عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی استرابورد

تعرفه طراحی استرابورد معمولاً جز اولین مسائلی است که بین طراح و کارفرما مطرح می‌شود. با وجود ابعاد ثابت استرابورد، عوامل دیگری در تعیین هزینه طراحی آن نقش دارند که به همین علت، برخی شرکت‌ها با ارائه چندین پکیج مختلف، امکان انتخاب قیمت‌های مختلف را برای مشتریان فراهم می‌کنند.

میزان پیچیدگی طرح

انتخاب یک طرح ساده یا حرفه‌ای، کاملاً به انتخاب مشتری بستگی دارد. طرح‌های ساده و کم‌هزینه معمولاً نیاز به پیچیدگی کمتری نسبت‌به طرح‌های حرفه‌ای و زمانبر دارند. به همین دلیل، نوع طرح، رنگ، فونت و میزان پیچیدگی آن در قیمت طراحی استرابورد تاثیر دارند.

مهارت و خلاقیت طراح

بی‌شک، سلیقه و مهارت طراح، از عوامل مهم در یک طراحی جذاب محسوب می‌شوند. طراح حرفه‌ای، در پیاده‌سازی خود علاوه‌بر نیاز افراد، سلیقه مخاطبان را نیز در نظر می‌گیرد که باعث افزایش بازدهی طرح می‌شود. اما، به طور معمول حقوق طراح استرابورد با تجربه و مهارت بیشتر،  به‌مراتب بالاتر از دیگر طراحان است.

کیفیت طرح ارائه شده

کیفیت در همه زمینه‌ها حرف اول را می‌زند. طراحی یک استرابورد که از کیفیت لازم برخوردار نباشید، نمی‌تواند نتیجه مورد نظر شما را داشته باشد. اما برای کیفیت بالا، باید هزینه بیشتری نیز بپردازید. این موضوع در قیمت طراحی استرابورد نیز وجود دارد و شرکت‌هایی که کیفیت بهتری ارائه می‌دهند، هزینه بیشتری نیز دریافت می‌کنند.

شرکت ارائه‌ دهنده خدمات طراحی

به طور معمول، مجموعه‌هایی که از افراد حرفه‌ای و متبحر برای انجام پروژه‌ها استفاده می‌کنند، هزینه بالاتری نسبت به سایرین دریافت می‌کنند. همچنین برخی خدمات مانند ارائه چند طرح اولیه را به مشتری ارائه می‌دهند و این امکان را نیز فراهم می‌کنند تا افراد پس از پیاده‌سازی، بتوانند به تعداد مشخصی طرح خود را ویرایش کنند.

Rate this page
دیدگاهتان را بنویسید