طراحی لوگو در کرج

بزرگ‌ترین برندها در سرتاسر دنیا از نایکی، تسلا، کوکاکولا تا کوچک‌ترین برندها در هر زمینه‌ای اهمیت بسیار زیادی برای لوگوهای خود قائل هستند. ذهن انسان به گونه‌ای طراحی شده است که به هنگام مشاهده تصویر یا نشانی گرافیکی با محصولات و خدمات شرکت مربوطه ارتباط برقرار می‌کند. به طور مثال زمانی که شما لوگو مربوط به شرکت آدیداس را مشاهده می‌کنید ذهنتان به سرعت به سمت محصولات این شرکت کشیده می‌شود، بدون آنکه حتی نامی از آن برده شود.

طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو ترکیبی، طراحی لوگو تایپ   قیمت طراحی لوگو  

در تجارت و بازاریابی شناخت فوری شرکت از طریق مشاهده لوگو بسیار بااهمیت است. به همین دلیل هم شرکت‌های بزرگ و چندملیتی بودجه‌های عظیمی را برای طراحی لوگوهای حرفه‌ای اختصاص می‌دهند. اگر شما نیز به دنبال کسب موفقیت‌های بزرگ برای کسب و کار خود هستید باید طراحی لوگو را در راس امور قرار داده و بودجه مناسبی را نیز به آن اختصاص دهید. برای طراحی لوگو در کرج می‌توانید با شرکت سلام گرافیک تماس حاصل کرده و از داشتن لوگویی کاملا اختصاصی و منحصر به فرد اطمینان کامل داشته باشید.

طراحی لوگو در کرج
سفارش ساخت لوگو در کرج

شرکت طراحی لوگو در کرج

 با وجود آنکه داشتن لوگو اهمیت زیادی دارد، با داشتن یک لوگوی نامناسب و غیرحرفه‌‌ای نمی‌توانید از مزایای داشتن لوگو بهرمند شوید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مشتریان تاثیر زیادی از طرح لوگو شما خواهند گرفت. از این رو لوگو کسب و کار شما باید به خوبی اصالت و کیفیت محصولاتتان را نشان داده و در ذهن مخاطب ماندگار باشد. بدین ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که از هزینه‌های انجام شده نتایج مناسبی خواهید گرفت. برای طراحی لوگو در کرج بهتر است به شرکت‌های معتبر و قابل اطمینان در این زمینه مراجعه کنید تا در آینده‌ای نزدیک ناچار به صرف هزینه و زمان مجدد نشوید.

چرا طراحی لوگو کرج

طراحی لوگو ممکن است زیرمجموعه‌ای بسیار کوچک از برندسازی نام تجاری شما باشد؛ اما این زیرمجموعه تاثیری شگفت‌انگیز بر مشتریان شما خواهد گذاشت. این لوگو یا نشان تجاری سازمان شما است که بر روی تمام طرح‌های تجاری آینده کسب و کارتان تاثیر خواهد گذاشت. به همین دلیل هم باید طراحی لوگو را در راس اقدامات لازم برای موفقیت کسب و کار خود قرار داده و از همان ابتدا بودجه و زمان مشخصی را به آن اختصاص دهید. بدین وسیله می‌توانید بهترین نتیجه را از تلاش‌های خود گرفته و از صرف زمان و هزینه‌های مجدد در آینده نیز جلوگیری کنید. مطمئن باشید که مشتریان با برندی با لوگویی زیبا، مرتبط، و حرفه‌ای ارتباط بهتری برقرار کرده و به آن بیش‌تر اعتماد می‌کنند.

بهترین شرکت طراحی لوگو در کرج

شرکت‌های زیادی در شهر کرج در زمینه طراحی گرافیک فعالیت می‌کنند. ممکن است در ابتدا وسوسه شوید که ارزان قیمت‌ترین خدمات را برای طراحی لوگو خود در کرج انتخاب کنید. اما باید به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست. با سفارش به شرکت‌هایی که تعرفه‌هایی بسیار پایین‌تر از عرف پیشنهاد می‌دهند در آینده‌ای نزدیک از کار خود پشیمان خواهید شد. سعی کنید در انتخاب بهترین شرکت طراحی لوگو در کرج دقت و حساسیت زیادی به خرج داده و عجله نکنید. مطمئن باشید که زمان صرف شده برای تحقیق ارزش نتیجه نهایی را خواهد داشت. برای طراحی لوگو در کرج می‌توانید با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

 1. تحقیق و استراتژی
 2. تایپوگرافی
 3. شکل و نماد
 4. نظریه رنگ

خیر، علاوه بر اینکه قابلیت ثبت را نخواهد داشت، ارزشی هم برای برند ایجاد نخواهد کرد.

به صورت بین‌المللی و داخلی در داخل قراردادهای طراحی لوگو مکتوب قید می‌شوند.

 • باعث جذب و ایجاد انگیزه برای مخاطبان باشد.
 • قدرت به خاطر سپاری بالایی داشته باشد.
 • بتواند مفاهیم عمیق کسب و کار را عنوان کند.
 • به صورت انحصاری و بدون الگو گرفتن طراحی شود.
 • قابلیت ثبت داخلی و بین‌المللی را داشته باشد.
 • بر اساس تفکرات، دیدگاه‌ها و سلایق کارفرمایان طراحی شود.
 • بتواند در اندازه‌های مختلف و بر اساس متریال‌های مختلف چاپ و اجرا شوند.

مدت زمانی که صرف طراحی لوگو می‌شود به خواسته‌های مشتریان و نوع طراحی آن‌ها بستگی دارد.

 

فردی که طراح لوگو است با استفاده از دانش و نحوه کار خود نسبت به شناختی که از نرم افزارهای طراحی دارد می‌تواند یک لوگو را طراحی کند. امکان استفاده از نرم افزارهای مختلف در طراحی لوگو وجود دارد که برخی از آن‌ها شامل کورل، فتوشاپ، ایلاستریتور و… می‌شود.

ی تغییر وضعیت

شرکت‌هایی که به صورت حرفه‌ای لوگو طراحی می‌کنند، معمولا هزینه‌های طراحی لوگو را بر اساس میزان زمان و انرژی مصرفی برای مراحل طراحی لوگو مشخص می‌کنند.

خلاقیت در طراحی لوگو می‌تواند آینده موفقی را برای یک برند رقم بزند. یک طراحی لوگو برای استفاده از خلاقیت می‌تواند  با ایده گرفتن از المان‌های مختلف، سرچ در اینترنت، دیدن لوگو رقبای آن کسب و کار، اتودهای دستی و حضور در شبکه‌های اجتماعی تا حدی که به یک زیر ساخت لازم برسد و سپس اقدام به اجرای هدفمند و خلاقانه طراحی لوگو کند.

4.7/5 - (3 امتیاز)