طراحی استرابورد در تهران

طراحی استرابورد در تهران (Straboard design in Tehran) یکی از انواع ابزارهای تبلیغاتی است که توسط مجموعه، سازمان‌ها و برندهای مختلف برای تبلیغات، اطلاع‌رسانی و… از آن استفاده می‌کنند.

هر بیزینس و کسب و کار مقصودهای متفاوتی از تبلیغات دارد که ابزارهای تبلیغاتی باید با توجه به آن اهداف  تعیین شوند. استرابوردها می‌توانند گزینه مناسبی برای برندسازی، آگاهی افراد از وجود برند، معرفی محصولات جدید و… باشد که به دلیل وجود امکان تعویض راحت طرح، محبوبیت زیادی دارند. البته باید توجه داشت که استرابوردها به تنهایی نمیتوانند تاثیر زیادی داشته باشند و بهتر است در کنار دیگر ابزارهای تبلیغاتی گرافیکی مانند طراحی تراکت، طراحی تابلوهای فروشگاهی، ساخت استند تبلیغاتی و… مورداستفاده قرارگیرند تا بیشترین اثرگذاری را داشته باشند.

تاریخ بروزرسانی: اکتبر 10, 2023

نمونه کار طراحی استرابورد در استان تهران

دیدن نمونه کار طراحی استرابورد در استان تهران یکی از مهم‌ترین گام‌هایی است که باید پیش از ثبت سفارش طراحی به آن توجه کنید. بررسی نمونه کارهای مختلف که توسط مجموعه‌ها و طراحان گوناگون انجام شده است می‌تواند به شما کمک کند تا با سبک‌ها و شیوه‌های گوناگون طراحی استرابوردها آشنا شوید و بتوانید با آگاهی بیشتری نسبت به سفارش خود تصمیم‌گیری کنید.

در پایین می‌توانید برخی از نمونه کارهای طراحی استرابورد را که توسط طراحان استودیو خلاق سلام گرافیک انجام شده است ببینید و با بررسی جزئیات آنها به کیفیت طراحی مجموعه پی ببرید. طراحی آیتم‌های گرافیکی در استودیو سلام گرافیک کاملاً به‌صورت اختصاصی و مجزا برای هر مشتری انجام می‌شود و با بررسی اهداف، نیازها و خواسته‌های شما دیزاین مناسب برایتان ارائه خواهد شد.

درصورتی‌که تمایل به دیدن نمونه کارهای بیشتر طراحی استرابورد در تهران دارید، می‌توانید با ما از طریق سایت سلام گرافیک در ارتباط باشید و یا با تماس مستقیم با مشاوران ما، نسبت به دریافت مشاوره رایگان پیش از ثبت سفارش اقدام فرمایید.

 قبل از هر چیز باید به سؤالاتی از قبیل طراحی استرابورد چیست؟ و چگونه استرابورد طراحی کنیم؟ پاسخ دهیم تا با ذهن روشن‌تر به سراغ طراحی استرابورد در تهران برویم.

در تعریف کوتاهی از چیستی استرابورد میتوان گفت استرابوردها سازه های تبلیغاتی هستند که در سطح شهر و در معرض دید عموم با اهداف مختلف قرار میگیرند و طراحی و تصویر آنها به‌راحتی قابل تعویض است. استرابوردها همانند دیگر ابزارهای متداول تبلیغاتی از جمله طراحی ست اداری، خدمات طراحی هویت بصری، طراحی کاتالوگ، طراحی هدایای تبلیغاتی، طراحی بیلبورد، طراحی لایت باکس نمایشگاهی و… به دلیل تاثیر بالایی که دارند مورد استقبال صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته اند و تقاضا برای انجام سفارش‌های طراحی استرابورد در تهران همواره در حال افزایش است.

استودیو طراحی سلام گرافیک یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه طراحی آیتم‌های گرافیکی تبلیغاتی در تهران است که با رعایت اصول طراحی استرابود و استفاده از ابزارهای طراحی استرابورد سعی در ارائه بالاترین سطح کیفیت در طراحی را دارد. درصورتی‌که نیاز به طراحی استرابورد حرفه ای در تهران دارید می‌توانید با ما در استودیو طراحی سلام گرافیک در تماس باشید و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید.

شرکت طراحی استرابورد تهران

در سال‌های اخیر، با بالارفتن آگاهی صاحبان بیزینس نسبت به میزان تأثیرگذاری آیتم‌های گرافیکی در برندسازی و افزایش فروش محصولات، تقاضا برای انجام سفارش‌های گرافیکی از جمله طراحی استرابورد در تهران نیز بیشتر شده است و شرکت‌های متعددی در این حوزه فعالیت خود را شروع کرده‌اند.

دراین‌بین، انتخاب شرکت حرفه‌ای و معتبر برای انجام سفارش طراحی استرابورد تهران یکی از چالش‌های صاحبان کسب‌وکارها است که اگر به‌درستی انجام نشود، ممکن است منجر به خسارات مالی و زمانی زیادی شود. استودیو طراحی خلاقانه سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در زمینه طراحی آیتم‌های تبلیغاتی مانند استرابورد است که با داشتن امکانات و همکاری با بهترین طراحان این حوزه و با رعایت اصول طراحی استرابورد، همواره توانسته است در این حوزه خوش بدرخشد.

