طراحی بسته بندی دمنوش یکی از نیاز‌های محصول است که علاوه بر آن می‌تواند مزایای دیگری از جمله فروش بهتر هم داشته باشد. بسته‌بندی دمنوش‌ها باید طوری طراحی شود که با محتویات داخل بسته‌بندی متناسب باشد. دقت کنید که چای و دمنوش‌ها چون عطر و طعم‌های مختلفی دارند، بنابراین باید هر کدام سبک طراحی متفاوتی در بسته‌بندی خود داشته باشند. امروزه طراحی بسته‌بندی دمنوش‌ها به صورت پک‌های مقوایی و کارتنی دیده می‌شود. 

از جمله نکاتی که باید در بسته بندی انواع دمنوش‌ها به آن‌ها توجه کرد.

  • چون دمنوش‌ها، ترکیبی از چند گیاه یا چند اسانس هستند، باید حتما روی بسته‌بندی محصول آورده شود. همچنین روش مصرف و زمان مورد استفاده و تاریخ انقضای محصول را حتما درج کنید.
  • طراحی بسته‌بندی دمنوش باید با توجه به نیاز مصرف کنندگان، دارای سایزبندی مناسب باشد. 
  • قرار گرفتن لوگو در جای مناسب بر روی بسته‌بندی 
  • استفاده از طرح های کلاسیک و قدیمی روی بسته بندی می تواند به حس اعتماد را به مشتری القا کند.

  • باید مانعی برای تابش مستقیم نور آفتاب به محتویات داخل بسته بندی وجود داشته باشد.

 

طراحی بسته بندی دمنوش توسط تیم طراحی بسته بندی سلام گرافیک پیاده سازی می شود. بهترین نمونه بسته بندی دمنوش را در تیم خدمات گرافیک سلام گرافیک ببینید.

انواع بسته بندی دمنوش

جعبه فلزی

جعبه‌های فلزی دمنوش، از جنس قلع تولید شده که طعم و عطر دمنوش در جعبه‌های فلزی برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌شود. این جعبه‌های فلزی قابل بازیافت هستند. فرم، ابعاد و سایز آن را نیز مشتری می‌تواند تعیین کند.

جعبه مقوایی

جعبه‌های مقوایی با بسته‌بندی دو لایه، باعث جلوگیری از تابش نور خورشید، تماس با محیط‌ها و هوای آلوده، رطوبت و آب‌خوردگی می‌شوند. با استفاده از دستگاه‌های چاپ، مشخصات محصول روی بسته‌بندی چاپ می‌شود. 

بسته بندی پاکتی

دوخت بسته‌های پاکتی طوری است که از محتویات درون پک دمنوش، محافظت بیشتری می‌کنند و جلوی رطوبت و هوا در داخل بسته‌بندی را می‌گیرد.  ماندگاری دمنوش در بسته بندی‌های پاکتی مانند قوطی‌های فلزی زیاد است. آسان بودن در جابه‌جایی و اشغال فضای کمتر برای نگهداری از ویژگی‌های بسته بندی پاکتی است.

جنس بسته بندی پاکتی انواع دمنوش‌ها از کاغذ کرافت، متالایز، سلفون‌ شفاف چند لایه است. پاکت‌های ایستاده و سه طرف دوخت زیپ‌دار و پاکت‌های وکیوم و زیپ‌دار از انواع پاکت‌های بسته‌بندی دمنوش هستند.

قیمت طراحی بسته بندی دمنوش

سفارش طراحی بسته بندی دمنوش

برای سفارش طراحی بسته بندی دمنوش می توانید با شماره تلفن 09355054580 تماس بگیرید و پس از رفع سوال و ابهام های خود، سفارش بسته بندی دمنوش خود را ثبت کنید.

 

بسته بندی خلاقانه دمنوش

 

مشاوره طراحی بسته بندی دمنوش

مشاوره طراحی بسته بندی دمنوش یکی از خدمات شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک است. کارشناس های طراحی بسته بندی دمنوش سلام گرافیک به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند. می توانید قبل از ثبت سفارش خود، از مشاوره رایگان و آنلاین طراحی بسته بندی دمنوش سلام گرافیک استفاده کنید.

جعبه مجلسی برای دمنوش

 

A sample of herbal tea packaging 2

 

4/5 - (4 امتیاز)