طراحی لوگو وبسایت

طراحی لوگو سایت به معنای طراحی لوگویی‌ست که قرار است بر روی وبسایت‌ها درج شود. این لوگوها قابلیت چاپ بر روی طراحی بسته بندی محصولات یا کارت ویزیت را نیز دارند اما کاربری اصلی آن‌ها، درج بر روی بسترهای دیجیتال مانند سایت یا شبکه‌های اجتماعی است. طراحی لوگو برای سایت یکی از ضروری‌ترین اقداماتی است که باید انجام دهید چراکه تعداد سایت‌های اینترنتی هم‌حوزه شما بسیار است و شما با ساخت نشان تجاری می‌توانید سایت خود را از دیگران متمایز کنید. چنانچه به دنبال تیمی حرفه‌ای برای طراحی لوگو سایت هستید، با ما در شرکت طراحی گرافیکی سلام گرافیک تماس بگیرید.

نمونه لوگو سایت

طرح نمونه کار لوگو اجرا شده توسط سلام گرافیک برای وبسایت‌های اینترنتی را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ویژگی‌های لوگو سایت

هر وب سایتی که جدیدا طراحی شده است به یک لوگو نیاز دارد. شرکت سلام گرافیک با رعایت کل نکات ضروری، اقدام به ساخت لوگو برای وب سایت می‌کند. 

طرح و رنگ آرم باید با عنوان، رنگ سازمانی و حوزه فعالیت های وب سایت همخوانی داشته باشد. 

طراحی لوگو در شهر اهواز برای تمام کسب و کار های گوناگون به درستی و سرعت بالا انجام خواهد شد. علاوه بر آن برای تمام نقاط ایران هم کار دیزاین لوگوی وب سایت را انجام می‌دهیم.

مشاور لوگو کیه؟
Consulting on making a logo with Salam Graphics

شرکت طراحی لوگو برای وب سایت

برای داشتن لوگویی که حرفه ای باشد و موثر واقع شود باید به شرکت مناسبی برای دیزاین آرم مراجعه کنید. دیزاین آرم هنری از خدماتی است که در کنار سایر سبک های نشان واره ارائه می‌دهیم. جامع بودن در ساخت نشان تجاری ویژگی مهمی است که باید در شرکت مناسب وجود داشته باشد زیرا هر مدلی از کسب و کار به سبک خاصی از آرم احتیاج دارد. از مزیت های شرکت ما جامع بودن خدمات لوگو است. برای مثال دیزاین آرم ناخن و سایر بیزینس ها در شرکت ما انجام می‌شود. 

مزایای ساخت لوگو برای سایت

0

یک ساعت مشاوره رایگان طراحی logo

مشاوره طراحی لوگو سایت تنها با یک تماس

اگر یک سایت اینترنتی دارید اما نمی‌دانید ساخت لوگو برای سایت باید چه مراحلی را طی کنید، با شماره 09150554525 تماس بگیرید. این جلسه مشاوره لوگو هیچ هزینه‌ای ندارد.

 

 

قیمت طراحی لوگوی سایت

هزینه‌های مربوط به طراحی و دیزاین یک لوگو برای وبسایت با توجه به موارد متعددی تعیین می‌شود. نرخ طراحی لوگو برای وبسایت در حال حاضر در سلام گرافیک بین 3/000/000 تا 5/000/000 تومان است.

قیمت طراحی لوگوی زعفران با این نرخ تعیین شده است.

مشاوره لوگو رایگان دریافت کنید

ضرورت و اهمیت طراحی لوگو برای سایت اینترنتی را از زبان مجتبی ملاکی بشنوید

اگر هنوز فکر می‌کنید ساخت لوگو برای سایت ضرورتی ندارد، این پادکست را از زبان مجتبی ملاکی، طراح گرافیک بشنوید.

 

چیزی حدود 5 الی 15 روز زمان برای طراحی لوگوی سایت نیاز است. برای سفارش آنلاین لوگو کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

pic faq

0

5/5 - (2 امتیاز)

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *