شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

روانشناسی رنگ‌ها

تاثیر رنگ نارنجی در طراحی گرافیک

آیا رنگ‌ها در طراحی ما نقش دارند؟ تاثیر رنگ نارنجی در طراحی گرافیک چیست؟ با پیشرفت علم گرافیک، کارشناسان و گرافیست‌ها دریافتند که استفاده از هر رنگ در طراحی، تاثیرات گوناگونی در ذهن و روان مخاطب می‌گذارد. این اثرات می‌تواند مثبت یا منفی باشد. نارنجی از جمله رنگ‌های گرم و دوست داشتنی است که در بسیاری از طرح‌ها و نقاشی‌ها آن را مشاهده می‌کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

تاثیر رنگ سیاه در طراحی گرافیک

تاکنون به تاثیر رنگ سیاه در طراحی گرافیک فکر کرده‌اید؟ کارشناسان و متخصصان گرافیک با درنظر گرفتن اثرگذاری هر رنگ روی روان و ذهن افراد، اقدام به نگارگری می‌کنند. رنگ سیاه از جمله رنگ‌های خاص در صنعت گرافیک است که به عنوان محبوب‌ترین و پرکاربردترین رنگ بین جامعه‌ی امروزی شناخته می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر استودیو سلام گرافیک همراه شماست.

تاثیر رنگ سفید در طراحی گرافیک

تاثیر رنگ سفید در طراحی گرافیک

سفید در دسته‌ی رنگ‌های خنثی قرار دارد که در واقع هیچ کدام از احساسات رنگ‌های گرم و سرد را منتقل نمی‌کند؛ بلکه حس طراوت و پاکیزگی را در نگاه بیننده ایجاد می‌کند. گرافیست‌های حرفه‌ای برای انتقال احساس اصلی هر طرح به بیننده از تاثیر رنگ‌ها به خوبی آگاه هستند. برای اطلاع از تاثیر رنگ سفید در طراحی گرافیک با سلام گرافیک همراه باشید.

تاثیر رنگ زرد در طراحی گرافیک

روان‌شناسی رنگ زرد یعنی چه؟ چرا باید از تأثیر رنگ زرد در طراحی‌های خودآگاه باشیم؟ آیا طراحی لوگو با رنگ زرد، معنا و مفهوم خاصی دارد؟ برای شروع طراحی با این رنگ، ابتدا باید از تاثیر رنگ زرد در طراحی گرافیک (The effect of yellow color in graphic design) آگاه

تاثیر رنگ قرمز در طراحی گرافیک

تاثیر رنگ قرمز در طراحی و گرافیک چیست؟ استفاده از رنگ قرمز در طراحی‌های گرافیکی چه تاثیری می‌تواند داشته باشد؟ چه زمان باید از رنگ قرمز در طرح خود استفاده کنیم؟
رنگ قرمز به عنوان یکی از رنگ‌های گرم در روانشناسی رنگ شناخته می‌شود، این رنگ می‌تواند حس صمیمیت را در طراحی برای شما و مخاطب ایجاد کند.

تاثیر رنگ آبی در طراحی گرافیک

تاثیر رنگ آبی در طراحی گرافیک

گرافیست‌ها در طراحی گرافیک، از رنگ‌های مختلفی استفاده می‌کنند که هر کدام در روان افراد تاثیرات متفاوتی را برجای می‌گذارد. استفاده مناسب از رنگ‌ها در طراحی بسته بندی، لوگو، کاتالوگ و… نیاز به دانش و مهارت دارد که یک گرافیست حرفه‌ای به خوبی از آن‌ها به خصوص در علم روان‌شناسی مطلع است. برای آگاهی از تاثیر رنگ آبی در طراحی گرافیک، با ما همراه باشید.