تیم طراحی استرابورد استان تهران

تیم طراحی استرابورد استان تهران استودیو خلاق سلام گرافیک از دهه ۹۰ فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه طراحی انواع آیتم‌های گرافیکی شروع کرده و به‌صورت اختصاصی‌تر در زمینه طراحی استرابورد فعالیت داشته است. این تیم حرفه‌ای متشکل از گروهی از طراحان و دیزاینرهای بااستعداد و خوش‌ذوق است که باتکیه‌بر دانش و تجربه خود و همچنین شناخت کامل اجزای طراحی استرابورد، سعی در ارائه بهترین و استانداردترین کیفیت‌های طراحی را دارند.

طراح استرابورد برای تهران

نیاز به طراح استرابورد برای تهران دارید؟ پیش از آن باید با مفهوم و ویژگی‌های طراح آشنا شوید و به پاسخ سؤال طراح استرابورد کیست برسید. طراح استرابورد برای تهران در واقع دیزاینری است که با تسلط بر بخش‌های مختلف طراحی و داشتن مهارت در زمینه طراحی استرابورد، به دیزاین این آیتم گرافیکی مطابق با استانداردها می‌پردازد.

استودیو طراحی حرفه‌ای سلام گرافیک، گروهی از ماهرترین طراحان استرابورد را در استان تهران دارد که می‌توانند به مجموعه و برند شما در زمینه طراحی استرابورد و دیگر آیتم‌های تبلیغاتی کمک کنند. برای ثبت سفارش طراحی و چاپ استرابورد می‌توانید به‌راحتی از طریق سایت و از بخش سفارش‌ها اقدام کنید.

خدمات طراحی استرابورد استان تهران

معیار انتخاب شرکت طراحی استرابورد چیست؟ مجموعه‌های زیادی خدمات طراحی استرابورد استان تهران را ارائه می‌کنند و هریک از آنها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و برای افراد مختلفی مناسب هستند. خدماتی که توسط یک شرکت طراحی ارائه می‌شود بستگی به سیاست‌ها و تصمیمات مدیرعامل آن مجموعه دارد که در نهایت بر روی محصول گرافیکی نهایی تأثیرگذار است. به طور مثال حقوق طراح استرابورد استان تهران ممکن است در هر شرکت متفاوت باشد و یا کیفیت طراحی که ارائه می‌شود با شرکت‌های مشابه یکسان نباشد.

شرکت طراحی گرافیکی سلام گرافیک با داشتن بیشتر از یک دهه تجربه و سابقه درخشان در زمینه دیزاین، ارائه‌دهنده انواع خدمات طراحی استرابورد استان تهران است و با بررسی نیازها و خواسته‌های شما، مناسب‌ترین خدمت را به شما ارائه می‌دهد.

سفارش طراحی استرابورد در تهران

برای ثبت و انجام سفارش طراحی استرابورد در تهران، گزینه‌های زیادی وجود دارد که هرکدام شرایط مخصوص به خود را دارند. شما با بررسی موارد مختلف از جمله سابقه شرکت طراحی، قیمت سفارش طراحی استرابورد در تهران، جزئیات نمونه کارهای انجام شده و… شرکت موردنظر خود را انتخاب کنید.

در این میان استودیو طراحی گرافیکی حرفه‌ای سلام گرافیک، یک انتخاب خوب و مطمئن برای انجام سفارش‌های طراحی استرابورد شما در تهران می‌تواند باشد. این مجموعه با تجربه همکاری با بیشتر از ۳۱۰ برند در زمینه طراحی استرابورد در خدمت شما است.

چطور می‌توانم سفارش طراحی استرابورد در تهران را ثبت کنم؟

ثبت سفارش در استودیو طراحی سلام گرافیک بسیار راحت و آسان است. برای ثبت سفارش طراحی استرابورد، شما می‌توانید به سایت سلام گرافیک مراجعه کرده و از بخش سفارش‌ها، قسمت ثبت سفارش جدید را انتخاب کرده و پس از آن با پرکردن فرم اطلاعات و مطالعه قرارداد طراحی استرابورد، سفارش خود را ثبت کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا در صورت تمایل به‌صورت حضوری مراجعه کرده و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید.

اهمیت طراحی استرابورد در تهران چیست؟

کسب‌وکارهای زیادی در تهران مشغول به فعالیت هستند و به همین دلیل رقابت زیادی در میان برندهای گوناگون و جود دارد. یکی از راه‌های برندینگ و افزایش آگاهی برند استفاده از المان‌ها و آیتم‌های تبلیغاتی است که می‌تواند در مسیر پیشرفت به شما کمک کند. استرابوردها یکی از متداول‌ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که می‌توانند با هدف قراردادن طیف گسترده‌ای از افراد، به شناخته‌شدن بهتر برند شما کمک کنند.

5/5 - (2 امتیاز)