طراحی بسته بندی در قم

اهمیت طراحی بسته بندی در قم را می‌دانید؟ یکی از مهم‌ترین مراحل قبل از عرضه یک محصول به بازار طراحی بسته بندی آن است. بسته بندی‌ها برای اولین بار به منظور نگهداری و محافظت از کالاها طراحی شدند اما امروزه می‌توان کاربردهای بیشتری را برای بسته بندی‌های محصولات در نظر گرفت.  محصولاتی که بسته بندی مناسبی ندارند در مقابل محصولاتی که ساخت بسته بندی آن‌ها را گرافیستی حرفه‌ای انجام داده است شانس کمتری برای فروش دارند. محصولات یا به عبارتی سوغاتی‌های قم مانند سوهان قم در شهرهای مختلف دیگری نیز به عنوان سوغات این استان به فروش می‌رسد. اگر تولیدکننده‌های قمی طراحی مناسبی را برابی بسته بندی محصولات خود در نظر نگیرند چند درصد از شانس فروش خود را از دست می‌دهند؟  اطلاع از تعرفه طراحی بسته بندی با شرکت گرافیکی سلام گرافیک. 

آیا طراحی بسته بندی در قم را با هزینه کم می‌توان سفارش داد؟

طراحی بسته بندی با هزینه کم نتیجه خوبی نخواهد داشت. زیرا جزو آن دسته از موارد محسوب می‌شود که تاثیر بسیار زیادی در سودآوری و فروش بیشتر دارد.

طراحی بسته بندی در قم

هدف از طراحی بسته بندی محصولات چیست؟

همان‌طور که کمی پیش‎تر خواندید بسته بندی محصول اهمیت زیادی دارد. موارد زیر مهم‌ترین کارایی‌های بسته بندی محصولات به شمار می‌روند:

 • مراقبت از محصول
 • ایجاد ارزش برای محصول
 • تبلیغ رایگان به واسطه طراحی بسته بندی محصولات
 • مشخص کردن هویت کالا
 • جذاب جلوه دادن محصول در نظر مشتری
 • حفظ خواص ظاهری محصول

با طراحی بسته بندی در قم محصول شما از تمامی مزایای فوق برخوردار خواهد شد. طراحی بسته بندی هر محصولی باید با توجه به ماهیت آن محصول و مصرف کنندگان آن صورت بگیرد. به عنوان مثال اگر محصولی دارید که مصرف کنندگان آن عمدتا کودکان هستند باید طراحی بسته بندی آن به گونه‌ای باشد که به این قشر از مصرف کنندگان بتوانند به راحتی از این محصول استفاده کنند.

کاربردی بودن طراحی بسته بندی نیز به اندازه اصول بسته بندی یک محصول حائز اهمیت است. بسیاری از تولیدی‌ها و صنایع طراحی بسته بندی خود را به گونه‌ای انجام می‌دهند که مشتری تا مدت‌ها بتواند از این بسته بندی برای موارد دیگری نیز استفاده کند. از همین‌رو لازم است که ساخت بسته بندی محصول خود را به شرکتی متخصص در این زمینه بسپارید.

0

0

شرکت طراحی بسته بندی در قم

پس از آنکه از اهمیت طراحی بسته بندی در قم مطلع شدید احتمالا به دنبال یک شرکت فعال در این زمینه خواهید گشت تا کار بسته بندی محصولات خود را به آن‌ها بسپارید. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از شرکت‌های باتجربه در زمینه طراحی بسته بندی، طراحی لوگو، طراحی ست اداری، طراحی لی اوت اینستاگرام و… است. رعایت استانداردهای بسته بندی محصولات از اصلی‌ترین رویکردهای آژانس خلاق سلام گرافیک است. بسته بندی‌ علمی مطابق با اصول تبلیغات، بازاریابی و فروش طراحی می‌شوند. برای اطلاع از قیمت بسته بندی در قم از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

طراحی بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که سریعا مشتری  را به خود جلب کند. به طور کلی 6 اصل مهم در بسته بندی وجود دارد که به عنوان استانداردهای آن هم شناخته می‌شوند.

 1. شکل و سایز
 2. طراحی گرافیکی جذاب
 3. مقاومت در برابر آسیب‌های فیزیکی
 4. تجزیه پذیری و قابل بازیافت
 5. نوع محصول
 6. توجه به خواسته مشتریان

به نوع بسته بندی و نیاز مشتری و همچنین طراحی‌های صورت گرفته بر روی آن بستگی دارد.

مهم‌ترین کاری که بسته بندی انجام می‌دهد عبارتند: افزودن به ارزش محصول، مراقبت از محصول، مشخص شدن هویت کالا، حفظ خواص ظاهری محصول، جذاب جلوه دادن محصول و تبلیغ رایگان

faq
4.4/5 - (13 امتیاز)