به هم‌شهری‌هایتان معرفی کنید؛ بلکه می‌توانید حتی محصول مورد نظر خود را به دیگر شهرها ارسال کرده و از این طیق سود بیشتری بدست بیاورید. 

طراحی بسته بندی خلاقانه

طراحی بسته بندی در گرگان توسط مجموعه سلام گرافیک به صورت خلاقانه و حرفه ای پیاده سازی می شود. خلاقیت و تنوع در پیاده سازی بسته بندی برای ما مهم است.

طراحی بسته بندی حرفه ای

کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک در گرگان به صورت حرفه ای پروژه هارا پیاده سازی می کنند و برای پروژه ها زمان می گذارند. 

تحویل به صورت آنلاین

مهم نیست که در شهر گرگان باشید! شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک به صورت آنلاین و با کیفیت ثابت پروژه را تحویل می دهند. 

hi-graphic
نمونه کارهای انجام شده

هدف از طراحی بسته بندی در گرگان چیست؟

علاوه بر اینکه بسته بندی می‌تواند کالا و محصول را در مقابل آسیب‌های فیزیکی حفظ کند، به شناساندن محصول در بازار و بین افراد تاثیر دارد.

طراحی بسته بندی در گرگان
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

سفارش طراحی بسته بندی در گرگان 

مجموعه سلام گرافیک پروژه های متعددی را از گرگان گرفته است و با رضایت کامل مشتریان تحویل داده است. سفارش طراحی بسته بندی در گرگان توسط مجموعه سلام گرافیک به صورت تلفنی ثبت می شود. 

 اصول طراحی بسته بندی در گرگان چیست؟

مهم‌ترین اصل طراحی بسته بندی این است که توجه به ظاهر و نمای بسته بندی محصولات مانع غفلت از طراحی یک بسته بندی مناسب برای محصولات نشود. برخی اوقات محصولاتی را دیده‌ایم که بسته بندی آن‌ها بسیار زیبا طراحی شده است اما به دلیل ضعف این بسته بندی، محصول قبل از رسیدن به دست مشتری دچار آسیب شده است. برای جلوگیری از چنین چالش‌هایی باید اصل محاظت از کالا حین طراحی بسته بندی در گرگان را به خاطر داشته باشید.

دومین اصل مهم طراحی بسته بندی محصولات این است که از جنبه بازاریابی با کمک این بسته بندی‌ها بهترین استفاده را بکنید. بسته بندی هر محصولی بهترین بستری است که می‌توان بر روی آن اطلاعات مهمی از محصول را درج کرد. به عبارتی با طراحی بسته بندی در گرگان به نوعی برای محصول خود بازاریابی نیز انجام داده‌اید.

souvenir

قیمت طراحی بسته بندی در گرگان

مجموعه سلام گرافیک حال حاضر در شهر مشهد قراردارد و پروژه های بسته بندی مشهد و طراحی بسته بندی تهران را در بر دارد. اما پروژه هایی از سمت گرگان هم داشته است. قیمت طراحی بسته بندی گرگان با بسته بندی مشهد تفاوتی آنچنانی ندارد. می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق پروژه طراحی بسته بندی خود با کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک در تماس باشید. 

طراحی بسته بندی سوغات گرگان

آیا بسته بندی تنها محدود به طراحی بسته بندی شکلات، طراحی بسته بندی زعفران یا طراحی بسته بندی حبوبات است؟! خیر. تمام محصولاتی که به بازار عرضه می‌شوند و قرار است به دست مصرف کننده برسند باید به بهترین شکل ممکن بسته بندی شوند. شهرهایی مانند استان‌های شمالی که محصولات متنوعی به عنوان سوغات دارند باید به طراحی بسته بندی محصولات خود توجه بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال صنایع دستی مانند ابریشم بافی یا شیرینی‌های مختلف جزو سوغات گرگان به شمار می‌روند. برای فروش بهتر این محصولات لازم است که طراحی بسته بندی در گرگان بیش از پیش مورد توجه کسب و کارهای این شهر قرار بگیرد. سلام گرافیک بهترین شرکت طراحی گرافیک در گرگان، سفارش طراحی بسته بندی در گرگان را حرفه‌ای انجام دهید.

ویژگی‌های بسته بندی از دید مشتری: بسته بندی محصولات به جهت محافظت از کالا یا محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های بسته بندی از دید بازرگانی: بسته بندی خوب نشان دهنده هویت کالا یا محصل است.

ویژگی‌های بسته بندی از دید تولیدی: قیمت نهایی در تولید بسته بندی محصول است.

استفاده از تصاویر در طراحی بسته بندی بسیار موثر است. اما بهتر است که بسته بندی محصولات بیش از حد شلوغ نباشد و مشتری را سر در گم نکند.

قیمت طراحی بسته بندی در به نوع طراحی، کیفیت، سایز و رنگ به کار رفته در آن و نوع محصول بستگی دارد.

new faq
دیگر خدمات

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک در گرگان چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

سلام گرافیک از بهترین شرکت‌های حاضر در زمینه طراحی بسته بندی است که از تخصص کافی برخوردار بوده و علاوه بر ارائه خدمات طراحی بسته بندی خدماتی دیگری نیز به مشتریان ارائه می‌کنند.

 

4.3/5 - (9 امتیاز)