طراحی بسته بندی در لرستان

طراحی بسته بندی در لرستان این روزها مورد توجه کسب و کارهای این استان قرار گرفته است. نحوه طراحی بسته بندی محصولات تاثیر زیادی بر روی فروش آن‌ها خواهد گذاشت. برای اطلاع از هزینه طراحی بسته بندی و ثبت سفارش با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. 

طراحی گرافیک

طراحی بسته بندی در لرستان
سفارش ساخت بسته بندی در لرستان

hi-graphic

از چاپ دیجیتال زمانی استفاده می‌شود که یک اثر هنری مستقیما با یک فرآیند چهار رنگی بر روی یک بستر انتخابی چاپ شود. تولید تصویر در چاپگر دیجیتالی با استفاده از فایل‌های الکترونیکی و نقاط رنگی و همچنین به کمک تونر یا جوهر صورت می‌گیرد.

بهتر است طراحی بسته بندی محصولات توسط افراد با تجربه انجام شود. انجام دادن این کار بدون تخصص و خلاقیت رضایت مشتریان را به همراه نخواهد داشت و تعداد آن‌ها روز به روز کمتر می‌شود.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت طراحی بسته بندی نقش دارند که شامل نوع محصول قابل بسته بندی، شرکت طراحی بسته بندی، نوع پکیجینگ، خلاقیت به کار رفته در بسته بندی، کیفیت بسته بندی و… می‌شود. اما نرخ آن از 1 میلیون تومان شروع و ممکن است تا 30 میلیون تومان ادامه داشته باشد.

خدمات در زمینه طراحی گرافیک در انواع مختلفی ارائه می‌گردد. این خدمات عبارتنداز: طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی بسته بندی و…