پاپ آپ چیست؟

استند پاپ آپ یا Popup Stand نوعی صفحه‌نمایش یا سازه تبلیغاتی است که معمولاً در رویدادها و نمایشگاه‌ها برای تبلیغات و برندینگ از آن استفاده می‌شود. این استندها قابل حمل هستند و بعد از جمع کردن، به صورت یک بنر بزرگ و بلند ایستاده خواهد بود. دیزاین استند پاپ آپ شامل یک بنری باکیفیت بوده که شامل تصاویر، لوگوها، متن و سایر جزئیات تبلیغاتی مورد نیاز است.

از استندهای پاپ آپ علاوه بر تبلیغات می‌توان به عنوان یک پارتیشن برای جدا کردن فضای غرفه‌های یک نمایشگاه از یکدیگر نیز استفاده کرد. سازه پاپ اپ را به صورت خلاصه می‌توان یک صفحه بزرگ دانست که تبلیغات شما را در معرض دید همه قرار می‌دهد. استندهای تبلیغاتی پاپ آپ و رول آپ از نظر کاربردی مشابه یکدیگرهستند؛ بیشترین تفاوت این دو استند در سایز و ابعاد آن‌هاست. ساخت رول آپ معمولا در ابعادی کوچک‌تر از استند پاپ آپ صورت می‌گیرد.

اگر می‌خواهید یک استند پاپ آپ برای تبلیغات برند خود اجاره کنید اما برای طراحی بنر آن به کمک یک تیم حرفه‌ای گرافیست نیاز دارید ،با تیم سلام گرافیک تماس بگیرید.

کاربرد پاپ آپ چیست؟

استفاده از استندهای تبلیغاتی پاپ آپ در سال‌های اخیر بسیار رایج شده است. این سازه‌ها برای محیط‌‍‌هایی مانند نمایشگاه‌ها، سالن‌های بزرگ همایش و… بسیار مناسب هستند. از جمله کاربردهای پاپ‌آپ‌ استند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تبلیغات در نمایشگاه‌ها و رویدادها

از پاپ آپ‌ها می‌توان در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری برای معرفی تاجران، برندها و محصولات استفاده کرد. این استندهای تبلیغاتی تاثیرات مثبت بسیار زیادی بر روی بازاریابی و تبلیغات برندها خواهند گذاشت.

2. تبلیغات در فروشگاه‌ها

پاپ آپ را می‌توان برای تبلیغات ویژه در فروشگاه‌ها نیز استفاده کرد. این استندها می‌توانند تخفیف‌ها، پیشنهادهای ویژه و جذاب را به مشتریان ارائه کنند و توجه آن‌ها را به خود جلب کنند. یک نمونه استند پاپ آپ اگر حرفه‌ای طراحی شده باشد، به راحتی می‌تواند توجه مخاطب را به خود جلب کند.

3. تبلیغات در سمینارها و کنفرانس‌ها

برای معرفی سازمان یا شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ها، از پاپ آپ استفاده می‌شود. این استندها باعث می‌شوند که نام و لوگوی سازمان به صورت قابل توجهی در حاشیه فضاهای سمینار نمایش داده شود.

4. تبلیغات حمایتی در رویدادهای ورزشی

به عنوان یک روش تبلیغاتی موثر، پاپ آپ‌ها در رویدادهای ورزشی مانند استادیوم‌ها و سالن‌های ورزشی استفاده می‌شوند تا برندها و حامیان تیم‌های ورزشی را معرفی کنند.

5. ترویج و معرفی محصولات جدید

استفاده از پاپ آپ در تبلیغات محصولات جدید که تازه به بازار وارد شده‌اند، به صورت یک راه موثر جهت جلب توجه مشتریان شناخته شده است. بنابراین، پاپ آپ می‌تواند در ترویج و معرفی موفق محصولات جدید بسیار مفید باشد. تعرفه طراحی پاپ آپ به نسبت سایز بنر، نوع چاپ و… متغیر است.

5/5 - (1 امتیاز)
Picture of کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله