قیمت طراحی استرابورد (Strawboard design price) در استودیو سلام گرافیک بین 2 تا 4 میلیون تومان متغیر است. هزینه طراحی استرابورد، هزینه‌ای است که در ازای طراحی یک استند ایستاده تبلیغاتی پرداخت می‌کنید. با توجه به اینکه میزان تخصص، سابقه و کیفیت کار طراحان مختلف با هم یکسان نیست، نباید انتظار قیمت یکسان از سوی تمامی طراحان داشته باشیم.

عنوانزمان اجراقیمت
طراحی استرابورد با ابعاد رایج (3*4)1 تا 5 روز کاری1.000.000 تا 2.000.000 تومان
طراحی استرابورد در ابعاد بزرگ‌تر1 تا 5 روز کاری2.000.000 تا 4.000.000 تومان

البته که تخصص و میزان حرفه‌ای بودن طراح تنها فاکتور تاثیرگذار در نرخ طراحی استرابورد نیست. دیگر مواردی که قیمت استرابورد را تعیین می‌کنند عبارتنداز:

هر چه طرح انتخابی از سوی کارفرما پیچیدگی و جزئیات بیشتری داشته باشد، طبیعتا تعرفه طراحی و چاپ استرابورد نیز افزایش خواهد یافت. همچنین برخی از شرکت‌های طراحی استرابورد، قیمت را براساس متراژ طرح اعلام می‌کنند. قطعا در این روش محاسبه قیمت، ابعاد کار بیشترین تاثیر را بر روی قیمت نهایی می‌گذارد. مدت زمان مورد نیاز برای طراحی استرابورد نیز بر قیمت آن بی تاثیر نیست. فرایند طراحی استرابورد توسط تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک 5 تا 7 روز کاری به زمان احتیاج دارد. در صورتی‌که کارفرما درخواست طراحی فورس داشته باشد، هزینه افزایش خواهد یافت.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی استرابورد

تعرفه طراحی استرابورد معمولاً جز اولین مسائلی است که بین طراح و کارفرما مطرح می‌شود. با وجود ابعاد ثابت استرابورد، عوامل دیگری در تعیین هزینه طراحی آن نقش دارند که به همین علت، برخی شرکت‌ها با ارائه چندین پکیج مختلف، امکان انتخاب قیمت‌های مختلف را برای مشتریان فراهم می‌کنند.

میزان پیچیدگی طرح

انتخاب یک طرح ساده یا حرفه‌ای، کاملاً به انتخاب مشتری بستگی دارد. طرح‌های ساده و کم‌هزینه معمولاً نیاز به پیچیدگی کمتری نسبت‌به طرح‌های حرفه‌ای و زمانبر دارند. به همین دلیل، نوع طرح، رنگ، فونت و میزان پیچیدگی آن در قیمت طراحی استرابورد تاثیر دارند.

مهارت و خلاقیت طراح

بی‌شک، سلیقه و مهارت طراح، از عوامل مهم در یک نمونه طراحی استرابورد جذاب محسوب می‌شوند. طراح حرفه‌ای، در پیاده‌سازی خود علاوه‌بر نیاز افراد، سلیقه مخاطبان را نیز در نظر می‌گیرد که باعث افزایش بازدهی طرح می‌شود. اما، به طور معمول حقوق طراح استرابورد با تجربه و مهارت بیشتر،  به‌مراتب بالاتر از دیگر طراحان است.

کیفیت طرح ارائه شده

کیفیت در همه زمینه‌ها حرف اول را می‌زند. طراحی یک استرابورد که از کیفیت لازم برخوردار نباشید، نمی‌تواند نتیجه مورد نظر شما را داشته باشد. اما برای کیفیت بالا، باید هزینه بیشتری نیز بپردازید. این موضوع در قیمت طراحی استرابورد نیز وجود دارد و شرکت‌هایی که کیفیت بهتری ارائه می‌دهند، هزینه بیشتری نیز دریافت می‌کنند.

شرکت ارائه‌ دهنده خدمات طراحی

به طور معمول، مجموعه‌هایی که از افراد حرفه‌ای و متبحر برای انجام پروژه‌ها استفاده می‌کنند، هزینه بالاتری نسبت به سایرین دریافت می‌کنند. همچنین برخی خدمات مانند ارائه چند طرح اولیه را به مشتری ارائه می‌دهند و این امکان را نیز فراهم می‌کنند تا افراد پس از پیاده‌سازی، بتوانند به تعداد مشخصی طرح خود را ویرایش کنند. سلام گرافیک خدمات طراحی استرابورد خود را به تمامی شهرها با قیمت یکسان ارائه می‌کند. اطلاع از تعرفه قیمت طراحی گرافیک با سلام گرافیک را بدانید.

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *