نمونه طراحی پاپ آپ

نمونه طراحی پاپ آپ حرفه‌ای انجام شده در استودیو سلام گرافیک را در این صفحه مشاهده کنید. مشاهده نمونه کارهای سفارش طراحی پاپ آپ باعث می‌شود که به خوبی بتوانید با سبک و سیاق طراح و همچنین تعرفه نهایی طراحی پاپ آپ آشنا شوید. آیا می‌دانید یک نمونه استند پاپ آپ نمایشگاهی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ چگونه با یک pop up تبلیغاتی، برند خود را به شمار بیشتری از افراد معرفی کنیم؟ کارکرد اصلی استندهای پاپ آپ چیست؟ برای اینکه به درستی به پاسخ این سوالات برسید، باید تعداد بیشتری نمونه کار در زمینه طراحی میز پاپ ببینید تا بدانید یک پاپ موفق دقیقا چه ویژگی‌هایی دارد.

ویژگی‌های نمونه طراحی پاپ آپ نمایشگاهی

اگرچه از استندهای پاپ اپ می‌توان در جاهای مختلفی استفاده کرد اما از آنجایی که بیشتر در نمایشگاه‌ها و غرفه‌های نمایشگاهی به چشم خورده‌اند، به پاپ‌آپ نمایشگاهی معروف شده‌اند. به هنگام سفارش یک نمونه استند پاپ اپ نمایشگاهی باید به چه ویژگی‌هایی توجه داشته باشیم؟ در نمونه‌ پاپ آپ های درج شده در همین صفحه می‌توانید شاهد تمامی این استانداردها و ویژگی‌ها باشید.

  • طراحی جذاب و خیره کننده

از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین ویژگی‌هایی که یک استند نمایشگاهی پاپ آپ باید داشته باشد، طراحی تبلیغات جذاب آن است. پاپ آپ‌ها در واقع سازه‌های تبلیغاتی هستند که قرار است با ترکیبی از تصویر و متن برند، محصول یا خدمت شما را به مخاطبان معرفی کنند. نمایشگاه‌های بین المللی در هر دوره از سال پذیرای حرفه و مشاغل متفاوتی هستند. برندها می‌توانند با حضور در این نمایشگاه‌ها میزان آگاهی از برند و فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهند.

اگر به تازگی سری به نمایشگاه‌ها زده باشید، حتما دیده‌اید که غرفه‌ها برای بیشتر دیده شدن رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند! طراحی استند نمایشگاهی و طراحی سازه پاپ اپ برای برندها در نمایشگاه‌ها تبدیل به یک مزیت رقابتی شده است. اما هر سازه پاپ آپی نمی‌تواند توجه مخاطب را به خود جلب کند چراکه شیوه و سبک طراحی بسیار تعیین کننده است. در نمونه طراحی پاپ آپ اجرا شده از سوی سلام گرافیک مشاهده می‌کنید که طراحی تبلیغات بر روی همه آن‌ها با دقت و جزئیات بسیاری صورت گرفته است.

  • سایز مناسب سازه پاپ آپ

از دیگر ویژگی‌هایی که در طراحی سازه رول آپ یا پاپ آپ باید به آن توجه ویژه‌ای داشت، انتخاب سایز مناسب برای سازه و بنر چاپی آن است. ابعاد سازه پاپ آپ باید متناسب با فضایی باشد که سازه قرار است در آنجا جاگذاری شود. قرار دادن یک سازه پاپ آپ بسیار بزرگ در یک فضای کوچک همانند قرار دادن یک پاپ آپ بسیار کوچک در یک فضای خیلی بزرگ، تاثیر چندانی بر روی مخاطب نخواهد گذاشت.

  • کیفیت چاپ بنر نصب شده بر روی سازه پاپ آپ

از دیگر ویژگی‌های یک نمونه پاپ آپ نمایشگاهی، رعایت کیفیت چاپ بنری است که بر روی سازه سوار می‌شود. طراحی بنر پاپ آپ را به یک گرافیست باتجربه بسپارید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد. ساخت سازه popup بسته به ابعاد و جنس سازه می‌تواند کمی زیاد شود؛ در این شرایط باید به کیفیت چاپ بنر و چاپ پاپ آپ توجه ویژه‌ای داشت.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *