چاپ استرابورد (print straboard) یکی از خدماتی است که توسط مجموعه سلام گرافیک انجام می شود. مشتریانی که در ابتدا از سلام گرافیک طراحی استند استرابورد را می خواهند، می توانند پس از آن درخواست چاپ استرابورد را هم داشته باشند. البته کارفرماهایی که طراحی آنها آماده است هم می توانند برای چاپ استرابورد خود با کارشناس های سلام گرافیک در ارتباط باشند.

قیمت چاپ استرابورد

استرابورد در مقایسه با بیلبوردهای تبلیغاتی هزینه بسیار کمتری را به صاحبان برندها تحمیل می‌کند. هزینه چاپ پوستر استرابورد و همچنین اجاره آن در مقایسه با بیلبورد بسیار پایین‌تر است؛ از این‌رو ابزار مناسبی برای تبلیغات کسب و کارهای نوپا محسوب می‌شود.

یکی از فاکتورهای موثر بر مبلغ طراحی استرابورد محل قرارگیری آن است، مسلما نصب استرابورد در مکان‌های پرتردد و شلوغ هزینه بیشتری را به دنبال دارد. هزینه چاپ استرابورد دوطرفه در مقایسه با نوع یک طرفه آن گران‌تر می‌شود؛ چون علاوه‌بر مصرف جوهر بیشتر، وقت زیادتری را نیز از تیم چاپ استرابورد می‌گیرد.

کاغذی که برای بنر استرابورد استفاده می‌شود، ممکن است که از نوع معمولی یا لمپوست باشد که این موضوع نیز می‌تواند تعرفه چاپ استرابورد را تحت تاثیر قرار دهد. لمپوست نسبت به بنرهای معمولی ضخامت و دوام بیشتری دارد، به همین دلیل برای سفارش آن لازم است که هزینه بیشتری بپردازید.

حرفه‌ای بودن دیزایننیز یکی از فاکتورهای تاثیرگذار بر تعرفه طراحی بیلبورد است. به طوری‌که اگر طراحی توسط گرافیست‌های حاذق و تراز اول انجام شود، باید بودجه بیشتری را به پرداخت دستمزد آن‌ها اختصاص دهید.

سفارش چاپ استرابورد

برای سفارش پرینت استرابورد در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید به صورت آنلاین از طریق سایت سلام گرافیک اقدام نمایید. در صورتی‌که بخواهید می‌توانید‌ به هنگام ثبت سفارش فایل طراحی استرابورد را نیز ارسال نمایید. اما اگر قبلاً برای دیزاین اقدام نکرده‌اید، این امکان برای‌تان فراهم است که نمونه استرابورد را در سایت سلام گرافیک مشاهده کرده و دیزاین مورد نظر خود را سفارش دهید.

شرکت چاپ استرابورد

شرکت سلام گرافیک به دلیل سابقه طولانی در طراحی انواع ابزارهای تبلیغاتی در حال حاضر آشنایی کاملی نسبت به چاپخانه‌های معتبر کشور دارد. بنابراین چنانچه نیاز به پرینت استرابورد دارید می‌توانید کلیه فرآیند طراحی و دیزاین استرابورد و همچنین چاپ آن را به این مجموعه معتبر و با سابقه بسپارید.

با این کار نه تنها از بهترین نوع چاپ و پرینت استرابورد مانند چاپ سیلک و… برخوردار می‌شوید، بلکه می‌توانید از پشتیبانی حرفه‌ای کارشناسان و قیمت‌های مناسب نیز بهره ببرید.

خدمات پرینت استرابورد

آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و پرینت انواع ابزارهای تبلیغاتی است. مناسب بودن نرخ چاپ استرابورد، کیفیت بالا، امکان مشاوره رایگان و اطلاع رسانی در مورد زمان دقیق آماده شدن بنرها از جمله اهدافی هستند که تیم پرینت استرابورد سلام گرافیک می‌کوشند به آن پایبند باشند. در این مجموعه می‌توانید نوع پرینت مانند چاپ پلات و سایر انواع را به دلخواه خود و بدون محدودیت سفارش دهید.

روش‌های پرینت و چاپ استرابورد

نوع چاپ استرابورد و کیفیت آن یک عنصر کلیدی در موفقیت کمپین تبلیغاتی به شمار می‌رود. برای مثال انتخاب چاپ فلکسی برای بنر این ابزار تبلیغاتی می‌تواند زیبایی استرابورد را دو چندان کرده و توجه مخاطبان را جلب کند. این نوع چاپ امروزه طرفداران زیادی در زمینه تبلیغاتی محیطی دارد، زیرا نور را به خوبی از خود عبور می‌دهد و بر استحکام بنر می‌افزاید.

دو روش مرسوم برای پرینت بنرهای به کار رفته در استرابورد چاپ افست و دیجیتال هستند. مزیت چاپ افست این است که برای انتخاب کاغذ پرینت محدودیتی ندارید و می‌توانید از انواع مختلف کاغذ استفاده کنید. همچنین امکان پرینت با تیراژ بالا و قیمت مقرون‌به‌صرفه نیز برای شما فراهم می‌شود.

چاپ دیجیتال نیز روشی است که به دلیل سرعت زیاد امروزه بسیار متداول شده است. مزیت چاپ دیجیتال این است که در صورت بروز خطای احتمالی در پرینت مانند اشتباه تایپ شدن آدرس‌ها، شماره‌ها و… امکان اصلاح آن‌ها وجود دارد. همچنین در تیراژ پایین چاپ دیجیتال هزینه بالایی ندارد و بسیار مقرون‌به‌صرفه تمام می‌شود.

سایز مناسب برای پرینت استرابورد

در چاپخانه استرابورد ابعاد استانداردی که برای ابزار درنظر گرفته می‌شود، ۳ در ۴ متر است. به دلیل این‌که سایز رول‌های بنر حدود سه متر است، ابعاد استرابورد را به این صورت انتخاب می‌کنند تا بتواند اندازه بنر‌های چاپ شده را پوشش دهد.

در سال‌های گذشته ابعادی که برای انواع استرابورد تعیین می‌شد، حدود ۲۸۰ در ۳۸۰ بود. هرچند که استفاده از این سایز دیگر چندان مرسوم نیست، اما هنوز هم افرادی هستند که تمایل دارند بنرهای استرابورد را در این اندازه اکران نمایند. درصورتی‌که نیاز به ابعاد سفارشی دارید، می‌توانید این موضوع را با کارشناسان سلام گرافیک مطرح کنید تا به درخواست شما رسیدگی کنند.

5/5 - (2 امتیاز)